Főoldal » Meccsek » 2019. december 1.

Meccsek - 2019. december 1.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. december 1.)


5 mérkőzés
dec. 1. 12:00
Sevilla - Leganés
1:0 (0:0)
dec. 1. 14:00
Athletic Bilbao - Granada
2:0 (1:0)
dec. 1. 16:00
Espanyol - Osasuna
2:4 (1:0)
dec. 1. 18:30
Getafe - Levante
4:0 (0:0)
dec. 1. 21:00
Atlético Madrid - FC Barcelona
0:1 (0:0)
10 mérkőzés
dec. 1. 15:00
Blackpool - Maidstone
3:1 (0:1)
dec. 1. 15:00
Bristol Rovers - Plymouth
1:1 (0:0)
dec. 1. 15:00
Crawley - Fleetwood
1:2 (1:1)
dec. 1. 15:00
Northampton - Notts
3:1 (2:0)
dec. 1. 15:00
Exeter - Hartlepool
2:2 (2:0)
dec. 1. 15:00
Peterborough - Dover Athletic
3:0 (1:0)
dec. 1. 15:00
Coventry - Ipswich
1:1 (0:0)
dec. 1. 15:00
Gillingham - Doncaster
3:0 (2:0)
dec. 1. 15:00
Rochdale - Boston United
0:0
dec. 1. 16:00
Tranmere - Chichester City
5:1 (0:0)

4 mérkőzés
dec. 1. 15:00
Norwich - Arsenal
2:2 (2:1)
dec. 1. 15:00
Wolverhampton - Sheffield United
1:1 (0:1)
dec. 1. 17:30
Manchester United - Aston Villa
2:2 (1:1)
dec. 1. 17:30
Leicester - Everton
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
dec. 1. 18:00
Kaposvár - Ferencváros
2:3 (1:2)
6 mérkőzés
dec. 1. 12:30
Juventus - Sassuolo
2:2 (1:1)
dec. 1. 15:00
Parma - AC Milan
0:1 (0:0)
dec. 1. 15:00
Inter - SPAL
2:1 (2:0)
dec. 1. 15:00
Lazio - Udinese
3:0 (3:0)
dec. 1. 18:00
Napoli - Bologna
1:2 (1:0)
dec. 1. 20:45
Hellas Verona - AS Roma
1:3 (1:2)
2 mérkőzés
dec. 1. 15:30
Mönchengladbach - Freiburg
4:2 (1:1)
dec. 1. 18:00
Wolfsburg - Werder Bremen
2:3 (1:2)
7 mérkőzés
dec. 1. 13:00
Nyíregyháza - Csákvár
2:0 (2:0)
dec. 1. 13:00
Budafok - Siófok
0:0
dec. 1. 13:00
Kazincbarcika - Dorog
0:3 (0:0)
dec. 1. 17:00
Vasas - Budaörs
3:0 (0:0)
dec. 1. 17:00
Ajka - Békéscsabai Előre
1:4 (1:2)
2 mérkőzés
dec. 1. 15:00
Nantes - Toulouse
2:1 (1:0)
dec. 1. 17:00
Stade Rennes - St. Etienne
2:1 (1:1)

5 mérkőzés
dec. 1. 12:15
Twente - Ajax
2:5 (2:1)
dec. 1. 14:30
Utrecht - Waalwijk
0:1 (0:0)
dec. 1. 16:45
Feyenoord - Zwolle
1:0 (1:0)
dec. 1. 16:45
Alkmaar - Venlo
1:0 (1:0)
dec. 1. 20:00
FC Emmen - PSV Eindhoven
1:1 (0:1)
dec. 1. 13:30
Sandhausen - VfB Stuttgart
2:1 (2:0)
dec. 1. 13:30
Heidenheim - Greuther Fürth
1:0 (0:0)
dec. 1. 13:30
Darmstadt - Arminia Bielefeld
1:3 (0:0)
dec. 1. 12:00
Fuenlabrada - Cádiz
1:0 (0:0)
dec. 1. 16:00
Real Oviedo - Rayo Vallecano
2:1 (1:1)
dec. 1. 18:00
Elche - Racing Santander
2:0 (1:0)
dec. 1. 20:00
Extremadura - Las Palmas
0:1 (0:1)
dec. 1. 13:00
Érd - Sárvár
3:1 (0:0)
dec. 1. 13:00
Mosonmagyaróvár - Lipót
4:0 (1:0)
dec. 1. 13:00
BKV Előre - Ménfőcsanak
4:1 (2:0)
dec. 1. 13:00
Nagykanizsai TE - Komárom
1:2 (0:0)
dec. 1. 13:00
Veszprém - Pápai Perutz
1:1 (1:0)
dec. 1. 13:00
Bicske - Hévíz
3:2 (1:0)
dec. 1. 13:00
Balatonlelle - Vidi II
0:3 (0:0)

dec. 1. 13:00
Jászberény - Gyöngyös
2:2 (1:0)
dec. 1. 13:00
Debreceni EAC - Tállya
7:2 (4:0)
dec. 1. 13:00
Balassagyarmat - DVSC-DEAC
1:0 (1:0)
dec. 1. 13:00
Tiszaújváros - DVTK II
2:1 (0:0)
dec. 1. 13:00
Cegléd - Füzesgyarmat
1:1 (0:1)
dec. 1. 13:00
Sényő - Putnok
4:2 (2:1)
dec. 1. 13:00
ESMTK - Eger
3:1 (0:1)
dec. 1. 13:00
Pécsi MFC - Kozármisleny
6:0 (4:0)
dec. 1. 13:00
Budapest Honvéd II - Dabas-Gyón
1:1 (1:0)
dec. 1. 13:00
Monor - Iváncsa
2:1 (1:0)
dec. 1. 13:00
Kecskeméti TE - Rákosmenti KSK
1:1 (0:0)
dec. 1. 13:00
THSE-Szabadkikötő - Taksony
0:2 (0:1)
dec. 1. 13:00
FC Dabas - Szentlőrinc
0:1 (0:1)
dec. 1. 16:00
Dunaújváros - Kelen
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 1. 15:00
Trapani - Chievo
1:0 (1:0)
dec. 1. 15:00
Entella - Juve Stabia
2:0 (1:0)
dec. 1. 21:00
Perugia - Pescara
3:1 (2:1)
dec. 1. 16:00
Tondela - Belenenses
0:1 (0:0)
dec. 1. 18:30
Setúbal - Guimaraes
1:1 (0:0)
dec. 1. 21:00
Gil Vicente - Sporting CP
3:1 (1:1)

2 mérkőzés
2 mérkőzés
dec. 1. 18:00
Hermannstadt - CFR Cluj
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 1. 12:00
Gazisehir Gaziantep - Denizlispor
1:2 (0:0)
dec. 1. 14:30
Istanbul Basaksehir - Antalyaspor
2:0 (0:0)
dec. 1. 17:00
Trabzonspor - Galatasaray
1:1 (0:0)
7 mérkőzés
dec. 1. 20:00
Palmeiras - Flamengo RJ
1:3 (0:2)
dec. 1. 20:00
Avaí - Fluminense
1:1 (0:1)
dec. 1. 20:00
Goiás - Fortaleza
1:2 (1:2)
dec. 1. 22:00
Atlético Mineiro - Corinthians
2:1 (1:1)
dec. 1. 22:00
CSA - Bahia
1:2 (0:1)
dec. 1. 23:00
Gremio Porto Alegre - Sao Paulo
3:0 (0:0)
dec. 1. 23:00
Santos - Chapecoense
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 1. 14:30
KV Oostende - Anderlecht
3:2 (2:0)
dec. 1. 18:00
Standard Liege - Cercle Brugge
2:1 (1:0)
dec. 1. 20:00
Kortrijk - Gent
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 1. 13:00
Ross County - Celtic
1:4 (1:2)
dec. 1. 16:00
Rangers FC - Heart of Midlothian
5:0 (2:0)
3 mérkőzés
dec. 1. 13:00
Illichivets - Shakhtar Donetsk
1:1 (0:1)
dec. 1. 13:00
Desna - Oleksandria
2:0 (0:0)
dec. 1. 18:30
Olimpik Donetsk - Dinamo Kiev
1:3 (1:1)

3 mérkőzés
dec. 1. 14:30
Admira - Salzburg
1:1 (1:0)
dec. 1. 14:30
Altach - Wolfsberger
2:1 (2:0)
dec. 1. 17:00
LASK Linz - Rapid Wien
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 1. 16:00
Basel - BSC Young Boys
3:0 (2:0)
dec. 1. 16:00
Lugano - Servette
1:0 (0:0)
dec. 1. 16:00
Luzern - St. Gallen
1:4 (1:1)
4 mérkőzés
dec. 1. 14:00
Panathinaikosz - Asteras Tripolis
1:0 (1:0)
dec. 1. 16:15
Xanthi - Atromitos
1:0 (0:0)
dec. 1. 16:15
Aris Saloniki - Lamia
1:1 (1:1)
dec. 1. 18:30
Olympiakos Pireus - PAOK Saloniki
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 1. 13:00
Ingolstadt - Meppen
1:1 (1:0)
dec. 1. 14:00
Unterhaching - 1860 München
2:3 (1:1)
dec. 1. 12:00
FC Andorra - Lleida Esportiu
1:0 (0:0)
dec. 1. 12:00
Prat - Gimnastic
1:3 (1:1)
dec. 1. 12:00
Llagostera - Valencia II
1:1 (1:0)
dec. 1. 12:00
Ebro - Cornella
1:1 (1:1)
dec. 1. 17:00
Villarreal II - Badalona
0:0
dec. 1. 18:00
Barcelona II - Castellón
2:1 (0:0)
dec. 1. 18:00
Hércules - Olot
0:0
3 mérkőzés
dec. 1. 12:30
Rakow Czestochowa - Jagiellonia
2:1 (0:1)
dec. 1. 15:00
Lódzki - Cracovia Krakow
1:0 (0:0)
dec. 1. 17:30
Wisla Kraków - Lechia Gdansk
0:1 (0:1)

4 mérkőzés
dec. 1. 01:45
Newell's Old Boys - River Plate
2:3 (2:1)
dec. 1. 21:10
San Lorenzo - Patronato
2:0 (2:0)
dec. 1. 23:40
Vélez Sársfield - Colón
3:1 (2:1)
dec. 1. 23:40
Godoy Cruz - Talleres Córdoba
0:5 (0:2)
dec. 1. 15:00
Carpi - Triestina
1:0 (0:0)
dec. 1. 15:00
Gubbio - Padova
0:0
dec. 1. 15:00
Modena - Vis Pesaro
3:1 (0:1)
dec. 1. 15:00
Südtirol - Vicenza
0:1 (0:0)
dec. 1. 17:30
Feralpisalo - Cesena
2:2 (0:1)
dec. 1. 17:30
Imolese - Sambenedettese
1:1 (0:0)
dec. 1. 17:30
Reggio Audace - Piacenza
2:2 (2:0)
dec. 1. 17:30
Fano - Fermana
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 1. 17:30
Hajduk Split - Rijeka
0:4 (0:1)
5 mérkőzés
dec. 1. 11:45
FC Kobenhavn - Bröndby
2:1 (1:1)
dec. 1. 12:00
Randers - SonderjyskE
3:0 (1:0)
dec. 1. 14:00
Horsens - Odense BK
2:1 (0:1)
dec. 1. 16:00
Esbjerg - Aarhus
1:2 (0:1)
dec. 1. 18:00
Aalborg - Hobro
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
dec. 1. 14:30
De Graafschap - Go Ahead Eagles
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 1. 15:00
Macva Sabac - Partizan
0:2 (0:1)

4 mérkőzés
dec. 1. 14:30
Jablonec - Budejovice
0:1 (0:0)
dec. 1. 14:30
Viktoria Plzen - Bohemians 1905
1:0 (1:0)
dec. 1. 14:30
Mlada Boleslav - Teplice
3:1 (0:0)
dec. 1. 17:00
Slavia Praha - Karvina
2:0 (0:0)
dec. 1. 12:30
Monopoli - Virtus Francavilla
3:0 (1:0)
dec. 1. 15:00
Catanzaro - Ternana
1:3 (0:1)
dec. 1. 15:00
Rieti - Catania
1:4 (0:1)
dec. 1. 15:00
Teramo - Reggina
0:3 (0:2)
dec. 1. 15:00
Rende - Bari
0:3 (0:2)
dec. 1. 15:00
Cavese - Bisceglie
2:2 (1:0)
dec. 1. 17:30
Casertana - Paganese
1:3 (1:2)
dec. 1. 17:30
Sicula Leonzio - Vibonese
2:7 (0:4)
dec. 1. 17:30
Viterbese Castrense - Avellino
0:1 (0:1)
dec. 1. 20:00
Potenza - Picerno
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
dec. 1. 18:00
Rosenborg - Ranheim
3:2 (0:1)
dec. 1. 18:00
Haugesund - Odd Grenland
4:1 (1:1)
dec. 1. 18:00
Molde - Bodo/Glimt
4:2 (2:0)
dec. 1. 18:00
Kristiansund - Stromsgodset
1:2 (1:1)
dec. 1. 18:00
Tromso - Stabaek
1:1 (0:1)
dec. 1. 18:00
Brann - Viking
1:5 (1:2)
dec. 1. 18:00
Mjondalen - Valerenga
1:0 (0:0)

dec. 1. 16:00
FC Vaduz - Chiasso
4:2 (4:0)
dec. 1. 10:30
Liefering - Blau-Weiss Linz
5:1 (2:1)
dec. 1. 15:00
Alessandria - Siena
1:3 (0:1)
dec. 1. 15:00
Novara - Pianese
1:1 (1:0)
dec. 1. 15:00
Olbia - Monza
0:3 (0:1)
dec. 1. 15:00
Pontedera - Pergolettese
2:2 (0:1)
dec. 1. 17:30
Carrarese - Pro Vercelli
3:2 (2:1)
dec. 1. 17:30
Giana Erminio - AlbinoLeffe
1:2 (1:1)
dec. 1. 17:30
Pistoiese - Arezzo
1:1 (1:1)
dec. 1. 17:30
Gozzano - Lecco
0:2 (0:1)
dec. 1. 17:30
Renate - Aurora Pro Patria
1:1 (1:1)
dec. 1. 12:15
Casa Pia - Nacional
0:1 (0:1)
dec. 1. 16:00
Benfica II - Mafra
2:2 (0:1)
dec. 1. 16:00
FC Porto II - Cova Piedade
4:1 (2:0)
2 mérkőzés
dec. 1. 16:00
Paphos FC - Doxa Katokopia
0:1 (0:0)
dec. 1. 17:00
Apollon Limassol - Nea Salamina
4:1 (3:0)
dec. 1. 12:00
Real Valladolid II - Leonesa
1:0 (1:0)
dec. 1. 12:00
Tudelano - Haro Deportivo
1:2 (1:1)
dec. 1. 17:00
UD Logronés - Guijuelo
2:0 (0:0)
dec. 1. 17:00
Burgos - Unionistas de Salamanca
0:3 (0:2)
dec. 1. 17:00
Salamanca CF UDS - Calahorra
1:2 (1:1)
dec. 1. 17:00
Real Unión - Leioa
0:0
dec. 1. 18:30
Athletic Bilbao II - Izarra
3:3 (1:0)

dec. 1. 12:00
UD Ibiza - Melilla
3:1 (2:0)
dec. 1. 12:00
S.S. Reyes - Las Palmas II
1:2 (1:2)
dec. 1. 12:00
Coruxo - Pena Deportiva
2:0 (0:0)
dec. 1. 12:00
Sporting Gijón II - Las Rozas
2:1 (0:1)
dec. 1. 17:00
Racing Ferrol - Marino de Luanco
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 1. 12:40
Radomiak Radom - Belchatow
2:0 (1:0)
dec. 1. 13:30
Warta Poznan - Wigry Suwalki
3:0 (1:0)
dec. 1. 15:00
Odra Opole - Tychy
0:0
dec. 1. 19:30
Chrobry Glogów - Miedz Legnica
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 1. 13:00
Bravo - Olimpija Ljubljana
1:2 (0:0)
dec. 1. 15:00
Domzale - Rudar Velenje
2:1 (1:0)
dec. 1. 21:00
Barracas Central - Nueva Chicago
2:1 (0:1)
dec. 1. 22:00
Instituto - Almagro
2:1 (2:0)
dec. 1. 23:00
Agropecuario - Guillermo Brown
3:0 (2:0)
dec. 1. 23:10
CA Defensores de Belgrano - Tigre
2:1 (1:1)

3 mérkőzés
dec. 1. 13:00
Celik Zenica - Borac Banja Luka
1:2 (1:0)
dec. 1. 13:00
Radnik Bijeljina - Velez Mostar
0:1 (0:1)
dec. 1. 12:00
Torpedo Zhodino - BATE Borisov
1:2 (1:1)
dec. 1. 12:00
Dinamo Minsk - Dinamo Brest
1:3 (0:1)
dec. 1. 12:00
Isloch - FK Minsk
1:1 (0:0)
dec. 1. 12:00
Shakhter Soligorsk - Gorodeya
1:0 (1:0)
dec. 1. 12:00
Vitebsk - Slavia Mozyr
0:2 (0:0)
dec. 1. 12:00
Slutsk - Neman Grodno
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
dec. 1. 02:00
Club León - Monarcas Morelia
1:2 (0:0)
dec. 1. 04:05
Querétaro - Club Necaxa
2:3 (2:0)
dec. 1. 12:00
Giresunspor - Adana Demirspor
1:0 (1:0)
dec. 1. 14:30
Boluspor - Menemen Belediye Spor
2:2 (2:1)
dec. 1. 17:00
Altay Izmir - Eskisehirspor
1:1 (1:1)
dec. 1. 11:00
Granada II - Yeclano
2:3 (1:1)
dec. 1. 12:00
Linense - Cádiz II
0:0
dec. 1. 12:00
Don Benito - Córdoba
0:1 (0:0)
dec. 1. 12:00
UCAM Murcia - Talavera
2:0 (2:0)
dec. 1. 12:00
Huelva - Badajoz
0:1 (0:0)
dec. 1. 16:30
Marbella - Sevilla Atlético
2:1 (2:0)
dec. 1. 16:30
Atletico Sanluqueno - Algeciras
2:1 (1:0)
dec. 1. 17:00
Mérida AD - San Fernando
1:1 (0:0)
dec. 1. 18:00
FC Cartagena - Villarrobledo
2:1 (2:0)

dec. 1. 15:00
Start - KFUM Oslo
1:0 (1:0)
dec. 1. 14:00
Doxa Dramas - Levadiakos
0:0
dec. 1. 18:30
PAS Giannina - Platanias
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 1. 12:00
Sabail - Neftchi
0:0
dec. 1. 06:00
Western United - Sydney FC
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
dec. 1. 19:00
Hapoel Hadera - Maccabi Haifa
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
dec. 1. 11:00
Torpedo Kutaisi - Chikhura
1:2 (1:1)
dec. 1. 13:00
Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi
2:1 (0:0)
8 mérkőzés
dec. 1. 08:00
Henan Jianye - Guangzhou R&F
1:0 (0:0)
dec. 1. 08:00
Shanghai East Asia - Shenzhen
6:0 (2:0)
dec. 1. 08:00
Wuhan Zall - Hebei CFFC
1:2 (1:1)
dec. 1. 08:00
Guangzhou - Shanghai Shenhua
3:0 (1:0)
dec. 1. 08:00
Jiangsu Suning - Tianjin Quanjian
2:0 (1:0)
dec. 1. 08:00
Beijing Guoan - Shandong Luneng
3:2 (2:2)
dec. 1. 08:00
Dalian Aerbin - Guizhou Renhe
2:0 (0:0)
dec. 1. 20:00
Sport Boys Warnes - Club Aurora
4:0 (2:0)
dec. 1. 20:00
Nacional Potosí - The Strongest
0:4 (0:1)
dec. 1. 21:00
Club Bolívar - Always Ready
3:0 (3:0)

dec. 1. 14:00
Motema Pembe - Zanaco
1:1 (0:1)
dec. 1. 14:00
Enugu Rangers - Pyramids
1:3 (1:0)
dec. 1. 14:00
Al-Nasr - Djoliba
1:1 (0:0)
dec. 1. 17:00
San-Pédro - Paradou AC
0:0
dec. 1. 17:00
Renaissance Berkane - Esae
3:0 (2:0)
dec. 1. 17:00
Bidvest Wits - Horoya
0:0
dec. 1. 20:00
Hassania Agadir - Enyimba
2:0 (2:0)
dec. 1. 20:00
Nouadhibou - Al Masry
2:3 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 1. 11:00
Alashkert - Pyunik
1:1 (1:1)
dec. 1. 11:30
Lori - FC Yerevan
8:0 (2:0)
dec. 1. 12:00
Ararat-Armenia - Banants
0:0
dec. 1. 13:00
Brda - Rogaska
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 1. 14:00
Al-Wakra - Al-Rayyan
1:0 (0:0)
dec. 1. 16:10
Al Shahaniya - Al Ahli Doha
1:2 (0:0)
dec. 1. 16:10
Al-Sadd - Umm-Salal
2:2 (0:0)
dec. 1. 05:05
Omiya Ardija - Montedio Yamagata
0:2 (0:0)
dec. 1. 05:05
Tokushima Vortis - Ventforet Kofu
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
dec. 1. 13:00
Akademija Pandev - Vardar Skopje
0:3 (0:1)
dec. 1. 13:00
Rabotnicki - Sileks Kratovo
1:1 (1:0)
dec. 1. 13:00
Shkendija - Shkupi
4:0 (3:0)
dec. 1. 13:00
Borec - Renova
1:0 (1:0)

4 mérkőzés
dec. 1. 12:00
Ordino - Inter Club d'Escaldes
0:5 (0:0)
dec. 1. 14:00
Carroi - FC Santa Coloma
0:3 (0:0)
dec. 1. 18:00
UE Santa Coloma - Engordany
0:1 (0:0)
dec. 1. 13:00
Rudar Pljevlja - Kom Podgorica
3:2 (3:1)
dec. 1. 13:00
Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac
1:2 (0:0)
dec. 1. 15:00
Titograd Podgorica - Grbalj
1:0 (1:0)
dec. 1. 16:00
Mladost Ljeskopolje - Zeta
2:0 (0:0)
dec. 1. 07:00
Ulsan Hyundai - Pohang
1:4 (1:1)
dec. 1. 07:00
Daegu - FC Seoul
0:0
dec. 1. 07:00
Jeonbuk - Gangwon
1:0 (1:0)
dec. 1. 07:30
Happy Valley - Southern District
1:4 (1:1)
dec. 1. 07:30
Warriors - Tai Po
4:1 (2:0)
dec. 1. 10:30
Pegasus - Eastern
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 1. 21:30
Alianza Lima - Sporting Cristal
1:0 (0:0)
dec. 1. 15:00
UNA Strassen - Victoria Rosport
2:2 (0:1)
dec. 1. 16:00
Differdange - Rodange
2:1 (0:0)
8 mérkőzés
dec. 1. 13:00
Kercem Ajax - Sirens
1:4 (0:0)
dec. 1. 14:00
Sliema Wanderers - Santa Lucia
0:2 (0:0)
dec. 1. 14:00
Zejtun Corinthians - Hibernians
0:3 (0:0)
dec. 1. 15:00
Xewkija Tigers - Mgarr United
5:2 (0:0)
dec. 1. 16:00
Birkirkara - Nadur Youngsters
1:0 (0:0)
dec. 1. 16:15
Floriana - Melita
6:1 (0:0)
dec. 1. 16:15
Rabat Ajax - Mosta
0:7 (0:0)

dec. 1. 01:00
Alajuelense - AD San Carlos
3:0 (2:0)
dec. 1. 23:00
Saprissa - Herediano
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (1:1)
2 mérkőzés
dec. 1. 14:00
TS Galaxy - Cape Umoya United
1:0 (0:0)
dec. 1. 15:00
Khemis Zemamra - Difaa El Jadidi
1:2 (0:1)
dec. 1. 14:00
Monastir - Bizertin
2:0 (1:0)
dec. 1. 14:00
Hammam-Lif - Kairouan
1:2 (0:1)
dec. 1. 14:00
Stade Tunisien - Ben Guerdane
1:1 (0:0)
dec. 1. 00:00
Deportivo Santaní - River Plate
0:1 (0:1)
dec. 1. 22:00
Guaraní - Sol de América
0:1 (0:0)
dec. 1. 15:00
Tre Fiori - Juvenes/Dogana
4:0 (0:0)
dec. 1. 15:00
Faetano - Folgore / Falciano
1:1 (0:0)
dec. 1. 15:00
Murata - La Fiorita
0:1 (0:0)
dec. 1. 15:00
Pennarossa - Domagnano
3:1 (0:0)

2 mérkőzés
dec. 1. 08:00
Andijan - Qizilqum
1:0 (0:0)
dec. 1. 08:00
Kokand-1912 - Navbahor
1:1 (1:1)
dec. 1. 14:00
Thesprotos - Egaleo AO Athens
0:1 (0:0)
dec. 1. 14:00
Ionikos Nikea - Triglia
2:0 (0:0)
dec. 1. 00:00
CD Olimpia - Motagua
2:0 (1:0)
dec. 1. 02:00
UPNFM - Marathón
2:2 (1:1)
dec. 1. 14:30
TEC - Koninklijke
0:2 (0:2)
dec. 1. 12:55
Llapi - Flamurtari
1:4 (0:0)
dec. 1. 12:55
Gjilani - Prishtina
0:0
dec. 1. 12:55
Trepca'89 - Drita Gijlan
3:1 (0:0)
2 mérkőzés

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
356
36 (10%)
138 (39%)
456
352
38 (11%)
130 (37%)
450
3. Rati
353
40 (11%)
123 (35%)
446
356
38 (11%)
126 (35%)
442
356
32 (9%)
138 (39%)
436
6. AltT
356
37 (10%)
125 (35%)
435
   Xxy
356
31 (9%)
140 (39%)
435
355
33 (9%)
130 (37%)
425
355
28 (8%)
142 (40%)
424
355
35 (10%)
124 (35%)
423

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont