Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 7. » Osasuna II - Arenas de Getxo

Osasuna II - Arenas de Getxo 4:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 2-án is volt Osasuna II - Arenas de Getxo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2019. szeptember 7. 18:00
Helyszín: Instalaciones Deportivas de Tajonar (Tajonar)

Iván Barbero ('23, 1-0), Iván Barbero ('62, 2-0), Marcos Mendes ('66, 3-0), Jon Etxaniz ('89, 3-1), Iván Barbero ('90+1, 4-1)

56%

• Iván Barbero mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Arenas de Getxo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Arenas de Getxo csapatának kedvez (4:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Osasuna II stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Osasuna II egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenas de Getxo egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Osasuna II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Osasuna II 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenas de Getxo pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Osasuna II jobban szerepelt.

Osasuna II 2377., Arenas de Getxo 1423. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Osasuna II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.