Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 7. » Haro Deportivo - Burgos

Haro Deportivo - Burgos 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. január 26-án is volt Burgos - Haro Deportivo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2019. szeptember 7. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal El Mazo (Haro)

Facundo Ballardo ('27, 11-esből, 1-0), Leonardo Pisculichi ('60, 1-1)

Haro Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Burgos utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Burgos győzelem

Az elmúlt fél évben a Haro Deportivo egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Burgos egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Burgos az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Haro Deportivo 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Burgos pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Ez alapján a Burgos szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Haro Deportivo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Athletic Bilbao II. A Burgos gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Fuenlabrada. A Burgos csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Haro Deportivo 5071., Burgos 1240. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Burgos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Burgos nyeri ezt a találkozót.