Főoldal » Meccsek » 2019. február 10. » Don Benito - Almería II

Don Benito - Almería II 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2019. február 10. 12:00
Helyszín: Estadio Vicente Sanz (Don Benito)

Don Benito utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereség

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Almería II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Almería II csapatának kedvez (4:1).
Az elmúlt fél évben a Don Benito egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Don Benito sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Don Benito 2 győzelmet, 5 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és tízszer kapott ki. Tehát a Don Benito jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Don Benito olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az El Ejido, a Sevilla Atlético vagy a Marbella. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza, az Atletico Sanluqueno vagy a Talavera. A Don Benito csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Don Benito 3855., Almería II 2808. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Almería II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Don Benito csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.