Főoldal » Meccsek » 2019. február 10.

Meccsek - 2019. február 10.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. február 10.)


4 mérkőzés
febr. 10. 12:00
Leganés - Betis
3:0 (2:0)
febr. 10. 16:15
Valencia - Real Sociedad
0:0
febr. 10. 18:30
Sevilla - Eibar
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 10. 14:30
Tottenham - Leicester
3:1 (1:0)
febr. 10. 17:00
Manchester City - Chelsea
6:0 (4:0)
6 mérkőzés
febr. 10. 12:30
Bologna - Genoa
1:1 (1:1)
febr. 10. 15:00
Sampdoria - Frosinone
0:1 (0:1)
febr. 10. 15:00
Atalanta - SPAL
2:1 (0:1)
febr. 10. 15:00
Torino - Udinese
1:0 (1:0)
febr. 10. 18:00
Sassuolo - Juventus
0:3 (0:1)
febr. 10. 20:30
AC Milan - Cagliari
3:0 (2:0)

2 mérkőzés
febr. 10. 15:30
Werder Bremen - Augsburg
4:0 (3:0)
febr. 10. 18:00
Fortuna Düsseldorf - VfB Stuttgart
3:0 (1:0)
6 mérkőzés
febr. 10. 15:00
Montpellier HSC - AS Monaco
2:2 (0:1)
febr. 10. 15:00
Nantes - Nimes
2:4 (2:0)
febr. 10. 15:00
Toulouse - Reims
1:1 (0:0)
febr. 10. 17:00
Stade Rennes - St. Etienne
3:0 (1:0)
febr. 10. 17:00
Guingamp - Lille
0:2 (0:0)
febr. 10. 21:00
Nice - Lyon
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
febr. 10. 14:00
Győri ETO - Monor
2:1 (0:0)
febr. 10. 14:00
Nyíregyháza - Cegléd
4:1 (3:0)
febr. 10. 14:00
Csákvár - Vasas
2:3 (0:1)
febr. 10. 14:00
Budafok - Siófok
2:1 (1:1)
febr. 10. 14:00
Vác - Gyirmót
1:1 (1:0)
febr. 10. 14:00
Dorog - Soroksár
0:2 (0:2)
febr. 10. 17:00
Békéscsabai Előre - ZTE
1:2 (0:1)
febr. 10. 18:00
Kaposvár - Budaörs
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 10. 14:30
Groningen - Vitesse
2:1 (1:1)
febr. 10. 14:30
FC Emmen - Den Haag
3:2 (2:0)
febr. 10. 16:45
Utrecht - PSV Eindhoven
2:2 (2:0)

febr. 10. 13:30
Darmstadt - Heidenheim
1:2 (0:1)
febr. 10. 13:30
Magdeburg - Holstein Kiel
1:1 (1:1)
febr. 10. 13:30
Aue - Ingolstadt
0:3 (0:1)
febr. 10. 12:00
Alcorcón - Cádiz
1:2 (1:0)
febr. 10. 16:00
Albacete - Mallorca
2:0 (1:0)
febr. 10. 18:00
Almería - Numancia
1:0 (1:0)
febr. 10. 18:00
Granada - Deportivo La Coruna
0:1 (0:0)
febr. 10. 20:00
Málaga - Las Palmas
0:0
1 mérkőzés
febr. 10. 13:00
Norwich - Ipswich
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 10. 15:00
Foggia - Pescara
1:1 (1:0)
febr. 10. 15:00
Livorno - Cosenza 1914
2:0 (0:0)
febr. 10. 21:00
Hellas Verona - Crotone
1:1 (0:0)
febr. 10. 16:00
Braga - Chaves
2:1 (0:0)
febr. 10. 16:00
Boavista Porto - Santa Clara
1:0 (0:0)
febr. 10. 18:30
Benfica - Nacional
10:0 (3:0)
febr. 10. 21:00
Feirense - Sporting CP
1:3 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 10. 11:00
Dunarea Calarasi - Concordia Chiajna
2:1 (1:1)
febr. 10. 17:30
CSMS Iasi - Gaz Metan Medias
1:0 (1:0)
febr. 10. 20:00
CS U Craiova - CFR Cluj
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
febr. 10. 11:30
Konyaspor - Malatyaspor
1:1 (0:0)
febr. 10. 14:00
Göztepe Izmir - Alanyaspor
3:2 (2:1)
febr. 10. 17:00
Galatasaray - Trabzonspor
3:1 (2:1)

