Főoldal » Meccsek » 2020. november 21. » Mutilvera - Osasuna II

Mutilvera - Osasuna II 3:3 (0:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 13-án is volt Osasuna II - Mutilvera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2020. november 21. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Valle de Aranguren (Mutilva Baja)

Joel Rodríguez ('1, 0-1), Joel Rodríguez ('11, 0-2), Asier Querejeta ('15, 11-esből, 0-3), Javi López ('76, 1-3), Jorge Herrando ('78, öngól, 2-3), Ayensa ('90+3, 3-3)

• Volt, hogy az Osasuna II három góllal is vezetett, de végül a Mutilvera kiegyenlített.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Mutilvera utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem
2020. nov. 15. 12:00