Főoldal » Meccsek » 2019. február 10. » Ebro - Castellón

Ebro - Castellón 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 14-én is volt Ebro - Castellón mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2019. február 10. 12:00

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Castellón utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Castellón győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ebro háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Castellón egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 3 győzelmet, 6 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Castellón pedig idegenben nyolcszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Ebro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares, a Sabadell vagy a Hércules. A Castellón gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ejea, a Calahorra vagy a Peralada. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ebro 1307., Castellón 2294. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ebro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.