3 mérkőzés
febr. 10. 14:30
Celtic - St. Johnstone
5:0 (2:0)
febr. 10. 16:30
Aberdeen - Queen Of The South
4:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 10. 14:30
Cercle Brugge - Club Brugge
2:2 (1:2)
febr. 10. 18:00
Anderlecht - Zulte-Waregem
0:0
febr. 10. 20:00
Gent - Mouscron-Péruwelz
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
febr. 10. 16:00
Thun - BSC Young Boys
1:1 (0:1)
febr. 10. 16:00
Neuchatel Xamax FC - Luzern
2:1 (2:0)
febr. 10. 16:00
Sion - Lugano
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 10. 14:00
AEK Athen - OFI Heraklion
1:0 (1:0)
febr. 10. 18:00
Atromitos - Levadiakos
1:0 (1:0)
febr. 10. 18:30
PAOK Saloniki - Olympiakos Pireus
3:1 (2:0)
febr. 10. 12:00
Levante II - Badalona
1:2 (0:1)
febr. 10. 12:00
Valencia II - Olot
2:0 (1:0)
febr. 10. 12:00
Atlético Baleares - Peralada
1:0 (0:0)
febr. 10. 12:00
Espanyol II - Alcoyano
0:1 (0:0)
febr. 10. 12:00
Ebro - Castellón
0:0
febr. 10. 12:00
Cornella - Lleida Esportiu
0:0
febr. 10. 17:00
Teruel - Hércules
0:0
febr. 10. 17:15
Ontinyent - Sabadell
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
febr. 10. 13:00
Aalen - Meppen
1:2 (1:1)
febr. 10. 14:00
Braunschweig - Wehen Wiesbaden
2:3 (1:2)

2 mérkőzés
febr. 10. 15:30
Arka Gdynia - Korona Kielce
1:2 (0:2)
febr. 10. 18:00
Wisla Plock - Legia Warszawa
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 10. 21:10
Godoy Cruz - San Martín Tucumán
3:2 (2:1)
febr. 10. 23:20
River Plate - Racing Club
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 10. 15:00
Inter Zapresic - Rijeka
0:3 (0:0)
febr. 10. 17:30
Hajduk Split - Lokomotiv Zágráb
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 10. 12:00
Hobro - Horsens
0:0
febr. 10. 14:00
Aalborg - Randers
0:3 (0:0)
febr. 10. 16:00
Nordsjaelland - Bröndby
3:3 (1:1)
febr. 10. 18:00
FC Kobenhavn - Odense BK
6:1 (3:0)
1 mérkőzés
febr. 10. 17:00
Sparta Praha - Bohemians 1905
1:0 (0:0)
febr. 10. 14:30
Chiasso - Servette
2:1 (2:1)
febr. 10. 14:30
Wil - FC Schaffhausen
1:1 (1:0)
febr. 10. 12:15
Estoril - Cova Piedade
2:0 (1:0)
febr. 10. 16:00
Pacos de Ferreira - Varzim
1:0 (1:0)
febr. 10. 16:00
UD Oliveirense - Mafra
3:2 (1:1)
febr. 10. 18:00
Arouca - Famalicao
2:1 (1:0)
febr. 10. 14:30
Novara - Carrarese
1:2 (0:1)
febr. 10. 14:30
Olbia - Cuneo
1:2 (1:0)
febr. 10. 14:30
Siena - Alessandria
3:1 (1:0)
febr. 10. 14:30
Entella - Pro Piacenza
3:0*
febr. 10. 14:30
Juventus II - Arzachena
1:0 (0:0)
febr. 10. 14:30
Lucchese - Gozzano
0:0
febr. 10. 18:30
Pisa - Pistoiese
2:1 (0:0)
febr. 10. 18:30
Piacenza - Albissola
1:1 (1:1)

3 mérkőzés
febr. 10. 14:00
Kukësi - KF Tiranë
0:1 (0:0)
febr. 10. 17:00
Teuta Durres - Kamza
0:0
febr. 10. 14:30
Bisceglie - Trapani
0:0
febr. 10. 14:30
Catanzaro - Paganese
4:1 (2:1)
febr. 10. 14:30
Monopoli - Viterbese Castrense
0:2 (0:2)
febr. 10. 14:30
Rieti - Sicula Leonzio
0:0
febr. 10. 14:30
Virtus Francavilla - Matera
3:0*
febr. 10. 16:30
Catania - Casertana
3:0 (0:0)
febr. 10. 16:30
Cavese - Vibonese
0:0
febr. 10. 16:30
Potenza - Rende
0:0
febr. 10. 15:45
Real Oviedo II - Real Unión
1:1 (1:1)
febr. 10. 17:00
UD Logronés - Calahorra
1:1 (1:1)
febr. 10. 17:00
Racing Santander - Vitoria
4:0 (3:0)
febr. 10. 17:00
Mirandés - Union Langreo
1:0 (0:0)
febr. 10. 17:00
Izarra - Durango
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 10. 12:00
MyPa Kouvola - MuSa
1:4 (0:1)
febr. 10. 18:00
Mariehamn - Lahti
1:0 (0:0)
febr. 10. 12:00
Deportivo La Coruna II - Burgos
2:0 (0:0)
febr. 10. 12:00
S.S. Reyes - Ponferradina
1:0 (1:0)
febr. 10. 12:00
Atlético Madrid II - Navalcarnero
3:0 (2:0)
febr. 10. 13:00
Las Palmas II - Real Valladolid II
0:1 (0:0)
febr. 10. 16:30
Rápido de Bouzas - Celta Vigo II
0:1 (0:0)
febr. 10. 16:45
Coruxo - Fuenlabrada
1:1 (1:1)
febr. 10. 17:00
Guijuelo - Salamanca CF UDS
1:0 (0:0)
febr. 10. 17:00
Pontevedra - CF Internacional
2:2 (1:1)
febr. 10. 19:00
Real Madrid II - Leonesa
2:2 (0:1)

3 mérkőzés
febr. 10. 15:00
Enosis - APOEL Nikosia
0:2 (0:1)
febr. 10. 16:00
Omonia Nikosia - Doxa Katokopia
2:2 (0:2)
febr. 10. 17:00
AEK Larnaka - Alki Oroklini
2:0 (1:0)
febr. 10. 21:00
GyE Jujuy - Nueva Chicago
1:2 (1:1)
febr. 10. 21:00
Platense - Almagro
3:1 (2:1)
febr. 10. 21:00
Arsenal FC - Olimpo
2:0 (1:0)
febr. 10. 22:00
Temperley - Sarmiento
2:1 (0:0)
febr. 10. 23:00
Instituto - Brown de Adrogué
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
febr. 10. 00:00
Monterrey - Lobos de la BUAP
4:0 (2:0)
febr. 10. 00:00
Querétaro - UNAM Pumas
0:2 (0:1)
febr. 10. 02:00
CF América - Club León
0:3 (0:1)
febr. 10. 02:00
Pachuca - Monarcas Morelia
2:0 (0:0)
febr. 10. 04:00
Club Necaxa - Club Guadalajara
3:3 (0:1)
febr. 10. 19:00
Toluca - Cruz Azul
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 10. 18:00
Hapoel Hadera - Bnei Yehuda
0:4 (0:3)
febr. 10. 20:00
Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa
1:1 (1:1)
febr. 10. 07:00
Melbourne Victory - Perth Glory
1:2 (0:0)
febr. 10. 14:00
Irodotos - Iraklis Saloniki
1:1 (0:0)
febr. 10. 14:00
Kissamikos - Sparta
4:1 (2:0)
febr. 10. 14:00
Aittitos Spata - Platanias
0:0
febr. 10. 14:00
Giorgos Karaiskakis - Volos NFC
0:1 (0:1)
febr. 10. 14:00
Kerkyra - Apollon Larisa
1:2 (0:1)
febr. 10. 14:00
Aiginiakos - Panachaiki
0:0

2 mérkőzés
febr. 10. 11:00
Neftchi - Kesla
2:0 (1:0)
febr. 10. 13:30
Sabail - Zira
0:2 (0:1)
febr. 10. 12:00
Linense - Melilla
1:2 (1:1)
febr. 10. 12:00
Don Benito - Almería II
1:0 (1:0)
febr. 10. 12:00
UD Ibiza - Real Murcia
3:2 (2:0)
febr. 10. 12:00
Marbella - Atletico Sanluqueno
1:0 (0:0)
febr. 10. 12:00
UCAM Murcia - Huelva
1:5 (1:3)
febr. 10. 17:00
Talavera - Sevilla Atlético
2:1 (1:0)
febr. 10. 17:00
FC Cartagena - Jumilla
1:0 (0:0)
febr. 10. 17:00
El Ejido - Badajoz
0:2 (0:1)
febr. 10. 17:00
San Fernando - Villanovense
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 10. 13:00
Keflavík - Haukar
2:0 (0:0)
febr. 10. 11:30
Balikesirspor - Elazigspor
3:1 (1:0)
febr. 10. 11:30
Boluspor - Afjet Afyonspor
1:1 (1:0)
febr. 10. 14:00
Istanbulspor - Adana Demirspor
2:0 (0:0)
febr. 10. 14:00
Adanaspor - Altay Izmir
2:3 (2:0)
febr. 10. 17:00
Denizlispor - Altinordu
1:0 (0:0)
febr. 10. 17:00
Wadi Degla - Al-Ittihad
1:3 (1:2)
febr. 10. 00:45
Sol de América - Club Olimpia
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
febr. 10. 12:00
Encamp - Sant Julia
1:2 (0:0)
febr. 10. 12:00
FC Santa Coloma - Ordino
1:0 (0:0)
febr. 10. 16:00
Lusitanos - UE Santa Coloma
1:2 (0:0)
febr. 10. 18:00
Engordany - Inter Club d'Escaldes
1:0 (0:0)
febr. 10. 00:30
The Strongest - Sport Boys Warnes
5:0 (3:0)
febr. 10. 20:00
Always Ready - Blooming
3:0 (2:0)
febr. 10. 02:00
Central - Henderson Eels
3:2 (2:0)
febr. 10. 04:00
Toti City - Tefana
3:3 (0:2)
febr. 10. 05:00
Morobe Wawens - Lautoka
0:5 (0:2)
febr. 10. 07:00
Malampa Revivors - Hienghene Sport
0:5 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 10. 15:30
Cardiff MU - Cefn Druids
3:0 (0:0)
febr. 10. 00:00
Envigado - Alianza Petrolera
1:0 (0:0)
febr. 10. 00:00
Santa Fe - Deportes Tolima
0:1 (0:0)
febr. 10. 22:00
La Equidad - Deportivo Cali
0:0
febr. 10. 18:00
Ittihad Tanger - Mouloudia Oujda
3:2 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 10. 17:00
Al Ain - Al-Wahda
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 10. 14:00
Hibernians - Gzira
1:0 (1:0)
febr. 10. 16:00
Birkirkara - Floriana
0:0

febr. 10. 14:30
Golden Arrows - SuperSport United
2:3 (0:2)
febr. 10. 14:30
Baroka - Bloemfontein
2:2 (2:1)
febr. 10. 15:00
Juvenes/Dogana - Cosmos
3:1 (2:1)
febr. 10. 15:00
San Giovanni - Virtus
0:0
febr. 10. 15:00
Tre Penne - Cailungo
5:2 (3:2)
febr. 10. 20:00
Llaneros de Guanare - Mineros Guyana
3:3 (0:1)
febr. 10. 21:00
Deportivo Táchira - Caracas
2:1 (0:0)
febr. 10. 21:00
Deportivo La Guaira - Anzoátegui
1:0 (1:0)
febr. 10. 14:30
Amsterdamsche - Koninklijke
0:0
febr. 10. 01:00
Santos Guápiles - Pérez Zeledón
0:1 (0:0)
febr. 10. 03:00
Saprissa - Alajuelense
0:0
febr. 10. 20:30
Carmelita - Cartaginés
0:3 (0:1)
febr. 10. 22:05
Limón - Grecia
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
febr. 10. 12:30
Al Bahri - Al Diwaniya
0:1 (0:0)
febr. 10. 12:30
Al Minaa Basra - Al Hudod
2:0 (0:0)
febr. 10. 12:30
Al Karkh - Arbil
0:1 (0:0)
febr. 10. 12:30
Naft Al-Wasat - Al Hussein
1:0 (0:0)
febr. 10. 14:45
Al Shorta - Al Najaf
1:1 (0:0)

5 mérkőzés
febr. 10. 12:30
Machine Sazi - Sanat Naft
1:0 (0:0)
febr. 10. 12:30
Foolad Khuzestan - Persepolis
2:1 (2:0)
febr. 10. 14:30
Nassaji Mazandaran - Tractor Sazi
1:1 (0:1)
febr. 10. 14:45
Sepahan - Sepidrood Rasht
3:0 (0:0)
febr. 10. 02:00
Real Espana - Marathón
1:1 (0:1)
febr. 10. 02:15
CD Platense - UPNFM
0:1 (0:0)
febr. 10. 22:00
Real de Minas - Honduras Progreso
3:0 (0:0)
febr. 10. 22:30
Vida - Juticalpa
1:1 (0:0)
febr. 10. 23:00
Motagua - CD Olimpia
1:1 (1:0)
febr. 10. 00:00
Atlético Zacatepec - Celaya
1:0 (1:0)
febr. 10. 02:00
Juárez - Venados
0:1 (0:0)
febr. 10. 00:10
Deportes Temuco - Huachipato
2:1 (0:0)
febr. 10. 04:30
L. A. Galaxy - Toronto FC
1:1 (0:0)
febr. 10. 05:00
Melbourne Knights - Sydney United
1:0 (1:0)
febr. 10. 06:00
Albirex Niigata - Kataller Toyama
1:2 (0:0)
febr. 10. 08:00
APIA Tigers - Bankstown Berries
4:0 (1:0)
febr. 10. 09:00
Blacktown City - Mounties Wanderers
0:3 (0:1)
febr. 10. 10:00
Beroe - Botev Galabovo
1:0 (1:0)
febr. 10. 11:00
Marienlyst - Tarup-Paarup
0:4 (0:2)
febr. 10. 11:00
Heimstetten - Holzkirchen
3:0 (0:0)
febr. 10. 11:00
Zrinjski - Budejovice
0:2 (0:1)
febr. 10. 12:00
Lechia Gdansk - Olimpia Grudziadz
1:3 (1:3)
febr. 10. 12:00
Garbarnia Krakow - Cracovia Krakow
2:4 (2:2)
febr. 10. 13:00
FK Sochi - Zeljeznicar Sarajevo
1:0 (1:0)
febr. 10. 14:00
Freising - Pipinsried
2:3 (0:3)
febr. 10. 14:00
Vasalund - Karlberg
3:1 (1:1)
febr. 10. 14:30
Odd Grenland - Sogndal
0:0
febr. 10. 15:00
Dinamo Minsk - Karpaty Lviv
1:2 (0:1)
febr. 10. 15:30
Mönchengladbach II - Oberhausen
1:4 (0:2)
febr. 10. 15:30
Kustosija - Vinogradar
1:1 (0:0)
febr. 10. 16:00
Portugália U17 - Hollandia U17
1:2 (1:0)
febr. 10. 16:30
Lokomotiv Moszkva - Haugesund
3:1 (2:0)
febr. 10. 21:00
New York Red Bulls - Phoenix Rising
5:1 (3:1)
febr. 10. 22:00
Atlanta United - Los Angeles FC
2:2 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
242
34 (14%)
82 (34%)
334
247
32 (13%)
83 (34%)
326
245
33 (13%)
80 (33%)
325
4. HV
247
36 (15%)
72 (29%)
324
247
30 (12%)
81 (33%)
312
247
30 (12%)
80 (32%)
310
245
30 (12%)
79 (32%)
308
240
30 (12%)
78 (32%)
306
243
31 (13%)
75 (31%)
305
10. AltT
246
28 (11%)
82 (33%)
304

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont