Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 7. » Marino de Luanco - Getafe II

Marino de Luanco - Getafe II 2:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. január 26-án is volt Getafe II - Marino de Luanco mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2019. szeptember 7. 19:00
Helyszín: Estadi Municipal de Miramar (Luanco)

Hugo Duro ('28, 0-1), Álex Arias ('33, 1-1), Emilio Morilla ('52, 2-1), Hugo Duro ('62, 11-esből, 2-2), José Márquez ('88, 2-3)

Marino de Luanco utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Getafe II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Getafe II győzelem
Az elmúlt fél évben a Marino de Luanco egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Getafe II egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Marino de Luanco sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Marino de Luanco 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Getafe II pedig idegenben egyszer kapott ki.

Az elmúlt egy évben a Marino de Luanco olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Madrid II. A Getafe II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Melilla. A Getafe II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Marino de Luanco 4775., Getafe II 3065. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Getafe II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Getafe II nyeri ezt a találkozót.