Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 8.

Meccsek - 2019. szeptember 8.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. szeptember 8.)


4 mérkőzés
szept. 8. 15:00
Tanzánia - Burundi
1:1 (1:1)
szept. 8. 15:00
Lesotho - Etiópia
1:1 (0:0)
szept. 8. 18:00
Egyenlítői-Guinea - Dél-Szudán
1:0 (0:0)
szept. 8. 18:30
Sierra Leone - Libéria
1:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Románia - Málta
1:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Grúzia - Dánia
0:0
szept. 8. 18:00
Svájc - Gibraltár
4:0 (3:0)
szept. 8. 20:45
Spanyolország - Feröer szigetek
4:0 (1:0)
szept. 8. 20:45
Finnország - Olaszország
1:2 (0:0)
szept. 8. 20:45
Svédország - Norvégia
1:1 (0:1)
szept. 8. 20:45
Görögország - Liechtenstein
1:1 (1:0)

szept. 8. 12:00
Huesca - Sporting Gijón
1:0 (0:0)
szept. 8. 16:00
Girona - Rayo Vallecano
3:1 (1:0)
szept. 8. 18:00
Elche - Lugo
1:1 (1:0)
szept. 8. 18:00
Mirandés - Real Oviedo
2:1 (1:1)
szept. 8. 18:30
Alcorcón - Zaragoza
0:3 (0:2)
szept. 8. 16:00
Monor - Pécsi MFC
2:2 (0:0)
szept. 8. 16:00
Kecskeméti TE - THSE-Szabadkikötő
2:0 (0:0)
szept. 8. 16:00
Budapest Honvéd II - Iváncsa
0:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Szekszárd - Szentlőrinc
0:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Rákosmenti KSK - Dunaharaszti
4:0 (0:0)
szept. 8. 16:00
Dabas-Gyón - FC Dabas
1:0 (0:0)
szept. 8. 16:00
Taksony - Dunaújváros
1:2 (0:0)
szept. 8. 16:00
Kozármisleny - Kelen
4:2 (0:0)
szept. 8. 16:00
Debreceni EAC - Balassagyarmat
4:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Putnok - Cegléd
0:2 (0:0)
szept. 8. 16:00
DVTK II - Eger
2:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Ózd - Tiszaújváros
0:0
szept. 8. 16:00
Tállya - Jászberény
0:0
szept. 8. 16:00
DVSC-DEAC - ESMTK
1:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Sényő - Hatvan
3:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Gyöngyös - Füzesgyarmat
0:1 (0:0)

szept. 8. 11:00
Puskás Akadémia II. - Balatonlelle
4:0 (0:0)
szept. 8. 11:00
Vidi II - Pápai Perutz
0:2 (0:0)
szept. 8. 16:00
Bicske - BKV Előre
1:0 (0:0)
szept. 8. 16:00
Nagykanizsai TE - Hévíz
2:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Komárom - Veszprém
0:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Lipót - Érd
3:1 (0:0)
szept. 8. 17:30
Ménfőcsanak - Sárvár
1:0 (0:0)
47 mérkőzés
szept. 8. 12:00
Sertanense - Oleiros
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
szept. 8. 17:00
Alverca - Sacavenense
3:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Arouca - Rebordosa
5:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Fafe - Rebordelo
3:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Mirandela - Atlético Arcos
2:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Madeira - Vila Real
1:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Pedras Salgadas - Vila Pouca
3:1 (0:0)
szept. 8. 18:00
GD Prado - Carcao
1:2 (0:0)
szept. 8. 18:00
Porto da Cruz - Sao Martinho
0:3 (0:0)
szept. 8. 18:00
Paredes - Lusitania
0:0 / tizenegyesekkel 2:4
szept. 8. 18:00
Agueda - Ferreira de Aves
5:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Beira-Mar - Pampilhosense
6:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Leiria - Crato
5:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Marinhense - Fátima
0:0 / tizenegyesekkel 1:4
szept. 8. 18:00
Sao Roque (Acores) - Uniao Torreense
0:1 (0:0)
szept. 8. 18:00
Uniao Almeirim - Uniao Santarém
2:3 (0:0)
szept. 8. 18:00
Sintrense - Coruchense
1:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Coutada - Fayal
2:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Pero Pinheiro - Dezembro
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
szept. 8. 18:00
Real SC - Estrela V. Novas
4:1 (0:0)
szept. 8. 18:00
Oriental - Ideal
2:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Olhanense - Armacenenses
1:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Aljustrelense - Vasco da Gama AC
3:2 (0:0)
szept. 8. 18:00
Juventude Évora - Moncarapachense
2:2 / tizenegyesekkel 6:7 (0:0)
szept. 8. 18:00
Louletano - Ferreiras
1:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Penedo Gordo - Praia Milfontes
2:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Merelinense - Ponte da Barca
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
szept. 8. 18:00
Electrico - Benfica Castelo Branco
0:7 (0:0)
szept. 8. 18:00
Montalegre - Cerveira
1:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Maria da Fonte - Braganca
3:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Vilarinho - AD Oliveirense
0:2 (0:0)
szept. 8. 18:00
Amarante - Trofense
2:1 (0:0)
szept. 8. 18:00
Pedras Rubras - Vizela
0:3 (0:0)
szept. 8. 18:00
Espinho - Castro Daire
2:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Coimbrőes - Régua
4:1 (0:0)
szept. 8. 18:00
Canelas 2010 - Valadares Gaia
3:1 (0:0)
szept. 8. 18:00
Gondomar - Leca
3:1 (0:0)
szept. 8. 18:00
Mortágua - Anadia
4:2 (0:0)
szept. 8. 18:00
Condeixa - Oliv. Hospital
0:0 / tizenegyesekkel 5:4
szept. 8. 18:00
Vila Cortez - Figueirense
0:3 (0:0)
szept. 8. 18:00
Lusitano FCV - Anca
3:2 (0:0)
szept. 8. 18:00
GRAP - Portomosense
2:3 (0:0)
szept. 8. 18:00
Vila Velha de Rodao - Caldas
0:5 (0:0)
szept. 8. 19:00
Praiense - Fabril Barreiro
4:0 (0:0)
szept. 8. 19:00
Fontinhas - Pinhalnovense
1:3 (0:0)
szept. 8. 19:00
Rabo Peixe - Olímpico do Montijo
1:0 (0:0)

szept. 8. 16:00
Rio Ave - Guimaraes
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
szept. 8. 00:00
Internacional RS - Sao Paulo
1:0 (0:0)
szept. 8. 02:00
Goiás - Palmeiras
1:2 (1:0)
szept. 8. 16:00
Cruzeiro - Gremio Porto Alegre
1:4 (1:2)
szept. 8. 21:00
Santos - Atlético PR
1:1 (0:1)
szept. 8. 21:00
Botafogo - Atlético Mineiro
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 8. 15:30
Panthiraikos - AEEK INKA
1:0 (0:0)
szept. 8. 18:00
Espanyol II - Cornella
2:2 (1:1)
szept. 8. 18:30
Badalona - Ebro
0:1 (0:0)
szept. 8. 19:00
Sabadell - Valencia II
0:0
szept. 8. 19:00
Gimnastic - FC Andorra
0:3 (0:1)
szept. 8. 19:00
La Nucía - Castellón
1:1 (1:1)
szept. 8. 15:00
Tekstilshchik - Baltika Kaliningrad
1:5 (1:0)
szept. 8. 17:00
Torpedo Moszkva - Khimki
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 8. 20:05
Villa Mitre - Central Córdoba SdE
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 8. 01:30
FC Cincinnati - Toronto FC
1:5 (0:3)
szept. 8. 01:30
Orlando City - Los Angeles FC
2:2 (2:1)
szept. 8. 03:00
Colorado Rapids - Seattle Sounders
2:0 (1:0)
szept. 8. 04:30
Portland Timbers - Kansas
2:1 (0:0)
szept. 8. 15:00
Arzignano Valchiampo - Gubbio
1:1 (1:0)
szept. 8. 15:00
Virtus Verona - Cesena
0:2 (0:0)
szept. 8. 15:00
Fermana - Feralpisalo
0:1 (0:1)
szept. 8. 17:30
Rimini - Südtirol
1:1 (0:0)
szept. 8. 17:30
Triestina - Piacenza
1:3 (1:0)
szept. 8. 17:30
Reggio Audace - Imolese
2:2 (0:1)
szept. 8. 17:30
Fano - Ravenna
1:1 (0:1)
szept. 8. 17:30
Vis Pesaro - Sambenedettese
2:1 (1:1)

szept. 8. 12:15
Helmond - Eindhoven
1:0 (0:0)
szept. 8. 14:30
Roda - Top Oss
2:1 (2:0)
szept. 8. 16:45
Almere City - Volendam
1:0 (1:0)
szept. 8. 15:00
Monopoli - Catanzaro
0:1 (0:0)
szept. 8. 15:00
Reggina - Bisceglie
3:0 (2:0)
szept. 8. 15:00
Rieti - Bari
1:2 (1:0)
szept. 8. 15:00
Rende - Ternana
1:2 (1:1)
szept. 8. 15:00
Sicula Leonzio - Paganese
2:2 (1:1)
szept. 8. 15:00
Cavese - Vibonese
1:1 (0:1)
szept. 8. 16:30
Virtus Francavilla - Casertana
1:1 (0:0)
szept. 8. 17:30
Potenza - Catania
2:0 (2:0)
szept. 8. 17:30
Viterbese Castrense - Picerno
1:2 (0:2)
szept. 8. 15:00
Aurora Pro Patria - Pergolettese
1:1 (1:1)
szept. 8. 15:00
Giana Erminio - Pianese
0:4 (0:2)
szept. 8. 15:00
Pontedera - Olbia
3:2 (2:2)
szept. 8. 17:30
Como - Monza
0:1 (0:0)
szept. 8. 17:30
Siena - Carrarese
0:2 (0:1)
szept. 8. 17:30
Pistoiese - Gozzano
1:1 (0:1)
szept. 8. 17:30
Pro Vercelli - AlbinoLeffe
1:0 (1:0)
szept. 8. 17:30
Alessandria - Renate
1:0 (0:0)
szept. 8. 00:00
Sport Recife - Bragantino
2:1 (1:1)
szept. 8. 16:00
Coritiba - Atlético GO
1:2 (0:1)

szept. 8. 12:00
S.S. Reyes - UD Ibiza
0:3 (0:1)
szept. 8. 12:00
Pena Deportiva - Real Madrid II
2:0 (1:0)
szept. 8. 12:00
CF Internacional - Melilla
5:1 (2:0)
szept. 8. 12:00
Las Rozas - Celta Vigo II
3:0 (0:0)
szept. 8. 13:00
Las Palmas II - Real Oviedo II
1:2 (1:0)
szept. 8. 18:00
Pontevedra - Sporting Gijón II
2:1 (0:1)
szept. 8. 18:00
Coruxo - Racing Ferrol
2:0 (2:0)
szept. 8. 18:00
Calahorra - UD Logronés
1:1 (1:1)
szept. 8. 18:00
Real Valladolid II - Leioa
3:2 (2:0)
szept. 8. 18:00
Tudelano - Amorebieta
0:0
szept. 8. 18:00
Barakaldo - Izarra
1:2 (1:2)
szept. 8. 19:00
Leonesa - Athletic Bilbao II
5:2 (2:1)
szept. 8. 19:00
Salamanca CF UDS - Real Unión
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 8. 09:30
FC Tokyo - Gamba Osaka
2:1 (1:0)
szept. 8. 11:00
Nagoya Grampus - Kawasaki Frontale
2:2 (0:0)
szept. 8. 11:30
Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds
2:2 (0:1)
szept. 8. 14:00
Zaglebie Sosnowiec - Belchatow
1:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Excelsior Virton - Lokeren
4:0 (1:0)

szept. 8. 01:05
Instituto - Chacarita Juniors
1:0 (1:0)
szept. 8. 21:00
Platense - Guillermo Brown
1:2 (1:1)
szept. 8. 21:00
Agropecuario - San Martín
0:0
szept. 8. 16:00
Dundee FC - Elgin
1:2 (1:0)
szept. 8. 11:30
Cádiz II - Badajoz
0:2 (0:1)
szept. 8. 19:00
Algeciras - Yeclano
3:2 (2:0)
szept. 8. 19:00
Mérida AD - Linense
1:1 (1:1)
szept. 8. 19:00
San Fernando - Villarrubia
3:0 (2:0)
szept. 8. 20:00
FC Cartagena - Sevilla Atlético
0:1 (0:1)
szept. 8. 20:00
Talavera - Granada II
3:2 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 8. 02:00
Alebrijes de Oaxaca - Toluca
1:4 (1:2)
szept. 8. 21:00
Club Aurora - Guabirá
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 8. 13:45
Naestved - Roskilde
1:0 (0:0)
szept. 8. 14:00
Fredericia - Nyköbing
2:2 (0:1)
szept. 8. 15:00
Kolding - Fremad Amager
0:0
2 mérkőzés
szept. 8. 22:30
Audax Italiano - Unión Espanola
0:1 (0:1)
szept. 8. 09:00
Tokyo Verdy - Renofa Yamaguchi
4:0 (2:0)
szept. 8. 11:00
Mito Hollyhock - Zweigen Kanazawa
3:1 (1:1)
szept. 8. 12:00
Ehime - Tokushima Vortis
0:1 (0:0)
szept. 8. 12:00
Fagiano Okayama - Kyoto Sanga
3:0 (2:0)

1 mérkőzés
szept. 8. 17:00
Suduva - Panevezys
1:0 (1:0)
31 mérkőzés
szept. 8. 16:00
Luna Obercorn - Sanem
0:2 (0:0)
szept. 8. 16:00
Luxembourg-Porto - Sporting Mertzig
1:0 (0:0)
szept. 8. 16:00
Rambrouch - URB
0:3 (0:0)
szept. 8. 16:00
Kehlen - Marisca Mersch
4:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Jeunesse Biwer - The Belval Belvaux
0:2 (0:0)
szept. 8. 16:00
Blo Weiss Itzig - Feulen
9:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Kopstal 33 - SC Ell
3:5 (0:0)
szept. 8. 16:00
Moutfort/Medingen - Lorentzweiler
0:9 (0:0)
szept. 8. 16:00
Munsbach - Brouch
7:2 (0:0)
szept. 8. 16:00
Green Boys - Sporting Bertrange
3:0 (0:0)
szept. 8. 16:00
Les Ardoisiers Perlé - Steinfort
2:4 (0:0)
szept. 8. 16:00
Biekerech - Red Star Merl-Belair
2:4 (0:0)
szept. 8. 16:00
Tricolore Gasperich - Reisdorf
3:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Rupensia Lusitanos - Colmarberg
2:2 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
szept. 8. 16:00
Jeunesse Schieren - Hosingen
4:0 (0:0)
szept. 8. 16:00
Obercorn - Schifflange
0:2 (0:0)
szept. 8. 16:00
Syra Mensdorf - Bettembourg
3:4 (0:0)
szept. 8. 16:00
Bastendorf - Koerich
5:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Les Aiglons Dalheim - Sandweiler
0:3 (0:0)
szept. 8. 16:00
Ehlerange - Schengen
1:5 (0:0)
szept. 8. 16:00
Clemency - Norden
2:6 (0:0)
szept. 8. 16:00
Olympia Christnach - Koeppchen
0:9 (0:0)
szept. 8. 16:00
Folschette - Avenir Beggen
0:1 (0:0)
szept. 8. 16:00
Noertzange - Boevange/Attert
4:2 (0:0)
szept. 8. 17:30
Schouweiler - Red Black Egalité
1:3 (0:0)

6 mérkőzés
szept. 8. 00:45
Melgar - Molinos El Pirata
3:0 (2:0)
szept. 8. 03:00
Sport Boys - Deportivo Municipal
2:1 (1:0)
szept. 8. 18:15
Sporting Cristal - Academia Cantolao
1:1 (0:0)
szept. 8. 22:00
Alianza Universidad - Universitario
0:1 (0:0)
szept. 8. 23:00
Alianza Lima - Ayacucho
2:0 (1:0)
szept. 8. 00:00
Rionegro Águilas - Envigado
1:1 (0:0)
szept. 8. 00:00
Atlético Junior - Unión Magdalena
1:0 (0:0)
szept. 8. 02:00
Santa Fe - Millonarios
1:0 (1:0)
szept. 8. 20:45
Deportivo Pasto - Once Caldas
1:0 (1:0)
14 mérkőzés
szept. 8. 01:00
North Carolina - Bethlehem Steel
3:3 (2:1)
szept. 8. 01:30
Atlanta United II - Ottawa Fury
3:2 (2:1)
szept. 8. 02:00
Colorado Springs - Austin Bold
1:1 (1:0)
szept. 8. 02:00
Memphis 901 - Swope Park Rangers
4:2 (2:1)
szept. 8. 02:30
Rio Grande Valley - Tulsa Roughnecks
0:1 (0:0)
szept. 8. 02:30
Saint Louis - Nashville
1:0 (0:0)
szept. 8. 04:00
L. A. Galaxy II - Real Monarchs
3:1 (2:0)
szept. 8. 04:00
Reno 1868 - Fresno
2:3 (0:2)
szept. 8. 04:30
Phoenix Rising - San Antonio
1:0 (0:0)

szept. 8. 04:00
Herediano - Pérez Zeledón
4:1 (0:0)
szept. 8. 04:00
AD San Carlos - Guadalupe
3:1 (2:1)
szept. 8. 19:00
Cartaginés - Limón
3:0 (2:0)
szept. 8. 21:00
Grecia - Saprissa
0:6 (0:4)
szept. 8. 23:00
UCR - Santos Guápiles
1:2 (1:0)
szept. 8. 23:00
Jicaral - Alajuelense
0:2 (0:2)
szept. 8. 18:00
Thor Akureyri - Fjölnir
1:7 (1:3)
szept. 8. 18:00
Vikingur Olafsvik - Magni Grenivik
1:2 (0:1)
szept. 8. 21:15
Grotta - Afturelding
0:5 (0:3)
szept. 8. 14:30
De Treffers - Sparta Rotterdam II
3:1 (1:0)
szept. 8. 17:00
Deportivo La Guaira - LALA
4:0 (2:0)
szept. 8. 22:00
Llaneros de Guanare - Portuguesa FC
1:0 (1:0)
szept. 8. 22:00
Zulia - Estudiantes Mérida
2:4 (0:2)
szept. 8. 23:00
Deportivo Lara - Carabobo
1:3 (1:1)
szept. 8. 12:00
Ausztria U19 - Ciprus U19
4:0 (2:0)
szept. 8. 13:00
Zenit Szentpétervár - FK Sochi
2:1 (2:1)
szept. 8. 13:00
Ukrajna U19 - Románia U19
1:3 (0:0)
szept. 8. 14:00
Shakhter Soligorsk - Slavia Mozyr
1:1 (0:1)
szept. 8. 15:00
Kenya - Uganda
1:1 (0:1)
szept. 8. 16:30
Larisa - Trikala
1:0 (1:0)
szept. 8. 16:30
Montenegro U19 - Izrael U19
4:4 (1:3)
szept. 8. 16:30
Szerbia U19 - Magyarország U19
3:3 (1:2)
szept. 8. 17:00
OF Ierapetra - Ergotelis
0:3 (0:2)
szept. 8. 17:00
FK Rostov - Szíria
3:0 (3:0)
szept. 8. 17:15
Panegialios - Diagoras Vrachneika
4:0 (1:0)
szept. 8. 18:00
Szlovénia U21 - Franciaország U20
2:2 (1:2)
szept. 8. 19:10
Bursaspor - Fenerbahce
2:1 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
250
24 (10%)
103 (41%)
326
2. AltT
251
29 (12%)
88 (35%)
321
250
24 (10%)
99 (40%)
318
233
26 (11%)
89 (38%)
308
   Nadin
251
24 (10%)
94 (37%)
308
250
20 (8%)
102 (41%)
304
250
21 (8%)
99 (40%)
303
249
21 (8%)
98 (39%)
301
   Szabiö7
250
23 (9%)
93 (37%)
301
251
18 (7%)
105 (42%)
300

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont