Főoldal » Meccsek » 2020. november 20.

Meccsek - 2020. november 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. november 20.)


1 mérkőzés
nov. 20. 21:00
Osasuna - Huesca
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 20. 20:00
Kisvárda - Paks
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
nov. 20. 19:00
Stade Rennes - Bordeaux
0:1 (0:1)
nov. 20. 21:00
AS Monaco - Paris St. Germain
3:2 (0:2)

nov. 20. 19:00
Alcorcón - Lugo
1:0 (0:0)
nov. 20. 21:00
Espanyol - Girona
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 20. 20:45
Coventry - Birmingham
0:0
1 mérkőzés
nov. 20. 21:00
Frosinone - Cosenza 1914
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 20. 15:30
Oleiros - Gil Vicente
0:0 / tizenegyesekkel 2:4
nov. 20. 18:30
Feirense - Amora
0:1 (0:1)
nov. 20. 22:00
Leiria - Portimonense
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 20. 16:30
CSMS Iasi - Argesul Pitesti
1:1 (1:0)
nov. 20. 19:30
Dinamo Bukarest - Voluntari
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
nov. 20. 19:00
Duisburg - Verl
0:4 (0:1)
nov. 20. 12:00
Krasnodar II - Shinnik
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 20. 01:15
Atlético Tucumán - Racing Club
2:0 (1:0)
nov. 20. 21:10
Arsenal FC - Unión de Santa Fe
2:3 (1:1)
nov. 20. 23:20
Boca Juniors - Lanus
1:2 (0:2)

2 mérkőzés
nov. 20. 18:00
Lechia Gdansk - Slask Wroclaw
3:2 (0:1)
nov. 20. 20:30
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 20. 12:30
Wisla Plock - Pogon Szczecin
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 20. 20:00
Mansfield - Colchester
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 20. 17:00
Lokomotiv Zágráb - Varazdin
2:2 (1:1)
nov. 20. 19:05
Sibenik - NK Gorica
1:3 (1:0)
nov. 20. 18:45
Volendam - Top Oss
1:1 (1:0)
nov. 20. 18:45
Nijmegen - Roda
1:1 (0:1)
nov. 20. 18:45
Excelsior Rotterdam - Alkmaar II
4:1 (0:0)
nov. 20. 21:00
MVV - PSV Eindhoven II
3:3 (2:0)
nov. 20. 21:00
Den Bosch - Ajax II
2:2 (0:2)
nov. 20. 21:00
Utrecht II - Helmond
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 20. 19:00
Lyngby - Horsens
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 20. 17:00
Javor - Spartak Subotica
1:3 (1:3)
nov. 20. 17:00
FK Mladost Lucani - Cukaricki
1:1 (0:0)
nov. 20. 17:00
Radnik Surdulica - Macva Sabac
3:0 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 20. 18:45
Slovan Liberec - Jablonec
1:3 (1:1)
nov. 20. 20:00
Winterthur - Kriens
1:1 (1:1)

nov. 20. 20:30
EC Vitória - Ponte Preta
0:0
nov. 20. 20:30
Avaí - Confianca
1:0 (1:0)
nov. 20. 23:15
Juventude - Paraná
5:0 (3:0)
nov. 20. 23:15
Guarani - Botafogo/SP
2:1 (1:1)
nov. 20. 23:15
Sampaio Correa - Chapecoense
1:3 (1:1)
nov. 20. 18:00
Blau-Weiss Linz - Horn
3:2 (3:0)
nov. 20. 18:30
Liefering - Kapfenberg
6:1 (3:0)
nov. 20. 18:30
Amstetten - Austria Wien II
1:2 (1:1)
nov. 20. 18:30
Lafnitz - Vorwärts Steyr
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
nov. 20. 18:30
Finn Harps - Shamrock Rovers
2:3 (2:0)
nov. 20. 20:45
Bohemian - Dundalk
1:4 (1:3)
nov. 20. 18:00
Quevilly - Bourg-Péronnas
2:0 (0:0)
nov. 20. 18:00
Lyon-Duchére - Cholet
0:0
nov. 20. 18:00
Sete - Red Star FC 93
1:1 (0:0)
nov. 20. 18:00
Laval - Boulogne
0:0
nov. 20. 19:00
Annecy FC - Villefranche/Saone
1:0 (1:0)
nov. 20. 17:40
Nieciecza - Widzew Lódz
2:0 (1:0)
nov. 20. 20:45
Dunfermline - Heart of Midlothian
2:1 (0:0)

