Főoldal » Meccsek » 2019. február 10. » Mirandés - Union Langreo

Mirandés - Union Langreo 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2019. február 10. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de Anduva (Miranda de Ebro)

Mirandés utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Union Langreo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Mirandés csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Mirandés négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Mirandés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mirandés 6 győzelmet és 5 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Mirandés jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mirandés olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UD Logronés, a Tudelano vagy az Arenas de Getxo. Az Union Langreo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vitoria, a Calahorra vagy a Torrelavega. A Mirandés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mirandés olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Santander. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenas de Getxo. A Mirandés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mirandés 572., Union Langreo 2895. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mirandés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Mirandés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.