Főoldal » Meccsek » 2019. február 9.

Meccsek - 2019. február 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. február 9.)


4 mérkőzés
febr. 9. 13:00
Getafe - Celta Vigo
3:1 (1:1)
febr. 9. 16:15
Atlético Madrid - Real Madrid
1:3 (1:2)
febr. 9. 18:30
Espanyol - Rayo Vallecano
2:1 (0:1)
febr. 9. 20:45
Girona - Huesca
0:2 (0:2)
7 mérkőzés
febr. 9. 13:30
Fulham - Manchester United
0:3 (0:2)
febr. 9. 16:00
Liverpool - Bournemouth
3:0 (2:0)
febr. 9. 16:00
Huddersfield - Arsenal
1:2 (0:2)
febr. 9. 16:00
Watford - Everton
1:0 (0:0)
febr. 9. 16:00
Crystal Palace - West Ham United
1:1 (0:1)
febr. 9. 16:00
Southampton - Cardiff
1:2 (0:0)
febr. 9. 18:30
Brighton & Hove Albion - Burnley
1:3 (0:1)

6 mérkőzés
febr. 9. 17:00
Vidi - Diósgyőr
1:2 (1:2)
febr. 9. 17:00
Kisvárda - Debreceni VSC
3:0 (2:0)
febr. 9. 17:00
Paks - Szombathelyi Haladás
1:1 (1:0)
febr. 9. 17:00
Mezőkövesd - MTK
2:3 (1:1)
febr. 9. 19:30
Újpest - Ferencváros
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
febr. 9. 18:00
Fiorentina - Napoli
0:0
febr. 9. 20:30
Parma - Inter
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
febr. 9. 15:30
Borussia Dortmund - Hoffenheim
3:3 (2:0)
febr. 9. 15:30
Mönchengladbach - Hertha BSC
0:3 (0:1)
febr. 9. 15:30
Freiburg - Wolfsburg
3:3 (1:1)
febr. 9. 15:30
Hannover 96 - FC Nürnberg
2:0 (1:0)
febr. 9. 18:30
Bayern München - Schalke 04
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
febr. 9. 17:00
Paris St. Germain - Bordeaux
1:0 (1:0)
febr. 9. 20:00
Amiens SC - Caen
1:0 (0:0)
febr. 9. 20:00
Strasbourg - Angers
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 9. 18:30
Heracles - Ajax
1:0 (1:0)
febr. 9. 18:30
Heerenveen - Zwolle
1:1 (1:1)
febr. 9. 20:45
Feyenoord - De Graafschap
4:0 (1:0)
febr. 9. 20:45
Venlo - Willem II
2:1 (1:0)

febr. 9. 13:00
Greuther Fürth - Duisburg
1:0 (0:0)
febr. 9. 13:00
Bochum - Paderborn
1:2 (0:2)
febr. 9. 13:00
Union Berlin - Sandhausen
2:0 (1:0)
febr. 9. 18:00
Elche - Real Oviedo
1:2 (0:0)
febr. 9. 18:00
Extremadura - Rayo Majadahonda
1:1 (0:0)
febr. 9. 20:00
Tenerife - Córdoba
0:2 (0:1)
febr. 9. 20:30
Lugo - Zaragoza
1:2 (1:0)
10 mérkőzés
febr. 9. 14:00
Middlesbrough - Leeds United
1:1 (0:0)
febr. 9. 16:00
Nottingham Forest - Brentford
2:1 (1:0)
febr. 9. 16:00
Derby - Hull
2:0 (1:0)
febr. 9. 16:00
Swansea - Millwall
1:0 (1:0)
febr. 9. 16:00
Queens Park - Birmingham
3:4 (1:4)
febr. 9. 16:00
Blackburn Rovers - Bristol City
0:1 (0:0)
febr. 9. 16:00
Bolton Wanderers - Preston
1:2 (0:1)
febr. 9. 16:00
Rotherham - Wigan
1:1 (1:1)
febr. 9. 18:30
Stoke - West Bromwich
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
febr. 9. 15:00
Cittadella - Spezia
0:1 (0:0)
febr. 9. 15:00
Cremonese - Padova
0:0
febr. 9. 15:00
Perugia - Palermo
1:2 (0:1)
febr. 9. 18:00
Brescia - Carpi
3:1 (2:1)

febr. 9. 16:30
Marítimo - Aves
0:1 (0:1)
febr. 9. 19:00
Portimonense - Rio Ave
0:1 (0:1)
febr. 9. 21:30
Tondela - Guimaraes
1:0 (0:0)
febr. 9. 15:00
Lens - Metz
0:0
1 mérkőzés
febr. 9. 19:00
Sepsi - Dinamo Bukarest
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
febr. 9. 14:00
Rizespor - Antalyaspor
1:1 (1:0)
febr. 9. 14:00
Istanbul Basaksehir - Erzurum BB
1:1 (1:0)
febr. 9. 17:00
Besiktas - Bursaspor
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
febr. 9. 16:00
St. Mirren - Dundee United
1:2 (0:2)
febr. 9. 16:00
Hibernian - Raith
3:1 (2:0)
febr. 9. 16:00
East Fife - Partick Thistle
0:1 (0:0)
febr. 9. 18:15
Kilmarnock - Rangers FC
0:0
4 mérkőzés
febr. 9. 18:00
Sporting Charleroi - KV Oostende
1:1 (0:0)
febr. 9. 20:00
AS Eupen - Kortrijk
0:1 (0:1)
febr. 9. 20:00
Sint-Truidense - Waasland-Beveren
2:1 (1:1)
febr. 9. 20:30
Lokeren - Royal Antwerp
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 9. 19:00
Basel - St. Gallen
1:1 (0:0)
febr. 9. 19:00
FC Zürich - Grasshoppers
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
febr. 9. 16:15
Panionios Athen - Apollon Smyrnis
0:1 (0:0)
febr. 9. 18:00
Xanthi - Lamia
0:0
febr. 9. 18:30
PAS Giannina - Panathinaikosz
1:0 (0:0)

febr. 9. 17:00
Villarreal II - Ejea
0:0
febr. 9. 18:00
Barcelona II - Conquense
1:2 (1:2)
6 mérkőzés
febr. 9. 14:00
Cottbus - Würzburger Kickers
1:2 (0:1)
febr. 9. 14:00
Fortuna Köln - Zwickau
1:0 (0:0)
febr. 9. 14:00
Carl Zeiss Jena - Karlsruhe
1:1 (1:1)
febr. 9. 14:00
Uerdingen - 1860 München
1:1 (0:0)
febr. 9. 14:00
Hansa Rostock - Unterhaching
2:0 (1:0)
12 mérkőzés
febr. 9. 16:00
Wimbledon - Burton Albion
0:2 (0:1)
febr. 9. 16:00
Doncaster - Peterborough
3:1 (0:1)
febr. 9. 16:00
Charlton Athletic - Southend
1:1 (0:1)
febr. 9. 16:00
Gillingham - Barnsley
1:4 (0:2)
febr. 9. 16:00
Luton - Wycombe
3:0 (1:0)
febr. 9. 16:00
Blackpool - Walsall
2:0 (1:0)
febr. 9. 16:00
Bradford - Fleetwood
0:1 (0:1)
febr. 9. 16:00
Bristol Rovers - Shrewsbury
1:1 (0:1)
febr. 9. 16:00
Oxford United - Sunderland AFC
1:1 (0:1)
febr. 9. 16:00
Plymouth - Portsmouth
1:1 (0:0)
febr. 9. 16:00
Rochdale - Coventry
0:1 (0:0)
febr. 9. 16:00
Scunthorpe - Accrington Stanley
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
febr. 9. 15:30
Slask Wroclaw - Zaglebie Sosnowiec
2:0 (1:0)
febr. 9. 18:00
Cracovia Krakow - Piast Gliwice
2:1 (1:1)
febr. 9. 20:30
Lechia Gdansk - Pogon Szczecin
2:1 (1:0)

5 mérkőzés
febr. 9. 01:10
Huracán - Vélez Sársfield
1:1 (0:1)
febr. 9. 01:10
Lanus - Gimnasia La Plata
2:0 (2:0)
febr. 9. 21:10
Estudiantes - Patronato
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 9. 15:00
Slaven Belupo - NK Gorica
2:0 (2:0)
febr. 9. 17:30
Dinamo Zágráb - Istra 1961
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 9. 16:00
Vejle Boldklub - SonderjyskE
2:0 (2:0)
febr. 9. 14:30
Gubbio - Imolese
2:3 (1:2)
febr. 9. 14:30
Ternana - Virtus Verona
2:2 (0:1)
febr. 9. 14:30
Giana Erminio - Fano
1:0 (0:0)
febr. 9. 14:30
Südtirol - Fermana
2:0 (0:0)
febr. 9. 14:30
Vis Pesaro - Renate
0:1 (0:0)
febr. 9. 16:30
Feralpisalo - AlbinoLeffe
1:0 (0:0)
febr. 9. 16:30
Sambenedettese - Ravenna
0:1 (0:0)
febr. 9. 16:30
Triestina - Monza
3:1 (0:0)
febr. 9. 16:30
Vicenza - Pordenone
1:1 (0:0)
febr. 9. 18:30
Teramo - Rimini
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
febr. 9. 15:00
Mlada Boleslav - Viktoria Plzen
1:1 (0:1)
febr. 9. 15:00
Slovan Liberec - Pribram
4:0 (3:0)
febr. 9. 15:00
Zlín - Slovácko
0:1 (0:0)
febr. 9. 15:00
Karvina - Opava
1:1 (1:1)
febr. 9. 17:00
Slavia Praha - Teplice
2:0 (0:0)

12 mérkőzés
febr. 9. 16:00
Cambridge United - Port Vale
1:0 (1:0)
febr. 9. 16:00
Macclesfield - Crewe
3:3 (1:2)
febr. 9. 16:00
Milton Keynes Dons - Swindon
2:3 (0:1)
febr. 9. 16:00
Tranmere - Stevenage
2:0 (1:0)
febr. 9. 16:00
Forest Green Rovers - Notts
1:2 (0:0)
febr. 9. 16:00
Lincoln City - Northampton
1:1 (1:1)
febr. 9. 16:00
Yeovil - Grimsby
1:3 (0:2)
febr. 9. 16:00
Carlisle - Exeter
1:1 (0:1)
febr. 9. 16:00
Colchester - Cheltenham
3:0 (2:0)
febr. 9. 16:00
Crawley - Oldham
0:3 (0:0)
febr. 9. 16:00
Morecambe - Bury FC
2:3 (0:2)
febr. 9. 16:00
Newport - Mansfield
1:0 (1:0)
febr. 9. 17:00
Rapperswil-Jona - Aarau
1:2 (0:1)
febr. 9. 17:30
Kriens - Winterthur
2:0 (2:0)
febr. 9. 12:00
Academico Viseu - FC Porto II
3:3 (2:2)
febr. 9. 16:00
Farense - Leixőes
1:1 (1:0)
febr. 9. 18:00
Benfica II - Académica
0:1 (0:0)
febr. 9. 18:00
Penafiel - Braga II
3:0 (1:0)
febr. 9. 20:45
Pontedera - Arezzo
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 9. 17:00
Partizani Tirana - Kastrioti
2:0 (0:0)
febr. 9. 16:00
Arenas de Getxo - Barakaldo
2:1 (0:0)
febr. 9. 16:30
Amorebieta - Torrelavega
1:1 (0:0)
febr. 9. 17:00
Leioa - Tudelano
1:2 (0:1)
febr. 9. 18:00
Gernika - Athletic Bilbao II
2:1 (1:0)

7 mérkőzés
febr. 9. 12:00
Inter Turku - HJK Helsinki
1:0 (1:0)
febr. 9. 13:00
Kuopion - SJK
2:2 (0:1)
febr. 9. 13:00
KTP Kotka - Turku
3:2 (1:1)
febr. 9. 14:15
Jaro - Oulu
1:3 (0:1)
febr. 9. 15:00
HIFK Helsinki - Honka
1:2 (1:2)
febr. 9. 15:15
EIF Ekenas - TPV Tampere
3:5 (3:1)
febr. 9. 16:45
Vaasa - Rovaniemi
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
febr. 9. 17:00
Nea Salamina - Anorthosis
0:2 (0:2)
febr. 9. 18:00
Drancy - Lyon-Duchére
2:0 (2:0)
febr. 9. 20:00
Villefranche/Saone - Dunkerque
0:1 (0:1)
febr. 9. 17:00
Roeselare - Lommel
4:2 (1:1)
febr. 9. 20:30
Mechelen - Oud-Heverlee
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 9. 02:00
Veracruz - Tigres
0:2 (0:0)
febr. 9. 04:00
Club Atlas - Puebla
1:2 (1:1)

4 mérkőzés
febr. 9. 15:00
Hapoel Haifa - Ashdod
0:1 (0:0)
febr. 9. 17:15
Maccabi Netanya - Hapoel Ra'anana
1:0 (1:0)
febr. 9. 14:00
Doxa Dramas - Trikala
1:2 (1:0)
febr. 9. 16:00
Alloa - Falkirk
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
febr. 9. 13:00
Sabah FK - Qabala
0:1 (0:1)
febr. 9. 15:30
Sumgayit Shekher - Karabakh
0:2 (0:1)
12 mérkőzés
febr. 9. 16:00
Aldershot - Eastleigh
1:3 (0:1)
febr. 9. 16:00
Barrow - Bromley
1:1 (1:0)
febr. 9. 16:00
Hartlepool - Leyton
1:1 (1:1)
febr. 9. 16:00
Barnet - Sutton
0:1 (0:1)
febr. 9. 16:00
Braintree - Salford
1:0 (0:0)
febr. 9. 16:00
Chesterfield - Halifax
1:0 (0:0)
febr. 9. 16:00
Dover Athletic - Harrogate Town
2:3 (0:1)
febr. 9. 16:00
Ebbsfleet - Solihull Moors
0:1 (0:0)
febr. 9. 16:00
Maidenhead - Boreham Wood
1:0 (0:0)
febr. 9. 16:00
Maidstone - Fylde
1:1 (0:1)
febr. 9. 16:00
Wrexham - Dagenham & Redbridge
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
febr. 9. 16:15
KR Reykjavik - ÍB Vestmannaeyja
1:0 (0:0)
febr. 9. 11:30
Karabükspor - Eskisehirspor
0:4 (0:2)
febr. 9. 14:00
Genclerbirligi - Osmanlispor
0:2 (0:2)
febr. 9. 17:00
Nojom El Mostabel - Zamalek
0:1 (0:0)
febr. 9. 23:00
Libertad - General Díaz
4:0 (3:0)
febr. 9. 16:00
Cliftonville - Newry City FC
1:0 (1:0)
febr. 9. 16:00
Glenavon - Ards
2:0 (0:0)
febr. 9. 16:00
Linfield - Coleraine
3:2 (0:1)
febr. 9. 16:00
Institute - Ballymena
1:2 (0:1)
febr. 9. 16:00
Dungannon Swifts - Crusaders
1:0 (0:0)
febr. 9. 16:00
Warrenpoint - Glentoran
0:5 (0:4)
febr. 9. 20:00
Guabirá - Club Bolívar
0:1 (0:0)
febr. 9. 22:15
Royal Pari - San José
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 9. 15:30
Llandudno - Carmarthen
3:1 (2:0)
4 mérkőzés
febr. 9. 14:00
Mosta - Balzan
0:0
febr. 9. 14:00
Senglea Athletic - Pieta Hotspurs
2:1 (1:1)
febr. 9. 16:00
Hamrun Spartans - Tarxien Rainbows
3:0 (1:0)
febr. 9. 16:15
Sliema Wanderers - St. Andrews
1:1 (1:0)

febr. 9. 14:30
GVVV - Scheveningen
1:0 (0:0)
febr. 9. 14:30
Barendrecht - De Treffers
0:3 (0:1)
febr. 9. 15:30
Ijsselmeervogels - Maassluis
2:2 (1:2)
febr. 9. 15:30
Katwijk - Spakenburg
2:1 (1:0)
febr. 9. 15:30
Rijnsburgse - Sparta Rotterdam II
3:0 (1:0)
febr. 9. 15:30
Hardenberg - Sint Bavo
2:5 (0:2)
febr. 9. 15:30
Vitesse II - Kozakken Boys
1:1 (1:0)
febr. 9. 15:30
Lienden - Almere City II
3:2 (0:2)
febr. 9. 14:30
Highlands Park - Bidvest Wits
2:1 (1:1)
febr. 9. 14:30
Kaizer Chiefs - Orlando Pirates
1:1 (0:0)
febr. 9. 17:00
Free State Stars - Chippa United
0:2 (0:1)
febr. 9. 19:15
AmaZulu - Cape Town City
1:0 (0:0)
febr. 9. 15:00
La Fiorita - Folgore / Falciano
2:1 (0:0)
febr. 9. 15:00
Fiorentino - Libertas
2:2 (0:0)
febr. 9. 15:00
Tre Fiori - Pennarossa
3:1 (0:0)
febr. 9. 15:00
Murata - Domagnano
2:3 (0:0)
febr. 9. 20:00
LALA - Atlético Venezuela
2:3 (1:2)
febr. 9. 21:00
Metropolitanos - Carabobo
2:1 (1:1)
febr. 9. 22:00
Aragua - Zulia
0:0
febr. 9. 22:00
Deportivo Lara - Monagas
2:0 (1:0)
febr. 9. 23:00
Zamora FC - Estudiantes Mérida
1:0 (1:0)

febr. 9. 13:50
Al Raed - Al Wehda
1:3 (1:1)
febr. 9. 16:10
Al Fateh - Al-Shabab Riyadh
1:0 (0:0)
febr. 9. 18:15
Al-Ittihad - Al Taawoun
0:0
febr. 9. 15:00
Olympique Médéa - Belouizdad
0:1 (0:1)
febr. 9. 17:45
Kabylie - MC Alger
1:1 (0:1)
febr. 9. 17:45
Tadjenanet - ES Sétif
2:0 (2:0)
febr. 9. 18:00
USM Alger - USM Bel Abbés
1:0 (1:0)
febr. 9. 02:00
Potros UAEM - Tampico Madero
1:1 (1:0)
febr. 9. 03:08
Correcaminos - Dorados Sinaloa
0:1 (0:1)
febr. 9. 00:15
Nublense - Unión Espanola
0:1 (0:0)
febr. 9. 00:30
Plaza Colonia - Penarol
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
febr. 9. 03:00
Nagoya Grampus - FC Tokyo
3:9 (0:0)
febr. 9. 03:00
Tochigi - Roasso Kumamoto
3:0 (0:0)
febr. 9. 03:00
Ventforet Kofu - Machida Zelvia
4:2 (1:1)
febr. 9. 03:30
Gamba Osaka - Kawasaki Frontale
3:4 (1:3)
febr. 9. 03:30
Oita Trinita - Zweigen Kanazawa
3:5 (0:0)
febr. 9. 04:00
Avispa Fukuoka - Yokohama FC
0:2 (0:1)
febr. 9. 04:00
Gifu - Honda FC
6:1 (0:0)
febr. 9. 04:00
Toronto FC - Orange County SC
1:1 (0:0)
febr. 9. 05:00
Kashima Antlers - Mito Hollyhock
1:0 (1:0)
febr. 9. 05:00
Omiya Ardija - Matsumoto Yamaga
2:0 (1:0)
febr. 9. 05:30
Adelaide City - Adelaide Comets
2:1 (1:0)
febr. 9. 05:30
Croydon Kings - NE MetroStars
5:4 (2:3)
febr. 9. 06:00
Canberra Olympic - Sydney Olympic
1:0 (0:0)
febr. 9. 08:45
Manly - Sutherland Sharks
0:1 (0:0)
febr. 9. 09:00
Mariupol - Pohang
2:3 (0:2)
febr. 9. 09:00
Grange Thistle - New Farm United
6:1 (2:0)
febr. 9. 09:00
Western Spirit - Oxley United
4:0 (3:0)
febr. 9. 10:00
FK Minsk - Belshina
3:0 (1:0)
febr. 9. 10:00
Lisen - Hanacka Slavia Kromeriz
1:1 (1:0)
febr. 9. 10:00
Slavicín - MSK Púchov
2:3 (1:1)
febr. 9. 10:20
Nőmme Kalju II - Nőmme United
2:3 (2:1)
febr. 9. 11:00
Varnsdorf - Usti nad Labem
1:2 (0:1)
febr. 9. 11:00
Tychy - Ruch Chorzów
0:1 (0:1)
febr. 9. 11:00
Sibenik - GOSK Gabela
2:0 (0:0)
febr. 9. 11:00
Teleoptik - Indjija
4:0 (1:0)
febr. 9. 11:00
Polonia Bytom - Sola Oswiecim
2:2 (2:0)
febr. 9. 12:00
Hradec Králové - Viktoria Zizkov
1:0 (0:0)
febr. 9. 12:00
LASK Linz - Amstetten
5:0 (3:0)
febr. 9. 12:00
Lindome - GAIS Göteborg
1:0 (1:0)
febr. 9. 12:00
Jastrzebie - Belchatow
1:0 (0:0)
febr. 9. 12:00
KFUM Oslo - Strommen
2:4 (1:3)
febr. 9. 12:00
Warta Poznan - Kalisz
2:0 (0:0)
febr. 9. 12:00
Slavia Szófia - PFK Dobrudzha
1:0 (1:0)
febr. 9. 12:00
Slavia Mozyr - FK Gomel
0:0
febr. 9. 12:00
Dunav Ruse - Litex Lovech
2:0 (2:0)
febr. 9. 12:00
Veles - Zvezda Ryazan
0:0
febr. 9. 12:00
UTA Arad - Luceafarul Oradea
1:1 (0:0)
febr. 9. 12:00
Olimpia Elblag - Gryf Wejherowo
1:2 (1:1)
febr. 9. 12:30
Heimstetten - 1860 München II
2:1 (2:1)
febr. 9. 12:30
Frej - Syrianska FC
2:2 (1:1)
febr. 9. 13:00
Valerenga - Dinamo Kiev
1:2 (0:2)
febr. 9. 13:00
Falkenberg - Värnamo
0:1 (0:1)
febr. 9. 13:00
Trelleborg - Nyköbing
2:1 (2:0)
febr. 9. 13:00
Fremad Amager - Landskrona
3:1 (2:1)
febr. 9. 13:00
Hoffenheim II - CfR Pforzheim
1:1 (1:1)
febr. 9. 13:00
Wolfsburg II - Rödinghausen
0:2 (0:0)
febr. 9. 13:00
Ulm - Schweinfurt
2:0 (1:0)
febr. 9. 13:00
Lund - Hvidovre
0:4 (0:2)
febr. 9. 13:00
Samorín - Zlate Moravce
2:0 (0:0)
febr. 9. 13:00
Celje - Pohang
1:2 (0:1)
febr. 9. 13:00
Thisted - Kolding
2:0 (2:0)
febr. 9. 13:00
Sered - Znojmo
1:0 (0:0)
febr. 9. 13:00
Luch Minsk - Torpedo-MAZ
0:1 (0:0)
febr. 9. 13:00
Gorodeya - Neman Grodno
3:1 (2:1)
febr. 9. 13:00
Slutsk - Isloch
3:1 (3:1)
febr. 9. 13:00
Kiffen - Gnistan
1:1 (1:1)
febr. 9. 13:30
Brage - Carlstad
1:0 (0:0)
febr. 9. 13:30
Unicov - Prostejov
1:2 (0:2)
febr. 9. 13:30
Botev Plovdiv - Nesebar
3:1 (1:0)
febr. 9. 13:30
Radnik Surdulica - Dinamo Vranje
1:1 (1:0)
febr. 9. 13:30
Sibir Novosibirsk - Velez Mostar
1:1 (0:1)
febr. 9. 13:45
Sollentuna - Sandviken
2:0 (2:0)
febr. 9. 14:00
Helsingborg - Öster
2:0 (2:0)
febr. 9. 14:00
Saarbrücken - Freiburg II
2:2 (0:1)
febr. 9. 14:00
Dunaszerdahely - Mattersburg
3:0 (1:0)
febr. 9. 14:00
Nitra - Zbrojovka Brno
1:2 (0:1)
febr. 9. 14:00
Zilina - Jihlava
2:0 (1:0)
febr. 9. 14:00
Halmstad - Varberg
3:1 (0:1)
febr. 9. 14:00
Mjällby - Rosengard
5:1 (3:1)
febr. 9. 14:00
Ruzomberok - Trinec
0:1 (0:0)
febr. 9. 14:00
Örebro - Degerfors
1:0 (1:0)
febr. 9. 14:00
Wiener Neustadt - Trnava
1:0 (0:0)
febr. 9. 14:00
Hannover 96 II - Arminia Hannover
3:0 (0:0)
febr. 9. 14:00
KFUM Oslo - Lorenskog
2:1 (0:0)
febr. 9. 14:00
Rot-Weiss Essen - Steinbach
0:1 (0:1)
febr. 9. 14:00
Verl - Kickers Offenbach
1:6 (1:1)
febr. 9. 14:00
CSKA Szófia - Etar
0:1 (0:1)
febr. 9. 14:00
Palanga - FK Ural
0:2 (0:0)
febr. 9. 14:00
Sturm Graz II - Schwechat
1:0 (1:0)
febr. 9. 14:00
Tabor Sezana - Krsko
1:3 (1:1)
febr. 9. 14:00
Baerum - Follo
2:2 (2:1)
febr. 9. 14:00
Red Star Penzing - Mannsworth
3:4 (1:1)
febr. 9. 14:30
Altach - Wacker Innsbruck
2:2 (0:1)
febr. 9. 14:30
Kapfenberg - Grazer
1:0 (0:0)
febr. 9. 14:30
Schott Mainz - Bayern Alzenau
2:0 (2:0)
febr. 9. 14:45
Lyn - Kjelsas
1:4 (0:3)
febr. 9. 15:00
Djurgarden - Lilleström
1:1 (1:0)
febr. 9. 15:00
Aalesund - Floro
3:0 (0:0)
febr. 9. 15:00
Levanger - Nardo
5:1 (0:0)
febr. 9. 15:00
Roland Beckum - Wiedenbrück
2:2 (0:1)
febr. 9. 15:00
Akhmat Grozny - Suwon Blue Wings
1:2 (0:2)
febr. 9. 15:00
Javor - ND Gorica
0:0
febr. 9. 15:00
Zorya Lugansk - Lokomotiv Tashkent
1:0 (0:0)
febr. 9. 15:30
Mariupol - Aktobe
3:1 (1:0)
febr. 9. 15:30
Rad Belgrád - Torpedo Kutaisi
1:3 (0:1)
febr. 9. 16:00
Cobh Ramblers - Limerick
0:1 (0:1)
febr. 9. 16:00
Szpartak Moszkva - Slovan Bratislava
1:3 (0:2)
febr. 9. 16:30
Dravograd - Rudar Velenje
1:7 (1:1)
febr. 9. 16:30
Mjondalen - Norrby
3:3 (2:1)
febr. 9. 17:00
Athlone - Finn Harps
2:2 (1:1)
febr. 9. 17:40
Rakvere Tarvas - Flora Tallinn II
1:2 (1:1)
febr. 9. 19:30
Riteriai - Daugava
3:1 (2:0)
febr. 9. 20:30
Longford - Sligo Rovers
0:1 (0:1)
febr. 9. 21:00
Saint Louis - OKC Energy
0:0
febr. 9. 21:00
FC Dallas - Bayern München II
4:0 (4:0)
febr. 9. 21:20
Colorado Rapids - Ventura C Fusion
5:0 (4:0)
febr. 9. 21:30
Reno 1868 - San Jose Earthquakes
3:0 (3:0)
febr. 9. 22:35
Santiago Wanderers - O'Higgins
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
342
47 (14%)
114 (33%)
463
341
44 (13%)
109 (32%)
438
3. HV
338
38 (11%)
119 (35%)
428
330
38 (12%)
117 (35%)
424
341
45 (13%)
98 (29%)
421
330
48 (15%)
89 (27%)
418
342
41 (12%)
103 (30%)
411
   Xxy
342
35 (10%)
118 (35%)
411
9. Sió
331
38 (11%)
108 (33%)
406
10. Dania
329
42 (13%)
97 (29%)
404

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont