Főoldal » Meccsek » 2019. november 30.

Meccsek - 2019. november 30.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. november 30.)


4 mérkőzés
2019. nov. 30. 13:00
Alavés - Real Madrid
1:2 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Real Sociedad - Eibar
4:1 (1:1)
2019. nov. 30. 18:30
Mallorca - Betis
1:2 (0:2)
2019. nov. 30. 21:00
Valencia - Villarreal
2:1 (0:0)
6 mérkőzés
2019. nov. 30. 13:30
Newcastle United - Manchester City
2:2 (1:1)
2019. nov. 30. 16:00
Liverpool - Brighton & Hove Albion
2:1 (2:0)
2019. nov. 30. 16:00
Chelsea - West Ham United
0:1 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Tottenham - Bournemouth
3:2 (1:0)
2019. nov. 30. 16:00
Burnley - Crystal Palace
0:2 (0:1)
2019. nov. 30. 18:30
Southampton - Watford
2:1 (0:1)
8 mérkőzés
2019. nov. 30. 16:00
Portsmouth - Altrincham
2:1 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Kingstonian - Fylde
0:2 (0:2)
2019. nov. 30. 16:00
Forest Green Rovers - Carlisle
2:2 (1:1)
2019. nov. 30. 16:00
Walsall - Oxford United
0:1 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Oldham - Burton Albion
0:1 (0:1)
2019. nov. 30. 16:00
Cheltenham - Port Vale
1:3 (1:0)
2019. nov. 30. 16:00
Shrewsbury - Mansfield
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 18:30
Eastleigh - Crewe
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
2019. nov. 30. 15:45
ZTE - Debreceni VSC
0:2 (0:1)
2019. nov. 30. 17:00
Paks - Újpest
2:4 (0:1)
2019. nov. 30. 17:00
Puskás Akadémia - Mezőkövesd
1:1 (1:0)
2019. nov. 30. 17:00
Kisvárda - Budapest Honvéd
2:0 (1:0)
2019. nov. 30. 19:30
Diósgyőr - Fehérvár
1:3 (1:2)
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 15:00
Brescia - Atalanta
0:3 (0:1)
2019. nov. 30. 18:00
Genoa - Torino
0:1 (0:0)
2019. nov. 30. 20:45
Fiorentina - Lecce
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
2019. nov. 30. 15:30
Hertha BSC - Borussia Dortmund
1:2 (1:2)
2019. nov. 30. 15:30
Paderborn - RB Leipzig
2:3 (0:3)
2019. nov. 30. 15:30
1. FC Köln - Augsburg
1:1 (0:1)
2019. nov. 30. 15:30
Hoffenheim - Fortuna Düsseldorf
1:1 (1:0)
2019. nov. 30. 18:30
Bayern München - Bayer Leverkusen
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
2019. nov. 30. 13:00
Vác - Szeged 2011
1:2 (1:1)
2019. nov. 30. 17:00
MTK - Szolnoki MÁV
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
2019. nov. 30. 17:30
Strasbourg - Lyon
1:2 (1:1)
2019. nov. 30. 20:00
Montpellier HSC - Amiens SC
4:2 (1:1)
2019. nov. 30. 20:00
Nice - Angers
3:1 (1:1)
2019. nov. 30. 20:00
Lille - Dijon
1:0 (1:0)
2019. nov. 30. 20:00
Nimes - Metz
1:1 (0:1)
2019. nov. 30. 20:00
Reims - Bordeaux
1:1 (0:1)
2019. nov. 30. 13:00
Dynamo Dresden - Holstein Kiel
1:2 (0:2)
2019. nov. 30. 13:00
St. Pauli - Hannover 96
0:1 (0:1)
2019. nov. 30. 13:00
Bochum - Aue
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 13:00
FC Nürnberg - Wehen Wiesbaden
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 18:30
Willem II - Sparta Rotterdam
4:0 (3:0)
2019. nov. 30. 19:45
Fortuna Sittard - Groningen
1:0 (0:0)
2019. nov. 30. 20:45
Heracles - Den Haag
4:0 (2:0)
2019. nov. 30. 16:00
Alcorcón - Huesca
0:2 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Mirandés - Sporting Gijón
0:0
2019. nov. 30. 18:00
Ponferradina - Albacete
1:1 (0:1)
2019. nov. 30. 18:00
Tenerife - Almería
1:3 (1:2)
2019. nov. 30. 21:00
Zaragoza - Girona
3:3 (1:2)
10 mérkőzés
2019. nov. 30. 13:30
Charlton Athletic - Sheffield Wednesday
1:3 (1:1)
2019. nov. 30. 16:00
Nottingham Forest - Cardiff
0:1 (0:1)
2019. nov. 30. 16:00
Bristol City - Huddersfield
5:2 (4:1)
2019. nov. 30. 16:00
Leeds United - Middlesbrough
4:0 (2:0)
2019. nov. 30. 16:00
Birmingham - Millwall
1:1 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Barnsley - Hull
3:1 (1:0)
2019. nov. 30. 16:00
Brentford - Luton
7:0 (5:0)
2019. nov. 30. 16:00
Derby - Queens Park
1:1 (1:1)
2019. nov. 30. 16:00
Stoke - Blackburn Rovers
1:2 (0:1)
2019. nov. 30. 16:00
Wigan - Reading
1:3 (1:0)
5 mérkőzés
2019. nov. 30. 15:00
Frosinone - Empoli
4:0 (2:0)
2019. nov. 30. 15:00
Cremonese - Livorno
0:0
2019. nov. 30. 15:00
Crotone - Cittadella
1:1 (0:0)
2019. nov. 30. 15:00
Venezia - Benevento
0:2 (0:1)
2019. nov. 30. 18:00
Salernitana - Ascoli
1:1 (1:0)
2019. nov. 30. 16:30
Moreirense - Aves
3:2 (2:1)
2019. nov. 30. 19:00
Benfica - Marítimo
4:0 (3:0)
2019. nov. 30. 21:30
Portimonense - Famalicao
2:1 (1:0)
2019. nov. 30. 14:30
Sochaux - Troyes
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 12:00
Sovjetov - Ufa
0:1 (0:1)
2019. nov. 30. 14:30
FK Rostov - FK Ural
0:0
2019. nov. 30. 17:00
Akhmat Grozny - Rubin Kazan
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
2019. nov. 30. 16:30
Sepsi - CS U Craiova
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
2019. nov. 30. 13:00
Rizespor - Konyaspor
3:1 (2:1)
2019. nov. 30. 13:00
Sivasspor - Kasimpasa
2:0 (2:0)
2019. nov. 30. 15:30
Alanyaspor - Ankaragücü
5:0 (2:0)
2019. nov. 30. 18:00
Göztepe Izmir - Fenerbahce
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
2019. nov. 30. 23:00
Ceará - Atlético PR
1:1 (0:0)
2019. nov. 30. 23:00
Botafogo - Internacional RS
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
2019. nov. 30. 18:00
Club Brugge - Mouscron-Péruwelz
1:0 (1:0)
2019. nov. 30. 20:00
Zulte-Waregem - AS Eupen
1:0 (1:0)
2019. nov. 30. 20:00
Sporting Charleroi - Waasland-Beveren
2:0 (2:0)
2019. nov. 30. 20:30
Genk - Sint-Truidense
1:2 (1:2)
4 mérkőzés
2019. nov. 30. 16:00
Aberdeen - St. Mirren
2:1 (1:1)
2019. nov. 30. 16:00
Motherwell - St. Johnstone
4:0 (1:0)
2019. nov. 30. 16:00
Hibernian - Kilmarnock
2:2 (1:0)
2019. nov. 30. 16:00
Livingston - Hamilton
0:0
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 17:00
Swarovski Tirol - Sturm Graz
1:5 (0:2)
2019. nov. 30. 17:00
Austria Wien - Hartberg
5:0 (3:0)
2019. nov. 30. 17:00
St. Pölten - Mattersburg
0:0
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 13:00
Zorya Lugansk - Karpaty Lviv
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 13:00
Lviv - Dnipro-1
0:2 (0:1)
2019. nov. 30. 16:00
Vorskla Poltava - Kolos Kovalivka
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
2019. nov. 30. 14:00
Preußen Münster - Waldhof Mannheim
1:3 (1:0)
2019. nov. 30. 14:00
Sonnenhof Großaspach - Magdeburg
1:2 (0:1)
2019. nov. 30. 14:00
Hallescher - Duisburg
1:0 (0:0)
2019. nov. 30. 14:00
Hansa Rostock - Würzburger Kickers
1:0 (0:1)
2019. nov. 30. 14:00
Viktoria Köln - Kaiserslautern
2:4 (0:2)
2019. nov. 30. 14:00
Chemnitzer - Uerdingen
1:1 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Amorebieta - Barakaldo
3:2 (2:2)
2019. nov. 30. 16:30
Osasuna II - CD Alavés II
3:1 (1:0)
2019. nov. 30. 18:00
Arenas de Getxo - Real Sociedad II
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
2019. nov. 30. 19:00
Neuchatel Xamax FC - FC Zürich
0:1 (0:0)
2019. nov. 30. 19:00
Sion - Thun
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 16:15
Larisa - Volos NFC
2:1 (0:1)
2019. nov. 30. 16:15
Panionios Athen - Panaitolikos
3:0 (1:0)
2019. nov. 30. 18:30
OFI Heraklion - AEK Athen
1:0 (0:0)
2019. nov. 30. 17:00
Levante II - Espanyol II
0:2 (0:1)
2019. nov. 30. 17:00
Orihuela - La Nucía
0:0
2019. nov. 30. 18:00
Sabadell - Ejea
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 01:10
Racing Club - Defensa y Justicia
1:1 (1:1)
2019. nov. 30. 21:35
Estudiantes - Atlético Tucumán
1:1 (0:0)
2019. nov. 30. 23:40
Boca Juniors - Argentinos Juniors
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 15:00
Arka Gdynia - Pogon Szczecin
1:1 (1:0)
2019. nov. 30. 17:30
Piast Gliwice - Slask Wroclaw
0:3 (0:0)
2019. nov. 30. 20:00
Legia Warszawa - Korona Kielce
4:0 (2:0)
2019. nov. 30. 20:45
Arzignano Valchiampo - Virtus Verona
1:1 (0:1)
2019. nov. 30. 15:45
Real Oviedo II - Getafe II
2:1 (1:1)
2019. nov. 30. 17:00
Atlético Madrid II - Real Madrid II
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2019. nov. 30. 16:00
Macclesfield Town - Bradford
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
2019. nov. 30. 13:30
Dunaszerdahely - Nitra
1:0 (0:0)
2019. nov. 30. 14:00
Sered - Zemplín Michalovce
0:2 (0:0)
2019. nov. 30. 14:00
Trencín - Pohronie
0:1 (0:1)
2019. nov. 30. 14:00
Zlate Moravce - FK Senica
0:0
2 mérkőzés
2019. nov. 30. 15:00
Varazdin - Osijek
1:1 (0:1)
2019. nov. 30. 17:30
Istra 1961 - Dinamo Zágráb
1:2 (0:1)
2019. nov. 30. 01:30
Oeste - Criciúma
1:2 (1:0)
2019. nov. 30. 20:30
Atlético GO - Sport Recife
0:0
2019. nov. 30. 20:30
Figueirense - Operário PR
1:1 (0:0)
2019. nov. 30. 20:30
Londrina - Guarani
2:0 (1:0)
2019. nov. 30. 20:30
EC Vitória - Coritiba
1:2 (1:0)
2019. nov. 30. 20:30
Cuiabá - Vila Nova
1:2 (0:1)
2019. nov. 30. 20:30
Bragantino - CRB
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 20:30
América MG - Sao Bento
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 14:30
Zlín - Slovácko
2:1 (1:0)
2019. nov. 30. 14:30
Sigma Olomouc - Slovan Liberec
1:0 (1:0)
2019. nov. 30. 17:00
Pribram - Sparta Praha
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
2019. nov. 30. 16:00
Rad Belgrád - Vojvodina
1:2 (1:2)
2019. nov. 30. 16:00
Javor - Radnicki Nis
0:7 (0:2)
2019. nov. 30. 16:00
Napredak - Indjija
1:3 (1:0)
2019. nov. 30. 16:00
Radnik Surdulica - Cukaricki
3:3 (2:3)
2019. nov. 30. 18:00
Crvena Zvezda - Vozdovac
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 17:00
Stade Lausanne-Ouchy - Grasshoppers
0:1 (0:0)
2019. nov. 30. 17:30
Kriens - Lausanne
1:2 (0:1)
2019. nov. 30. 17:30
Wil - FC Schaffhausen
1:1 (0:1)
2019. nov. 30. 20:45
Como - Juventus II
1:1 (1:0)
2019. nov. 30. 14:00
Vorwärts Steyr - Kapfenberg
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 14:30
Dornbirn - Ried
0:5 (0:1)
2019. nov. 30. 12:00
Farense - Chaves
1:0 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Vilafranquense - Académica
3:2 (1:0)
2019. nov. 30. 18:15
Estoril - Leixőes
1:1 (1:1)
2019. nov. 30. 18:15
Varzim - Penafiel
1:0 (1:0)
2019. nov. 30. 12:40
Stal Mielec - Podbeskidzie
2:1 (2:1)
2019. nov. 30. 13:00
Jastrzebie - Stomil Olsztyn
1:2 (1:1)
2019. nov. 30. 16:00
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziadz
1:3 (1:1)
2019. nov. 30. 17:00
Sandecja Nowy Sacz - Puszcza Niepolomice
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
2019. nov. 30. 17:00
AEK Larnaka - Anorthosis
1:2 (0:1)
2019. nov. 30. 18:00
Ethnikos Achna - AEL Limassol
0:1 (0:1)
9 mérkőzés
2019. nov. 30. 06:00
Cerezo Osaka - Shimizu
2:1 (0:1)
2019. nov. 30. 06:00
FC Tokyo - Urawa Red Diamonds
1:1 (0:1)
2019. nov. 30. 06:00
Gamba Osaka - Matsumoto Yamaga
4:1 (3:0)
2019. nov. 30. 06:00
Jubilo Iwata - Nagoya Grampus
2:1 (1:1)
2019. nov. 30. 06:00
Kashima Antlers - Vissel Kobe
1:3 (1:2)
2019. nov. 30. 06:00
Kawasaki Frontale - Yokohama F. Marinos
1:4 (0:1)
2019. nov. 30. 06:00
Sagan Tosu - Consadole Sapporo
0:2 (0:1)
2019. nov. 30. 06:00
Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima
1:0 (1:0)
2019. nov. 30. 06:00
Vegalta Sendai - Oita Trinita
2:0 (1:0)
2019. nov. 30.
FK Gomel - Tarpeda
3:0*
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 11:30
Cherno More Varna - Botev Vratsa
4:1 (2:0)
2019. nov. 30. 14:00
Tsarsko Selo - Botev Plovdiv
0:3 (0:2)
2019. nov. 30. 16:30
Beroe - Levszki Szófia
1:1 (1:0)
2019. nov. 30. 17:00
Excelsior Virton - Westerlo
1:1 (0:1)
2019. nov. 30. 20:30
Roeselare - Lommel
3:1 (1:0)
2019. nov. 30. 01:10
GyE Jujuy - Sarmiento
1:3 (1:2)
2019. nov. 30. 21:00
All Boys - Deportivo Riestra
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 23:10
Estudiantes Caseros - Belgrano
0:0
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 13:00
Sloboda Tuzla - Tuzla City
1:1 (1:0)
2019. nov. 30. 16:00
FK Sarajevo - Zeljeznicar Sarajevo
1:3 (1:1)
2019. nov. 30. 16:00
Zrinjski - Mladost Doboj Kakanj
1:1 (0:0)
8 mérkőzés
2019. nov. 30. 16:00
Aldershot - Chesterfield
2:2 (1:0)
2019. nov. 30. 16:00
Boreham Wood - Woking
1:0 (1:0)
2019. nov. 30. 16:00
Bromley - Yeovil
1:1 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Torquay - Stockport
1:5 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Chorley - Dagenham & Redbridge
1:0 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Maidenhead - Barrow
0:4 (0:1)
2019. nov. 30. 16:00
Sutton - Harrogate Town
3:1 (1:0)
2019. nov. 30. 16:00
Ebbsfleet - Wrexham
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
2019. nov. 30. 13:00
Tabor Sezana - Aluminij
1:1 (1:0)
2019. nov. 30. 13:50
Celje - NS Mura
1:0 (1:0)
2019. nov. 30. 16:55
Maribor - Triglav
0:2 (0:2)
2019. nov. 30. 16:00
Alloa - Inverness
0:2 (0:2)
2019. nov. 30. 16:00
Dundee FC - Queen Of The South
1:2 (0:1)
2019. nov. 30. 16:00
Dunfermline - Partick Thistle
5:1 (4:0)
2019. nov. 30. 12:00
Keciörengücü - Altinordu
2:1 (1:1)
2019. nov. 30. 14:30
Erzurum BB - Osmanlispor
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 17:00
Adanaspor - Bursaspor
2:3 (1:2)
2019. nov. 30. 14:00
Mazembe - Zamalek
3:0 (0:0)
2019. nov. 30. 17:00
1º de Agosto - ZESCO
1:1 (1:1)
2019. nov. 30. 17:00
USM Alger - Wydad Casablanca
1:1 (1:0)
2019. nov. 30. 20:00
Mamelodi Sundowns - Petro de Luanda
3:0 (2:0)
2019. nov. 30. 20:00
Raja Casablanca - ES Tunis
0:2 (0:2)
2019. nov. 30. 18:30
Al-Ittihad - Ismaily
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
2019. nov. 30. 12:00
Qabala - Zira
3:0 (2:0)
2019. nov. 30. 14:00
Kesla - Sumgayit Shekher
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
2019. nov. 30. 14:00
Hapoel Haifa - Maccabi Netanya
1:3 (0:1)
2019. nov. 30. 16:30
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Tel Aviv
0:1 (0:1)
2019. nov. 30. 17:00
Ashdod - Hapoel Kfar Saba
0:0
2019. nov. 30. 18:50
Hapoel Be'er Sheva - Bnei Yehuda
1:2 (1:0)
2019. nov. 30. 17:00
Villarrubia - Real Murcia
2:1 (1:1)
2019. nov. 30. 14:00
PAE Chania - Apollon Larisa
1:2 (1:0)
2019. nov. 30. 14:30
GVVV - Volendam II
3:1 (1:0)
2019. nov. 30. 14:30
Noordwijk - De Treffers
4:1 (1:1)
2019. nov. 30. 14:30
Scheveningen - Ijsselmeervogels
0:1 (0:1)
2019. nov. 30. 14:30
Amsterdamsche - Kozakken Boys
2:0 (2:0)
2019. nov. 30. 15:00
Ido-Ambacht - Rijnsburgse
1:2 (1:1)
2019. nov. 30. 15:00
Spakenburg - Quick Boys
2:0 (2:0)
2019. nov. 30. 15:30
Katwijk - Sparta Rotterdam II
2:1 (1:0)
2019. nov. 30. 15:30
Hardenberg - Maassluis
5:0 (3:0)
2019. nov. 30. 07:00
Brisbane Roar - Central Coast Mariners
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 09:30
Newcastle Jets - Western Sydney Wanderers
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
2019. nov. 30. 11:00
Saburtalo - Sioni Bolnisi
5:1 (1:1)
2019. nov. 30. 11:00
Rustavi - Dila Gori
2:2 (0:2)
2019. nov. 30. 02:00
Atlético Zacatepec - Alebrijes de Oaxaca
1:3 (0:2)
2019. nov. 30. 20:00
Real Potosí - Guabirá
1:0 (0:0)
2019. nov. 30. 13:00
Brezice - Roltek Dob
1:2 (0:0)
5 mérkőzés
2019. nov. 30. 11:00
Buxoro - AGMK
2:1 (1:1)
2019. nov. 30. 11:00
Bunyodkor - Sogdiana
2:2 (1:0)
2019. nov. 30. 11:00
Lokomotiv Tashkent - Pakhtakor
0:0
2019. nov. 30. 11:00
Metalourg - Surkhon
2:0 (2:0)
2019. nov. 30. 11:00
Nasaf Qarshi - Dinamo Samarqand
1:2 (0:0)
2019. nov. 30. 18:30
Jeunesse Esch - Hostert
1:2 (0:0)
8 mérkőzés
2019. nov. 30. 14:30
Banbridge - Ballymacash Rangers
3:2 (0:0)
2019. nov. 30. 14:30
Brantwood - Rathfriland Rangers
2:5 (0:0)
2019. nov. 30. 14:30
Coagh United - Crumlin Star
0:1 (0:0)
2019. nov. 30. 14:30
Dollingstown - Tullycarnet
6:0 (0:0)
2019. nov. 30. 14:30
East Belfast - Islandmagee
7:1 (0:0)
2019. nov. 30. 14:30
Limavady United - Bangor FC
1:3 (0:0)
2019. nov. 30. 14:30
Valley Rangers - Hanover
1:5 (0:0)
2019. nov. 30. 13:00
Orijent 1919 - Solin
3:2 (2:0)
2019. nov. 30. 13:30
Osijek II - Medimurje Cakovec
2:1 (0:0)
2019. nov. 30. 13:30
Hrvatski Dragovoljac - Radnik Sesvete
3:2 (1:1)
2019. nov. 30. 13:30
Dubrava - Kustosija
1:2 (1:0)
4 mérkőzés
2019. nov. 30. 14:00
Richards Bay - Ajax Cape Town
1:2 (0:1)
2019. nov. 30. 14:00
Mbombela United - JDR Stars
1:0 (1:0)
2019. nov. 30. 14:00
Free State Stars - TS Sporting
1:2 (1:1)
2019. nov. 30. 14:00
Jomo Cosmos - Pretoria University
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
2019. nov. 30. 15:30
Airbus UK Broughton - The New Saints
0:12 (0:5)
2019. nov. 30. 15:30
Barry Town - Newtown AFC
0:1 (0:0)
2019. nov. 30. 15:30
Carmarthen - Bala
0:3 (0:1)
2019. nov. 30. 15:30
Penybont - Connah's Quay
0:0
2019. nov. 30. 14:30
Polokwane City - Bloemfontein
0:1 (0:0)
2019. nov. 30. 17:00
Cape Town City - Highlands Park
0:0
2019. nov. 30. 17:00
Black Leopards - Golden Arrows
2:1 (0:1)
2019. nov. 30. 19:15
SuperSport United - Stellenbosch
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
2019. nov. 30. 13:00
Makedonija Gjorce Petrov - Struga
1:1 (1:1)
2019. nov. 30. 07:00
Sangju Sangmu - Suwon Blue Wings
4:1 (2:1)
2019. nov. 30. 07:00
Seongnam Ilhwa - Jeju
3:1 (2:0)
2019. nov. 30. 07:00
Gyeongnam - Incheon
0:0
2019. nov. 30. 14:00
Trikala - OF Ierapetra
3:0 (0:0)
2019. nov. 30. 14:00
Veria - Kalamata
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 14:00
Niki Volos - Kavala
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 14:00
Aspropyrgos Enosis - Ialysos
1:0 (0:0)
2019. nov. 30. 14:00
Institute - Coleraine
2:0 (2:0)
2019. nov. 30. 16:00
Linfield - Larne
1:0 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Carrick Rangers - Glenavon
6:2 (2:1)
2019. nov. 30. 16:00
Cliftonville - Glentoran
0:2 (0:1)
2019. nov. 30. 16:00
Dungannon Swifts - Crusaders
1:6 (1:1)
2019. nov. 30. 16:00
Warrenpoint - Ballymena
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
2019. nov. 30. 11:30
Padideh Khorasan - Sanat Naft
0:1 (0:1)
2019. nov. 30. 12:30
Sepahan - Esteghlal
2:2 (1:0)
6 mérkőzés
2019. nov. 30. 14:00
Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans
1:2 (0:0)
2019. nov. 30. 14:00
Balzan - San Gwann
3:0 (0:0)
2019. nov. 30. 14:00
Mqabba - Pieta Hotspurs
0:3 (0:0)
2019. nov. 30. 16:00
Gzira - Senglea Athletic
1:2 (0:0)
2019. nov. 30. 16:15
St. Andrews - Valletta
0:4 (0:0)
2019. nov. 30. 16:15
Gudja United - Lija Athletic
3:0 (0:0)
2019. nov. 30. 15:30
Kuvait - Omán
1:2 (0:2)
2019. nov. 30. 18:00
Bahrein - Szaúd-Arábia
0:2 (0:1)
2019. nov. 30. 14:00
Métlaoui - Tataouine
1:0 (1:0)
2019. nov. 30. 14:00
Club Africain Tunis - Slimane
2:0 (0:0)
2019. nov. 30. 15:00
Ain M'lila - USM Bel Abbés
3:0 (0:0)
2019. nov. 30. 15:00
Bordj Bou Arreridj - Hussein Dey
1:0 (0:0)
2019. nov. 30. 15:00
MC Alger - Belouizdad
2:2 (0:1)
2019. nov. 30. 15:00
MC Oran - Biskra
0:0
2019. nov. 30. 18:00
Saoura - Chlef
0:0
2019. nov. 30. 18:45
Constantine - ES Sétif
3:1 (1:0)
2019. nov. 30. 07:30
Yuen Long - Rangers FC
4:4 (2:2)
2019. nov. 30. 03:00
Waitakere - Southern United
2:5 (0:3)
2019. nov. 30. 15:00
Virtus - Fiorentino
3:3 (0:0)
2019. nov. 30. 15:00
Cailungo - Tre Penne
1:3 (0:0)
2019. nov. 30. 15:00
Cosmos - San Giovanni
0:2 (0:0)
2019. nov. 30. 06:00
Busan I'Park - Anyang
1:0 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
307
33 (11%)
115 (37%)
395
2. Xxy
320
27 (8%)
129 (40%)
393
315
33 (10%)
113 (36%)
391
278
38 (14%)
91 (33%)
372
320
34 (11%)
97 (30%)
364
288
32 (11%)
100 (35%)
360
315
27 (9%)
111 (35%)
357
309
26 (8%)
113 (37%)
356
315
28 (9%)
108 (34%)
356
10. AltT
320
29 (9%)
105 (33%)
355

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont