Főoldal » Meccsek » 2018. november 10.

Meccsek - 2018. november 10.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. november 10.)


4 mérkőzés
nov. 10. 13:00
Valladolid - Eibar
0:0
nov. 10. 16:15
Getafe - Valencia
0:1 (0:0)
nov. 10. 18:30
Atlético Madrid - Athletic Bilbao
3:2 (0:1)
nov. 10. 20:45
Girona - Leganés
0:0
29 mérkőzés
nov. 10. 13:30
Maidenhead - Portsmouth
0:4 (0:1)
nov. 10. 16:00
Bromley - Peterborough
1:3 (1:1)
nov. 10. 16:00
Bury FC - Dover Athletic
5:0 (3:0)
nov. 10. 16:00
Luton - Wycombe
2:0 (1:0)
nov. 10. 16:00
Walsall - Coventry
3:2 (2:1)
nov. 10. 16:00
Exeter - Blackpool
2:3 (0:3)
nov. 10. 16:00
Plymouth - Stevenage
1:0 (0:0)
nov. 10. 16:00
Barnsley - Notts
4:0 (0:0)
nov. 10. 16:00
Tranmere - Oxford City
3:3 (1:1)
nov. 10. 16:00
Accrington Stanley - Colchester
1:0 (1:0)
nov. 10. 16:00
Sutton - Slough
0:0
nov. 10. 16:00
Torquay - Woking
0:1 (0:0)
nov. 10. 16:00
Metropolitan Police - Newport
0:2 (0:1)
nov. 10. 16:00
Ebbsfleet - Cheltenham
0:0
nov. 10. 16:00
Aldershot - Bradford
1:1 (1:0)
nov. 10. 16:00
Scunthorpe - Burton Albion
2:1 (2:0)
nov. 10. 16:00
Gillingham - Hartlepool
0:0
nov. 10. 16:00
Grimsby - Milton Keynes Dons
3:1 (0:1)
nov. 10. 16:00
Lincoln City - Northampton
3:2 (1:0)
nov. 10. 16:00
Yeovil - Stockport
1:3 (1:2)
nov. 10. 16:00
Southend - Crawley
1:1 (1:0)
nov. 10. 16:00
Maidstone - Macclesfield
2:1 (0:1)
nov. 10. 16:00
Rochdale - Gateshead
2:1 (2:0)
nov. 10. 16:00
Swindon - York
2:1 (1:1)
nov. 10. 16:00
Southport - Boreham Wood
2:0 (1:0)
nov. 10. 16:00
Chesterfield - Billericay
1:1 (1:0)
nov. 10. 16:00
Morecambe - Halifax
0:0
nov. 10. 16:00
Crewe - Carlisle
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 10. 13:30
Cardiff - Brighton & Hove Albion
2:1 (1:1)
nov. 10. 16:00
Leicester - Burnley
0:0
nov. 10. 16:00
Newcastle United - Bournemouth
2:1 (2:1)
nov. 10. 16:00
Southampton - Watford
1:1 (1:0)
nov. 10. 16:00
Huddersfield - West Ham United
1:1 (1:0)
nov. 10. 18:30
Crystal Palace - Tottenham
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 10. 14:30
Diósgyőr - Debreceni VSC
1:0 (1:0)
nov. 10. 17:00
Kisvárda - Újpest
1:4 (1:1)
nov. 10. 17:00
Paks - Budapest Honvéd
0:0
nov. 10. 17:00
MTK - Puskás Akadémia
3:2 (1:1)
nov. 10. 19:30
Szombathelyi Haladás - Ferencváros
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 10. 15:00
Torino - Parma
1:2 (1:2)
nov. 10. 18:00
SPAL - Cagliari
2:2 (1:0)
nov. 10. 20:30
Genoa - Napoli
1:2 (1:0)
6 mérkőzés
nov. 10. 15:30
Fortuna Düsseldorf - Hertha BSC
4:1 (0:0)
nov. 10. 15:30
Werder Bremen - Mönchengladbach
1:3 (0:1)
nov. 10. 15:30
Freiburg - Mainz
1:3 (0:2)
nov. 10. 15:30
FC Nürnberg - VfB Stuttgart
0:2 (0:0)
nov. 10. 15:30
Hoffenheim - Augsburg
2:1 (0:0)
nov. 10. 18:30
Borussia Dortmund - Bayern München
3:2 (0:1)

5 mérkőzés
nov. 10. 17:00
Guingamp - Lyon
2:4 (1:0)
nov. 10. 20:00
Angers - Montpellier HSC
1:0 (0:0)
nov. 10. 20:00
Nimes - Nice
0:1 (0:0)
nov. 10. 20:00
St. Etienne - Reims
2:0 (2:0)
nov. 10. 20:00
Toulouse - Amiens SC
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 10. 18:30
FC Emmen - NAC Breda
2:0 (0:0)
nov. 10. 19:45
De Graafschap - PSV Eindhoven
1:4 (1:2)
nov. 10. 19:45
Vitesse - Utrecht
2:1 (0:0)
nov. 10. 20:45
Venlo - Fortuna Sittard
3:2 (2:1)
nov. 10. 13:00
1. FC Köln - Dynamo Dresden
8:1 (2:0)
nov. 10. 13:00
St. Pauli - Heidenheim
1:1 (0:0)
nov. 10. 13:00
Aue - Hamburger SV
1:3 (1:1)
nov. 10. 16:00
Cádiz - Reus Deportiu
2:0 (1:0)
nov. 10. 18:00
Extremadura - Osasuna
2:3 (2:1)
nov. 10. 18:00
Lugo - Alcorcón
0:1 (0:0)
nov. 10. 20:30
Elche - Las Palmas
0:0
nov. 10. 20:30
Deportivo La Coruna - Real Oviedo
4:0 (1:0)
11 mérkőzés
nov. 10. 16:00
Bolton Wanderers - Swansea
0:1 (0:1)
nov. 10. 16:00
Nottingham Forest - Stoke
0:0
nov. 10. 16:00
Derby - Aston Villa
0:3 (0:0)
nov. 10. 16:00
Norwich - Millwall
4:3 (0:1)
nov. 10. 16:00
Birmingham - Hull
3:3 (2:0)
nov. 10. 16:00
Blackburn Rovers - Rotherham
1:1 (0:0)
nov. 10. 16:00
Bristol City - Preston
0:1 (0:1)
nov. 10. 16:00
Middlesbrough - Wigan
2:0 (2:0)
nov. 10. 16:00
Reading - Ipswich
2:2 (1:2)
nov. 10. 16:00
Queens Park - Brentford
3:2 (0:1)
nov. 10. 18:30
West Bromwich - Leeds United
4:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 10. 15:00
Cremonese - Livorno
1:0 (1:0)
nov. 10. 15:00
Carpi - Benevento
2:2 (0:0)
nov. 10. 15:00
Ascoli - Padova
2:3 (1:1)
nov. 10. 15:00
Salernitana - Spezia
1:0 (1:0)
nov. 10. 18:00
Cosenza 1914 - Lecce
2:3 (0:2)
nov. 10. 16:30
Belenenses - Boavista Porto
0:0
nov. 10. 16:30
Aves - Rio Ave
2:1 (2:0)
nov. 10. 19:00
Nacional - Marítimo
1:0 (0:0)
nov. 10. 21:30
FC Porto - Braga
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 10. 12:00
FK Ural - Gazovik Orenburg
2:1 (1:0)
nov. 10. 14:30
Sovjetov - Akhmat Grozny
1:2 (0:0)
nov. 10. 17:00
FK Rostov - Dinamo Moszkva
0:0
nov. 10. 15:00
Valenciennes - Lens
4:2 (1:1)
3 mérkőzés
4 mérkőzés
nov. 10. 20:00
América MG - Paraná
0:1 (0:0)
nov. 10. 20:00
Corinthians - Sao Paulo
1:1 (0:0)
nov. 10. 22:00
Botafogo - Flamengo RJ
2:1 (2:0)
nov. 10. 22:00
Atlético PR - Cruzeiro
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
nov. 10. 11:30
Konyaspor - Ankaragücü
2:0 (0:0)
nov. 10. 11:30
Erzurum BB - Göztepe Izmir
2:1 (1:0)
nov. 10. 14:00
Rizespor - Istanbul Basaksehir
1:2 (0:0)
nov. 10. 17:00
Kayserispor - Galatasaray
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 10. 16:00
Dundee FC - St. Mirren
1:1 (1:1)
nov. 10. 16:00
Heart of Midlothian - Kilmarnock
0:1 (0:0)
nov. 10. 16:00
St. Johnstone - Hamilton
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
nov. 10. 13:00
Lviv - Olimpik Donetsk
1:1 (1:0)
nov. 10. 16:00
Desna - Chernomorets Odessa
2:0 (0:0)
nov. 10. 16:00
Zorya Lugansk - Karpaty Lviv
2:1 (1:1)
nov. 10. 18:30
Arsenal Kiev - Oleksandria
0:3 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 10. 18:00
Sporting Charleroi - Club Brugge
2:1 (1:1)
nov. 10. 20:00
Zulte-Waregem - Lokeren
2:0 (0:0)
nov. 10. 20:00
AS Eupen - Sint-Truidense
1:4 (0:2)
nov. 10. 20:30
Cercle Brugge - Waasland-Beveren
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 10. 17:00
Wacker Innsbruck - Altach
1:0 (1:0)
nov. 10. 17:00
Sturm Graz - St. Pölten
0:0
nov. 10. 17:00
LASK Linz - Admira
5:1 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 10. 19:00
Thun - Basel
4:2 (1:2)
nov. 10. 19:00
Lugano - Luzern
1:4 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 10. 16:15
Larisa - PAS Giannina
2:0 (0:0)
nov. 10. 18:00
Xanthi - Panionios Athen
0:1 (0:1)
nov. 10. 18:30
Levadiakos - OFI Heraklion
2:1 (2:1)
10 mérkőzés
nov. 10. 05:00
Luch-Energia - Olimpiyets
1:0 (1:0)
nov. 10. 07:00
SKA-Energia Khabarovsk - Tyumen
2:1 (0:1)
nov. 10. 11:00
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
1:0 (0:0)
nov. 10. 12:00
Krasnodar II - FK Tambov
2:0 (2:0)
nov. 10. 13:00
Khimki - Shinnik
1:0 (1:0)
nov. 10. 15:00
Baltika Kaliningrad - Tomsk
1:0 (1:0)
nov. 10. 15:00
Fakel - Szpartak Moszkva II
3:0 (0:0)
nov. 10. 17:00
Espanyol II - Ontinyent
0:1 (0:0)
nov. 10. 17:00
Levante II - Peralada
2:2 (1:1)
nov. 10. 18:00
Villarreal II - Olot
1:2 (0:1)
6 mérkőzés
nov. 10. 14:00
1860 München - Hallescher
1:1 (0:1)
nov. 10. 14:00
Meppen - Karlsruhe
2:3 (0:3)
nov. 10. 14:00
Hansa Rostock - Kaiserslautern
4:1 (3:1)
nov. 10. 14:00
Cottbus - Lotte
2:2 (0:1)
nov. 10. 14:00
Braunschweig - Uerdingen
0:2 (0:2)
nov. 10. 14:00
Aalen - Osnabrück
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 10. 15:30
Wisla Plock - Zaglebie Sosnowiec
2:0 (1:0)
nov. 10. 18:00
Lechia Gdansk - Cracovia Krakow
1:0 (0:0)
nov. 10. 20:30
Wisla Kraków - Zaglebie Lubin
3:2 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 10. 01:00
Atlético Tucumán - Rosario Central
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
nov. 10. 15:00
Slaven Belupo - Osijek
0:2 (0:0)
nov. 10. 17:30
Hajduk Split - Inter Zapresic
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 10. 16:00
Horsens - SonderjyskE
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 10. 14:30
Trencín - Zilina
0:2 (0:2)
nov. 10. 15:00
Ruzomberok - Dunaszerdahely
0:1 (0:0)
nov. 10. 17:00
Podbrezová - FK Senica
2:4 (1:3)
7 mérkőzés
nov. 10. 13:00
Backa Palanka - Vozdovac
1:0 (0:0)
nov. 10. 13:00
FK Zemun - Cukaricki
0:3 (0:1)
nov. 10. 13:00
Partizan - Radnik Surdulica
2:0 (1:0)
nov. 10. 15:00
Dinamo Vranje - Crvena Zvezda
0:3 (0:1)
nov. 10. 16:00
FK Mladost Lucani - Vojvodina
1:0 (1:0)
nov. 10. 18:00
Rad Belgrád - Napredak
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 10. 14:00
Karvina - Sparta Praha
1:3 (1:0)
nov. 10. 17:00
Slovácko - Slovan Liberec
0:1 (0:1)
nov. 10. 17:30
FC Schaffhausen - Chiasso
3:2 (3:1)
nov. 10. 12:00
Penafiel - Benfica II
1:0 (0:0)
nov. 10. 16:00
Farense - Guimaraes II
2:2 (0:2)
nov. 10. 16:00
Academico Viseu - Mafra
1:0 (1:0)
nov. 10. 00:30
Coritiba - Goiás
1:0 (0:0)
nov. 10. 20:00
Criciúma - CRB
3:3 (2:1)
nov. 10. 20:00
CSA - Atlético GO
0:0
nov. 10. 20:00
Oeste - Londrina
0:0
nov. 10. 20:30
Avaí - Fortaleza
0:1 (0:0)
nov. 10. 22:30
Sampaio Correa - Sao Bento
2:1 (0:0)
nov. 10. 14:30
Casertana - Trapani
0:0
nov. 10. 14:30
Matera - Viterbese Castrense
1:0 (0:0)
nov. 10. 14:30
Reggina - Paganese
1:0 (0:0)
nov. 10. 14:30
Rieti - Potenza
1:5 (1:4)
nov. 10. 16:30
Virtus Francavilla - Siracusa
2:0 (1:0)
nov. 10. 20:30
Bisceglie - Monopoli
0:1 (0:1)
nov. 10. 20:30
Sicula Leonzio - Rende
0:2 (0:1)
nov. 10. 20:45
Cavese - Juve Stabia
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 10. 11:30
Botev Plovdiv - Septemvri Szófia
2:0 (0:0)
nov. 10. 14:00
Cherno More Varna - Levszki Szófia
1:0 (1:0)
nov. 10. 16:15
Vereya - Etar
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 10. 14:00
NS Mura - ND Gorica
1:0 (1:0)
nov. 10. 16:15
Maribor - Triglav
4:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 10. 16:00
APOEL Nikosia - Enosis
3:0 (2:0)
nov. 10. 17:00
Ermis Aradippou - Paphos FC
3:0 (3:0)
nov. 10. 18:00
Anorthosis - Nea Salamina
1:0 (0:0)
nov. 10. 16:00
Durango - Real Unión
1:1 (0:0)
nov. 10. 17:00
Arenas de Getxo - Torrelavega
0:1 (0:0)
nov. 10. 18:00
Real Sociedad II - Leioa
1:2 (0:1)
nov. 10. 18:00
Union Langreo - Sporting Gijón II
0:2 (0:1)
nov. 10. 19:00
Izarra - Tudelano
1:1 (1:1)
nov. 10. 16:00
Brage - Degerfors
1:1 (0:1)
nov. 10. 16:00
Falkenberg - GAIS Göteborg
0:2 (0:2)
nov. 10. 16:00
Frej - Värnamo
1:0 (1:0)
nov. 10. 16:00
Helsingborg - Varberg
3:1 (0:1)
nov. 10. 16:00
Örgryte - Landskrona
4:0 (1:0)
nov. 10. 16:00
Öster - Halmstad
1:4 (0:2)
nov. 10. 16:00
Gefle - AFC Eskilstuna
2:2 (1:1)
nov. 10. 19:30
Real Madrid II - Burgos
1:0 (1:0)
nov. 10. 13:00
Warta Poznan - Stomil Olsztyn
0:1 (0:0)
nov. 10. 13:00
Lódzki - Chrobry Glogów
2:0 (2:0)
nov. 10. 16:00
Bytovia Bytow - Nieciecza
2:2 (0:2)
nov. 10. 16:00
Stal Mielec - Garbarnia Krakow
6:1 (3:0)
nov. 10. 17:45
Podbeskidzie - Katowice
0:2 (0:1)
nov. 10. 19:00
Wigry Suwalki - Jastrzebie
1:3 (0:0)
8 mérkőzés
nov. 10. 06:00
Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale
2:1 (0:0)
nov. 10. 06:00
FC Tokyo - Jubilo Iwata
0:0
nov. 10. 06:00
Shimizu - Nagoya Grampus
2:0 (0:0)
nov. 10. 06:00
Vissel Kobe - Sagan Tosu
0:0
nov. 10. 07:00
Gamba Osaka - Shonan Bellmare
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 10. 13:30
Zvijezda '09 Brgule - Celik Zenica
2:0 (1:0)
nov. 10. 16:30
Zrinjski - FK Sarajevo
2:2 (0:0)
nov. 10. 12:00
Isloch - Vitebsk
0:1 (0:1)
nov. 10. 14:00
FK Gomel - FK Minsk
0:2 (0:0)
nov. 10. 16:00
Neman Grodno - Smolevichi
1:1 (1:1)
nov. 10. 16:00
Brown de Adrogué - Agropecuario
elhalasztva
nov. 10. 18:00
Chacarita Juniors - Instituto
2:2 (0:1)
nov. 10. 15:00
Le Mans - Laval
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 10. 02:00
Veracruz - Querétaro
2:2 (2:0)
nov. 10. 04:00
Club Atlas - Pachuca
0:0
5 mérkőzés
nov. 10. 12:00
Nőmme Kalju - Trans Narva
4:1 (2:0)
nov. 10. 12:00
FCI Levadia - Flora Tallinn
2:1 (0:1)
nov. 10. 12:00
Tammeka - Kalev Tallinn
2:1 (0:0)
nov. 10. 12:00
Paide - Tulevik
4:1 (3:0)
nov. 10. 12:00
Kuressaare - Parnu
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 10. 17:00
Hapoel Haifa - Bnei Yehuda
0:2 (0:0)
nov. 10. 19:30
Hapoel Hadera - Maccabi Haifa
1:2 (0:2)
nov. 10. 16:00
Dunfermline - Falkirk
0:1 (0:0)
nov. 10. 16:00
Partick Thistle - Inverness
0:1 (0:0)
nov. 10. 16:00
Ross - Dundee United
0:1 (0:1)
nov. 10. 16:00
Ayr - Queen Of The South
1:1 (0:0)
nov. 10. 16:00
Greenock Morton - Alloa
0:2 (0:0)
nov. 10. 09:50
Newcastle Jets - Sydney FC
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 10. 14:00
Lokomotiv Tbilisi - Saburtalo
1:1 (0:1)
nov. 10. 16:00
Dila Gori - Kolkheti-1913
1:0 (0:0)
nov. 10. 14:00
Sparta - Ergotelis
0:2 (0:1)
nov. 10. 14:00
Volos NFC - Kalamarias
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 10. 14:30
Sabah FK - Sabail
0:4 (0:2)
nov. 10. 16:30
Neftchi - Zira
2:2 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 10. 10:15
Trinec - Zbrojovka Brno
2:1 (0:0)
nov. 10. 10:15
Banik Sokolov - Táborsko
0:2 (0:0)
nov. 10. 10:15
Chrudim - Prostejov
4:0 (3:0)

nov. 10. 16:30
Jumilla - Atletico Sanluqueno
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 10. 21:50
Independiente FBC - Club Olimpia
1:1 (1:0)
nov. 10. 13:00
Brda - Bilje
0:1 (0:0)
nov. 10. 14:00
Ankaran Hrvatini - Bravo
0:0
nov. 10. 14:00
NK Krka - Tabor Sezana
1:0 (0:0)
nov. 10. 14:00
Radomlje - Roltek Dob
3:1 (0:0)
nov. 10. 14:00
Jadran Dekani - Rogaska
2:3 (0:0)
nov. 10. 14:00
NS Drava - Fuzinar
0:0
nov. 10. 17:00
Fola Esch - Hostert
4:1 (2:0)
nov. 10. 18:00
Differdange - Hamm Benfica
4:0 (0:0)
nov. 10. 18:00
RFCU Luxemburg - Jeunesse Esch
0:1 (0:0)
nov. 10. 18:00
UT Pétange - Progres Niedercorn
1:5 (0:0)
nov. 10. 18:00
UNA Strassen - Rumelange
4:1 (0:0)
nov. 10. 01:45
Boyacá Chicó - Atlético Huila
2:2 (1:2)
nov. 10. 21:15
Deportes Tolima - Patriotas
2:1 (1:0)
nov. 10. 23:30
Once Caldas - Alianza Petrolera
1:0 (0:0)
nov. 10. 11:30
Boluspor - Denizlispor
1:2 (1:0)
nov. 10. 11:30
Afjet Afyonspor - Hatayspor
1:2 (0:0)
nov. 10. 14:00
Balikesirspor - Genclerbirligi
3:1 (1:0)
nov. 10. 14:00
Giresunspor - Karabükspor
4:0 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 10. 14:00
Hamrun Spartans - Senglea Athletic
1:0 (0:0)
nov. 10. 14:00
St. Andrews - Pieta Hotspurs
3:3 (3:1)
nov. 10. 16:00
Sliema Wanderers - Qormi
2:0 (1:0)
nov. 10. 16:15
Tarxien Rainbows - Balzan
1:3 (0:2)
19 mérkőzés
nov. 10. 14:30
Llanfair United - Porthmadog
1:4 (0:0)
nov. 10. 14:30
Aberbargoed Buds - Penybont
elhalasztva
nov. 10. 14:30
Cwmamman United - Blaenrhondda
elhalasztva
nov. 10. 14:30
Sully Sports - Cwmbran Celtic
1:3 (0:0)
nov. 10. 14:30
Treharris Athletic - Briton Ferry
elhalasztva
nov. 10. 14:30
Cwmbran Town - Ton Pentre
1:2 (0:0)
nov. 10. 14:30
Monmouth Town - Ynysddu Welfare
1:3 (0:0)
nov. 10. 15:30
Bangor City - Cefn Albion
6:1 (0:0)
nov. 10. 15:30
Buckley - Denbigh Town
1:3 (0:0)
nov. 10. 15:30
Flint - Gresford Athletic
3:2 (0:0)
nov. 10. 15:30
Guilsfield - Dyffryn Nantlle Vale
4:3 (0:0)
nov. 10. 15:30
Holyhead Hotspur - Ruthin Town
3:1 (0:0)
nov. 10. 15:30
Llangefni Town - St. Asaph City
5:1 (0:0)
nov. 10. 15:30
Prestatyn - Berriew
6:3 (0:0)
nov. 10. 15:30
Rhyl - Caersws
3:1 (0:0)
nov. 10. 15:30
Goytre United - Pontyclun
1:0 (0:0)
nov. 10. 15:30
Pontypridd - Goytre
6:3 (0:0)
nov. 10. 15:00
Tre Penne - San Giovanni
5:0 (0:0)
nov. 10. 15:00
Juvenes/Dogana - Pennarossa
3:0 (0:0)
nov. 10. 15:00
Murata - Tre Fiori
3:1 (0:0)
nov. 10. 15:00
Virtus - Folgore / Falciano
1:3 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 10. 13:00
Riga - Spartaks Jürmala
4:4 (1:1)
nov. 10. 13:00
Rigas FS - Liepaja
0:1 (0:0)
nov. 10. 13:00
Ventspils - FS METTA/LU Riga
4:1 (3:1)
nov. 10. 13:00
Valmieras - Jelgava
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 10. 13:00
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica
1:1 (0:1)
nov. 10. 13:00
Lovcen - Rudar Pljevlja
1:3 (0:1)
nov. 10. 13:00
Mornar Bar - Iskra Danilovgrad
1:1 (0:1)
nov. 10. 13:00
Sutjeska Niksic - Titograd Podgorica
3:0 (1:0)
nov. 10. 13:00
Grbalj - Zeta
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 10. 13:00
Shkupi - Vardar Skopje
1:0 (0:0)
nov. 10. 13:00
Renova - Pobeda
2:1 (1:1)
nov. 10. 13:00
Sileks Kratovo - Akademija Pandev
1:0 (1:0)
nov. 10. 13:00
Rabotnicki - Shkendija
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 10. 15:30
Carmarthen - Cefn Druids
2:3 (2:0)
nov. 10. 15:30
Connah's Quay - Barry Town
2:2 (1:2)
nov. 10. 15:30
Newtown AFC - Llanelli
7:1 (5:0)
nov. 10. 16:00
Ards - Crusaders
0:1 (0:0)
nov. 10. 16:00
Glenavon - Warrenpoint
1:1 (1:1)
nov. 10. 16:00
Glentoran - Ballymena
0:1 (0:1)
nov. 10. 16:00
Linfield - Coleraine
1:2 (0:1)
nov. 10. 16:00
Dungannon Swifts - Institute
2:1 (0:1)
nov. 10. 01:30
Club Destroyers - Guabirá
1:2 (0:0)
nov. 10. 22:15
Club Aurora - Sport Boys Warnes
4:2 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 10. 12:00
Zimbru - Sheriff Tiraspol
1:0 (1:0)
nov. 10. 12:00
Dinamo-Auto - Petrocub
1:0 (1:0)
nov. 10. 12:00
Zaria - Sfintul Gheorghe
1:1 (1:0)
nov. 10. 12:00
Speranta Nisporeni - Milsami
1:0 (1:0)
nov. 10. 17:00
Moghreb Tétouan - Rapide Oued Zem
1:1 (0:0)
nov. 10. 19:00
Difaa El Jadidi - FUS Rabat
1:2 (0:0)
nov. 10. 17:00
El Entag El Harby - Zamalek
1:2 (0:1)
nov. 10. 19:30
El Gounah - Smouha
1:1 (1:0)
nov. 10. 14:30
Golden Arrows - Baroka
1:2 (1:1)
nov. 10. 19:15
Bidvest Wits - Bloemfontein
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 10. 12:00
Qizilqum - Nasaf Qarshi
2:0 (0:0)
nov. 10. 12:00
Pakhtakor - Metalourg
2:1 (0:0)
nov. 10. 14:00
Navbahor - Bunyodkor
1:0 (0:0)
nov. 10. 06:00
Suwon Blue Wings - Ulsan Hyundai
3:3 (0:2)
nov. 10. 06:00
Gangwon - Incheon
2:3 (1:2)
nov. 10. 08:00
Gyeongnam - Pohang
1:2 (0:1)
nov. 10. 08:00
Jeju - Jeonbuk
0:0
nov. 10. 06:00
Yokohama FC - Fagiano Okayama
2:1 (1:0)
nov. 10. 06:00
Oita Trinita - Zweigen Kanazawa
2:1 (0:0)
nov. 10. 07:00
Kyoto Sanga - JEF United
0:3 (0:2)
nov. 10. 08:00
Omiya Ardija - Montedio Yamagata
2:1 (0:0)
nov. 10. 16:00
Belouizdad - Béjaia
4:1 (2:0)
nov. 10. 17:00
Constantine - Tadjenanet
3:3 (2:2)
nov. 10. 17:00
ES Sétif - Saoura
0:1 (0:1)
nov. 10. 18:00
Paradou AC - Ain M'lila
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 10. 13:00
Foolad Khuzestan - Sepidrood Rasht
0:1 (0:1)
nov. 10. 13:30
Llapi - Drita Gijlan
1:0 (0:0)
nov. 10. 13:30
Liria Prizren - Flamurtari
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 10. 12:30
Naft Al-Janoob - Al Najaf
3:0 (0:0)
nov. 10. 12:30
Naft Maysan - Al Hudod
2:2 (1:1)
nov. 10. 15:50
Al Feiha - Al-Ittihad
2:1 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. PÁL
364
44 (12%)
123 (34%)
466
364
37 (10%)
138 (38%)
461
364
40 (11%)
127 (35%)
454
361
34 (9%)
136 (38%)
442
   Snake
363
38 (10%)
126 (35%)
442
364
37 (10%)
126 (35%)
437
364
41 (11%)
115 (32%)
435
   Ptomy
364
29 (8%)
145 (40%)
435
364
34 (9%)
131 (36%)
432
10. Toni52
364
38 (10%)
120 (33%)
430

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont