Főoldal » Meccsek » 2019. december 1. » Racing Ferrol - Marino de Luanco

Racing Ferrol - Marino de Luanco 1:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 9-én is volt Marino de Luanco - Racing Ferrol mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2019. december 1. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de A Malata (Ferrol)

Alex López ('27, 1-0), Álex Boedo ('61, 1-1), Guaya ('86, 11-esből, 1-2)

Racing Ferrol utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Marino de Luanco utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Marino de Luanco győzelem
Az elmúlt fél évben a Racing Ferrol egyszer nyert hazai pályán, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marino de Luanco egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Racing Ferrol sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Racing Ferrol 2 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marino de Luanco pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Racing Ferrol jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Pontevedra. A Marino de Luanco pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II. A Marino de Luanco erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares vagy a Ponferradina. A Marino de Luanco gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Rozas, a CF Internacional. A Racing Ferrol csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Racing Ferrol 1535., Marino de Luanco 3705. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Racing Ferrol jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Racing Ferrol csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.