Főoldal » Meccsek » 2019. december 1. » UCAM Murcia - Talavera

UCAM Murcia - Talavera 2:0 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2019. december 1. 12:00
Helyszín: Estadio de La Condomina (Murcia)

Isaac Aketxe ('35, 1-0), Álvaro Barbosa ('40, 2-0)

43%

• Az UCAM Murcia már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. október 27-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Sevilla Atlético verte őket).

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Talavera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (2:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az UCAM Murcia stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az UCAM Murcia csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben az UCAM Murcia kétszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Talavera egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az UCAM Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UCAM Murcia 2 győzelmet és 5 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Talavera pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az UCAM Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Almería, a Granada II. A Talavera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Algeciras vagy a RSD Alcalá. Az UCAM Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az UCAM Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Elche. A Talavera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Yeclano. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UCAM Murcia 985., Talavera 1726. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UCAM Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.