1 mérkőzés
2 mérkőzés
nov. 20.
Usti nad Labem - Lisen
elhalasztva
nov. 20. 13:30
Jihlava - Blansko
1:4 (0:2)
4 mérkőzés
nov. 20. 15:00
Al-Wasl Dubai - Al Ain
1:2 (1:1)
nov. 20. 15:00
Baniyas - Ittihad Kalba
0:2 (0:1)
nov. 20. 18:00
Al Fujairah - Hatta
1:0 (0:0)
nov. 20. 18:00
Sharjah - Al-Nasr Dubai
2:1 (1:0)
nov. 20. 02:00
Monarcas Morelia - Tlaxcala
3:0 (2:0)
nov. 20. 04:05
Dorados Sinaloa - Tampico Madero
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 20. 01:40
Alianza Petrolera - Millonarios
2:2 (1:1)
4 mérkőzés
nov. 20. 11:00
Metalourg - Bunyodkor
2:3 (0:0)
nov. 20. 11:00
Sogdiana - Nasaf Qarshi
3:1 (0:0)
nov. 20. 13:00
Navbahor - Surkhon
1:0 (0:0)
nov. 20. 13:00
Pakhtakor - Kokand-1912
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 20. 18:00
Viborg - Hobro
2:1 (0:0)
nov. 20. 19:00
Kolding - Fredericia
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
nov. 20. 17:00
Ayacucho - Cusco
3:1 (2:0)
nov. 20. 19:15
Cienciano - Atlético Grau
1:0 (0:0)
nov. 20. 23:00
Sporting Cristal - Universitario
2:2 (1:1)

1 mérkőzés
nov. 20. 20:45
Connah's Quay - Cefn Druids
2:1 (2:0)
nov. 20. 22:30
River Plate - Cerro Porteno
1:2 (1:2)
nov. 20. 17:00
Medimurje Cakovec - Bijelo Brdo
2:5 (2:4)
2 mérkőzés
nov. 20. 12:00
Dinamo-Auto - Floresti
2:1 (1:1)
nov. 20. 15:00
Zimbru - Dacia-Buiucani
1:3 (1:2)
2 mérkőzés
nov. 20. 12:00
Jelgava - Valmieras
2:2 (1:0)
nov. 20. 12:00
Liepaja - Rigas FS
1:0 (0:0)
nov. 20. 20:30
Portadown - Glentoran
elhalasztva
2 mérkőzés
nov. 20. 17:00
Santa Lucia - Lija Athletic
3:2 (0:2)
nov. 20. 21:15
Sirens - Zejtun Corinthians
0:4 (0:3)
nov. 20. 08:30
Heilongjiang Litian - Xinjiang Tianshan
2:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 20. 13:40
Mes Rafsanjan - Gol Gohar
0:2 (0:0)
nov. 20. 14:05
Machine Sazi - Zob Ahan
1:1 (0:0)
nov. 20. 14:10
Foolad Khuzestan - Esteghlal
2:1 (0:0)
nov. 20. 01:00
Deportivo Táchira - Monagas
3:2 (2:1)
nov. 20. 22:00
Zamora FC - Caracas
1:3 (0:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
100
12 (12%)
33 (33%)
126
100
12 (12%)
30 (30%)
120
99
12 (12%)
29 (29%)
118
100
10 (10%)
34 (34%)
118
   Zalanbest
100
10 (10%)
34 (34%)
118
100
10 (10%)
33 (33%)
116
98
11 (11%)
29 (30%)
113
99
9 (9%)
34 (34%)
113
99
13 (13%)
24 (24%)
113
99
10 (10%)
30 (30%)
110

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!