Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 7.

Meccsek - 2019. szeptember 7.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. szeptember 7.)


1 mérkőzés
szept. 7. 16:00
Botswana - Malawi
0:0
szept. 7. 15:00
Koszovó - Csehország
2:1 (1:1)
szept. 7. 18:00
Anglia - Bulgária
4:0 (1:0)
szept. 7. 18:00
Litvánia - Ukrajna
0:3 (0:2)
szept. 7. 18:00
Izland - Moldova
3:0 (1:0)
szept. 7. 20:45
Szerbia - Portugália
2:4 (0:1)
szept. 7. 20:45
Törökország - Andorra
1:0 (0:0)
szept. 7. 20:45
Franciaország - Albánia
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
szept. 7. 17:00
Ajka - Nyíregyháza
3:4 (2:3)

szept. 7. 16:00
Deportivo La Coruna - Albacete
0:1 (0:0)
szept. 7. 18:00
Málaga - Almería
0:1 (0:1)
szept. 7. 20:00
Extremadura - Numancia
0:0
szept. 7. 20:00
Fuenlabrada - Ponferradina
1:1 (0:1)
szept. 7. 21:00
Tenerife - Las Palmas
0:0
7 mérkőzés
szept. 7. 17:00
Camara de Lobos - Felgueiras 1932
0:4 (0:0)
szept. 7. 17:00
Pevidem - Berco
1:3 (0:0)
szept. 7. 18:00
Lagos - Lusitano GC Évora
1:0 (0:0)
szept. 7. 18:00
Sintra - Loures
1:0 (0:0)
szept. 7. 18:00
Manteigas - Bustelo
1:3 (0:0)
szept. 7. 18:00
Sao Joao Ver - Sanjoanense
0:3 (0:0)
szept. 7. 19:00
SC Lusitania - Amora
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 7. 16:00
Vasco da Gama - Bahia
0:2 (0:0)
szept. 7. 16:00
Corinthians - Ceará
2:2 (2:0)
szept. 7. 22:00
Avaí - Flamengo RJ
0:3 (0:2)
szept. 7. 22:00
Fortaleza - Fluminense
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 7. 16:00
Jeanfield Swifts - Linlithgow Rose
2:5 (0:0)
8 mérkőzés
szept. 7. 13:00
Milton Keynes Dons - Wimbledon
2:1 (2:0)
szept. 7. 13:30
Doncaster - Rotherham
2:1 (0:1)
szept. 7. 16:00
Bristol Rovers - Accrington Stanley
3:3 (2:2)
szept. 7. 16:00
Fleetwood - Oxford United
2:1 (1:1)
szept. 7. 16:00
Coventry - Blackpool
3:2 (2:2)
szept. 7. 16:00
Tranmere - Gillingham
2:2 (0:2)
szept. 7. 16:00
Wycombe - Lincoln City
3:1 (2:0)
szept. 7. 16:00
Sunderland AFC - Burton Albion
elhalasztva

szept. 7. 18:00
Olot - Lleida Esportiu
0:1 (0:0)
szept. 7. 18:30
Levante II - Hércules
1:0 (1:0)
szept. 7. 18:45
Prat - Llagostera
1:2 (1:0)
szept. 7. 19:00
Villarreal II - Orihuela
2:1 (1:1)
szept. 7. 20:15
Ejea - Barcelona II
1:0 (0:0)
szept. 7. 14:00
Chertanovo Moszkva - Neftekhimik
2:2 (1:1)
szept. 7. 14:00
Shinnik - Tomsk
2:1 (1:0)
szept. 7. 14:00
Olimpiyets - Torpedo Armavir
1:0 (0:0)
szept. 7. 15:00
Szpartak Moszkva II - Krasnodar II
0:3 (0:1)
szept. 7. 16:00
Mordovia Saransk - Luch-Energia
1:2 (1:0)
szept. 7. 17:00
Fakel - Yenisey
1:1 (1:1)
szept. 7. 18:00
Chayka - Rotor Volgograd
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
szept. 7. 22:10
Lanus - Argentinos Juniors
4:1 (2:1)
1 mérkőzés
szept. 7. 21:30
New York City - New England
2:1 (0:1)
szept. 7. 20:45
Carpi - Vicenza
1:1 (0:0)
szept. 7. 18:30
Dordrecht - MVV
1:1 (1:1)
szept. 7. 18:30
Telstar - Cambuur
0:2 (0:1)
12 mérkőzés
szept. 7. 16:00
Bradford - Northampton
2:1 (0:1)
szept. 7. 16:00
Plymouth - Oldham
2:2 (1:1)
szept. 7. 16:00
Carlisle - Exeter
1:3 (0:1)
szept. 7. 16:00
Colchester - Walsall
0:0
szept. 7. 16:00
Macclesfield - Crawley
1:1 (1:0)
szept. 7. 16:00
Mansfield - Scunthorpe
2:0 (1:0)
szept. 7. 16:00
Newport - Port Vale
1:0 (0:0)
szept. 7. 16:00
Cheltenham - Stevenage
4:2 (1:0)
szept. 7. 16:00
Grimsby - Crewe
0:2 (0:0)
szept. 7. 16:00
Leyton - Swindon
1:3 (0:3)
szept. 7. 16:00
Morecambe - Salford
2:2 (0:1)

szept. 7. 20:45
Avellino - Teramo
2:0 (1:0)
szept. 7. 20:45
Novara - Lecco
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 7. 20:45
Sligo Rovers - UC Dublin
4:0 (2:0)
szept. 7. 16:00
Botafogo/SP - América MG
0:0
szept. 7. 21:30
Guarani FC - Oeste
2:3 (1:2)
szept. 7. 21:30
Operário PR - Cuiabá
2:1 (1:0)
szept. 7. 18:00
Union Langreo - Atlético Madrid II
1:2 (0:1)
szept. 7. 19:00
Marino de Luanco - Getafe II
2:3 (1:1)
szept. 7. 16:00
Real Sociedad II - Guijuelo
2:0 (1:0)
szept. 7. 17:00
Haro Deportivo - Burgos
1:1 (1:0)
szept. 7. 18:00
Osasuna II - Arenas de Getxo
4:1 (1:0)
szept. 7. 18:00
Wigry Suwalki - Puszcza Niepolomice
2:3 (0:1)
szept. 7. 19:10
Sandecja Nowy Sacz - Jastrzebie
1:1 (0:0)
szept. 7. 02:05
Deportivo Morón - Belgrano
1:1 (1:0)
szept. 7. 18:00
Temperley - Alvarado
0:0
szept. 7. 18:05
All Boys - CA Defensores de Belgrano
0:1 (0:0)
szept. 7. 20:05
Almagro - Sarmiento
0:0
szept. 7. 20:30
Atlanta - Estudiantes Río Cuarto
1:2 (1:2)
szept. 7. 20:30
Villa Dálmine - Gimnasia Mendoza
2:0 (1:0)
szept. 7. 17:00
Westerlo - Beerschot-Wilrijk
2:0 (1:0)
szept. 7. 20:30
Oud-Heverlee - Roeselare
4:0 (3:0)

13 mérkőzés
szept. 7. 14:00
Airdrieonians - Bohemian
3:2 (1:1)
szept. 7. 16:00
Dundee United - Arbroath
0:0 / tizenegyesekkel 3:4
szept. 7. 16:00
Dunfermline - Alloa
1:2 (1:1)
szept. 7. 16:00
Wrexham - Ayr
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
szept. 7. 16:00
Inverness - Greenock Morton
3:1 (2:0)
szept. 7. 16:00
Montrose - Partick Thistle
0:2 (0:1)
szept. 7. 16:00
Raith - Falkirk
2:0 (1:0)
szept. 7. 16:00
Stenhousemuir - The New Saints
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
szept. 7. 16:00
Kelty Hearts - Solihull Moors
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (1:0)
szept. 7. 16:00
Formartine - Glenavon
0:3 (0:1)
szept. 7. 16:00
St. Mirren U21 - Stirling Albion
1:0 (0:0)
szept. 7. 16:00
Clyde - Queen Of The South
3:2 (0:1)
szept. 7. 18:15
Connah's Quay - Cove Rangers
1:0 (0:0)
szept. 7. 18:30
Córdoba - Real Murcia
1:0 (1:0)
szept. 7. 19:00
UCAM Murcia - Marbella
2:2 (0:1)
szept. 7. 20:00
Villarrobledo - Huelva
2:1 (1:0)
szept. 7. 20:30
Don Benito - Atletico Sanluqueno
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 7. 15:00
Team Helm - FCI Levadia
1:21 (0:0)
szept. 7. 15:00
Voru FC Helios - Welco Elekter
2:1 (0:0)
10 mérkőzés
szept. 7. 16:00
Halifax - Yeovil
0:2 (0:1)
szept. 7. 16:00
Sutton - Notts
1:1 (1:0)
szept. 7. 16:00
Aldershot - Barrow
1:2 (0:1)
szept. 7. 16:00
Boreham Wood - Dover Athletic
3:1 (2:1)
szept. 7. 16:00
Bromley - Chesterfield
2:1 (1:0)
szept. 7. 16:00
Chorley - Stockport
3:0 (2:0)
szept. 7. 16:00
Ebbsfleet - Eastleigh
1:1 (1:0)
szept. 7. 16:00
Maidenhead - Dagenham & Redbridge
0:1 (0:0)
szept. 7. 16:00
Torquay - Harrogate Town
4:2 (0:1)
szept. 7. 20:30
Hartlepool - Woking
1:1 (1:0)

szept. 7. 16:00
ND Gorica - Krsko
2:3 (0:0)
szept. 7. 16:30
Jadran Dekani - Radomlje
1:3 (0:0)
szept. 7. 16:30
NK Krka - Fuzinar
1:2 (0:0)
szept. 7. 16:30
Nafta - Bilje
1:0 (0:0)
szept. 7. 16:30
Dravograd - Koper
0:2 (0:0)
szept. 7. 16:30
Beltinci - NS Drava
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 7. 21:00
Cobresal - Universidad de Chile
3:1 (2:1)
szept. 7. 23:30
Colo Colo - Everton FC
2:1 (0:1)
szept. 7. 11:00
V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka
1:0 (0:0)
szept. 7. 11:00
Yokohama FC - Ventforet Kofu
3:2 (1:1)
szept. 7. 12:00
Kashiwa Reysol - Montedio Yamagata
3:4 (0:2)
szept. 7. 12:00
Albirex Niigata - JEF United
2:1 (2:0)
szept. 7. 12:00
Gifu - Tochigi
0:0
szept. 7. 12:00
Omiya Ardija - Machida Zelvia
1:1 (0:1)
szept. 7. 12:00
Ryukyu - Kagoshima
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 7. 16:00
EIF Ekenas - MyPa Kouvola
2:3 (2:1)
3 mérkőzés
szept. 7. 17:00
Ajman - Sharjah
0:5 (0:2)
szept. 7. 17:00
Al-Wahda - Baniyas
1:1 (1:0)
szept. 7. 19:15
Al-Nasr Dubai - Al-Ahli Dubai
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 7. 15:30
Carmarthen - Cardiff MU
2:2 (1:1)
szept. 7. 15:30
Aberystwyth - Airbus UK Broughton
1:2 (0:1)
szept. 7. 15:30
Penybont - Bala
1:6 (1:5)

4 mérkőzés
szept. 7. 18:00
Ta' Xbiex - Munxar Falcons
1:2 (0:0)
szept. 7. 18:00
Ghaxaq - Zebbug Rovers
4:1 (0:0)
szept. 7. 20:15
Kirkop United - Kercem Ajax
2:3 (0:0)
szept. 7. 20:15
Siggiewi - Marsaskala
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 7. 17:00
Daring Echternach - Atert Bissen
1:0 (0:0)
szept. 7. 18:00
Vinesca Ehnen - Orania Vianden
2:1 (0:0)
szept. 7. 18:30
CeBra 01 - Minerva Lintgen
1:2 (0:0)
szept. 7. 19:30
Jeunesse Useldange - Grevenmacher
1:7 (0:0)
szept. 7. 16:00
Ballymena - Warrenpoint
4:0 (1:0)
szept. 7. 16:00
Cliftonville - Linfield
0:1 (0:0)
szept. 7. 16:00
Coleraine - Dungannon Swifts
5:0 (0:0)
szept. 7. 16:00
Glentoran - Larne
2:1 (1:1)
szept. 7. 16:00
Institute - Crusaders
0:6 (0:2)
szept. 7. 16:00
Glenavon - Carrick Rangers
elhalasztva
2 mérkőzés
szept. 7. 22:30
Huancayo - Cajamarca
2:1 (1:0)
szept. 7. 22:00
Cúcuta - Atlético Bucaramanga
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 7. 22:00
Hartford Athletic - Loudoun United
5:1 (5:1)
szept. 7. 17:00
Bizertin - Hammam-Lif
1:1 (0:0)
szept. 7. 14:00
Katwijk - GVVV
2:3 (1:2)
szept. 7. 15:00
Ijsselmeervogels - TEC
5:1 (3:1)
szept. 7. 15:00
Kozakken Boys - Spakenburg
4:2 (2:2)
szept. 7. 15:00
Rijnsburgse - Noordwijk
0:1 (0:1)
szept. 7. 15:00
Quick Boys - Volendam II
3:1 (1:0)
szept. 7. 15:30
Amsterdamsche - Hardenberg
0:1 (0:1)
szept. 7. 15:30
Koninklijke - Maassluis
2:3 (0:2)
szept. 7. 15:30
Ido-Ambacht - Scheveningen
2:0 (2:0)

szept. 7. 17:00
Metropolitanos - Caracas
1:1 (0:1)
szept. 7. 23:00
Trujillanos - Monagas
3:2 (1:2)
szept. 7. 02:30
Brazília - Kolumbia
2:2 (1:2)
szept. 7. 02:30
Amerikai Egyesült Államok - Mexikó
0:3 (0:1)
szept. 7. 04:00
Costa Rica - Uruguay
1:2 (0:1)
szept. 7. 10:00
Tsarsko Selo - Strumska Slava
1:0 (0:0)
szept. 7. 16:00
CFR Cluj - Karpaty Lviv
0:1 (0:1)
szept. 7. 16:00
Belgium U19 - Portugália U19
1:2 (1:2)
szept. 7. 16:00
Konyaspor - Keciörengücü
3:0 (2:0)
szept. 7. 16:00
Ümraniyespor - Besiktas
1:3 (0:2)
szept. 7. 16:30
Olimpik Donetsk - Kolos Kovalivka
2:2 (0:1)
szept. 7. 16:30
Dinamo Brest - Jagiellonia
1:2 (0:0)
szept. 7. 17:00
Krizevci - Dinamo Zágráb
0:7 (0:3)
szept. 7. 17:00
Szlovénia U19 - Oroszország U19
2:2 (1:2)
szept. 7. 17:00
Dnipro-1 - Mariupol
2:3 (1:1)
szept. 7. 18:00
Onisilos Sotiras - Anorthosis
1:3 (1:1)
szept. 7. 18:00
Kayserispor - Adanaspor
4:1 (3:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
185
23 (12%)
66 (36%)
247
180
24 (13%)
63 (35%)
246
3. Xxy
185
17 (9%)
74 (40%)
233
184
23 (12%)
58 (32%)
231
5. AltT
180
21 (12%)
62 (34%)
229
   Ptomy
182
19 (10%)
67 (37%)
229
177
18 (10%)
69 (39%)
228
183
17 (9%)
70 (38%)
225
184
16 (9%)
70 (38%)
220
182
20 (11%)
58 (32%)
216

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont