Főoldal » Meccsek » 2018. november 10. » Atlético Rafaela - Central Córdoba SdE

Atlético Rafaela - Central Córdoba SdE 2:2 (1:1)

Argentin Másodosztály mérkőzés, 10. forduló - 2018. november 10. 01:00
Helyszín: Estadio Nuevo Monumental (Rafaela, Provincia de Santa Fe)

Cristian Vega ('32, 0-1), Matías Quiroga ('45+1, 1-1), Facundo Melivillo ('55, 1-2), Marco Borgnino ('90+3, 2-2)

Atlético Rafaela utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Central Córdoba SdE utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Central Córdoba SdE győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Rafaela háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Central Córdoba SdE egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Rafaela sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Rafaela 3 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Central Córdoba SdE pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Atlético Rafaela jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Rafaela olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unión Sunchales. A Central Córdoba SdE gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Independiente Rivadavia. A Central Córdoba SdE csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Atlético Rafaela 853., Central Córdoba SdE 1925. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Rafaela jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Rafaela csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.