Főoldal » Meccsek » 2018. november 9.

Meccsek - 2018. november 9.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. november 9.)


1 mérkőzés
nov. 9. 21:00
Levante - Real Sociedad
1:3 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 20:55
Haringey Borough - Wimbledon
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 20:30
Frosinone - Fiorentina
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 20:30
Hannover 96 - Wolfsburg
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 20:45
Lille - Strasbourg
0:0
1 mérkőzés
nov. 9. 20:00
Zwolle - Willem II
2:3 (0:2)

nov. 9. 18:30
Sandhausen - Duisburg
0:0
nov. 9. 18:30
Paderborn - Holstein Kiel
4:4 (3:1)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
nov. 9. 21:00
Perugia - Crotone
2:1 (1:0)
nov. 9. 20:00
Moreirense - Portimonense
2:0 (1:0)
nov. 9. 22:15
Setúbal - Feirense
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 9. 17:30
Arsenal-Tula - Anzhi
2:0 (1:0)
nov. 9. 20:00
Gazélec Ajaccio - Troyes
2:1 (1:0)
nov. 9. 20:00
Chateauroux - Metz
1:2 (1:1)
nov. 9. 20:00
Grenoble - Ajaccio
2:0 (0:0)
nov. 9. 20:00
Clermont - US Orléans
3:0 (1:0)
nov. 9. 20:00
Le Havre - Sochaux
3:2 (0:1)
nov. 9. 20:00
Lorient - Paris FC
2:1 (1:1)
nov. 9. 20:00
Red Star FC 93 - Béziers
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
nov. 9. 20:00
CS U Craiova - Sepsi
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 9. 18:00
Malatyaspor - Trabzonspor
5:0 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 20:45
Aberdeen - Hibernian
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 01:45
Santa Fe - Atlético Junior
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 9. 20:30
Royal Antwerp - KV Oostende
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 19:00
Würzburger Kickers - Zwickau
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 9. 18:00
Górnik Zabrze - Slask Wroclaw
2:2 (2:1)
nov. 9. 20:30
Pogon Szczecin - Legia Warszawa
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
nov. 9. 04:30
Seattle Sounders - Portland Timbers
3:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 18:00
Rude Zágráb - NK Gorica
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 19:00
Bröndby - Aarhus
2:0 (0:0)
nov. 9. 20:00
Eindhoven - Telstar
1:2 (1:2)
nov. 9. 20:00
Roda - Helmond
3:0 (1:0)
nov. 9. 20:00
Go Ahead Eagles - Dordrecht
2:1 (0:1)
nov. 9. 20:00
Sparta Rotterdam - Utrecht II
4:2 (3:2)
nov. 9. 20:00
Volendam - MVV
3:2 (1:0)
nov. 9. 20:00
Waalwijk - PSV Eindhoven II
3:5 (1:4)
nov. 9. 20:00
Den Bosch - Twente
2:1 (2:1)
nov. 9. 20:00
Ajax II - Nijmegen
4:0 (1:0)
nov. 9. 20:00
Almere City - Cambuur
2:1 (1:1)
nov. 9. 20:00
Alkmaar II - Oss
1:3 (1:2)
1 mérkőzés
nov. 9. 18:00
Proleter Novi Sad - Radnicki Nis
1:2 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 19:10
Lafnitz - Wiener Neustadt
1:1 (1:1)
nov. 9. 19:10
Horn - Kapfenberg
2:2 (1:1)
nov. 9. 19:10
Amstetten - Pasching
2:3 (1:1)
nov. 9. 19:10
Liefering - Wacker Innsbruck II
4:1 (2:1)
nov. 9. 20:30
Ried - Blau-Weiss Linz
1:3 (0:1)
nov. 9. 20:00
Winterthur - Servette
1:3 (1:1)
nov. 9. 22:15
Vila Nova - Figueirense
3:1 (1:0)
nov. 9. 23:30
Juventude - Ponte Preta
0:1 (0:0)
nov. 9. 23:30
Boa - Brasil de Pelotas
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 9. 16:45
CSKA Szófia - Vitosha Bistritsa
3:0 (0:0)
nov. 9. 20:45
Tychy - Odra Opole
4:2 (1:0)
nov. 9. 16:00
Gorodeya - Dinamo Brest
1:0 (0:0)
nov. 9. 17:45
Dinamo Minsk - Slutsk
2:0 (1:0)
nov. 9. 20:00
Dunkerque - Lyon-Duchére
4:1 (2:0)
nov. 9. 20:00
Avranches - Cholet
1:1 (0:0)
nov. 9. 20:00
Chambly - Entente SSG
2:1 (0:0)
nov. 9. 20:00
Pau - Drancy
3:0 (2:0)
nov. 9. 20:00
Tours - Boulogne
1:1 (1:0)
nov. 9. 20:00
Marignane Gignac - Concarneau
2:0 (1:0)
nov. 9. 20:00
Rodez - Quevilly
0:1 (0:0)
nov. 9. 20:30
Mechelen - Union St. Gilloise
2:1 (1:0)
nov. 9. 20:30
Tubize - Westerlo
2:0 (1:0)
nov. 9. 20:30
Roeselare - Oud-Heverlee
0:4 (0:4)
nov. 9. 20:30
Lommel - Beerschot-Wilrijk
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
nov. 9. 16:00
Rustavi - Sioni Bolnisi
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 9. 17:00
Vitkovice - Znojmo
0:6 (0:3)
nov. 9. 18:00
Jihlava - Usti nad Labem
4:1 (2:0)

1 mérkőzés
nov. 9. 17:00
Adanaspor - Gazisehir Gaziantep
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 9. 19:00
Gzira - Valletta
0:0
1 mérkőzés
nov. 9. 20:00
ES Tunis - Al Ahly
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 9. 20:45
Llandudno - Bala
2:4 (0:1)
nov. 9. 20:45
The New Saints - Caernarfon Town
0:1 (0:0)
nov. 9. 03:05
Grecia - Saprissa
1:3 (0:2)
nov. 9. 00:00
Monagas - Caracas
1:2 (0:1)
nov. 9. 19:00
Hassania Agadir - Olympique Safi
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 9. 15:10
Al Ahli Doha - Al-Rayyan
1:1 (0:1)
nov. 9. 15:10
Al Khor - Al Arabi Doha
0:1 (0:1)
nov. 9. 17:20
Umm-Salal - Al Sailiya
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 9. 13:00
Lokomotiv Tashkent - Buxoro
4:0 (1:0)
nov. 9. 14:00
Neftchi Fargona - Sogdiana
0:1 (0:0)
nov. 9. 14:00
Olmaliq - Kokand-1912
1:3 (1:0)
nov. 9. 13:00
Szingapúr - Indonézia
1:0 (1:0)
nov. 9. 13:00
Kelet-Timor - Thaiföld
0:7 (0:4)
1 mérkőzés
nov. 9. 02:00
Louisville City - Phoenix Rising
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 9. 13:00
Tractor Sazi - Zob Ahan
4:1 (0:1)
nov. 9. 13:00
Pars Jam Bushehr - Paykan
3:0 (1:0)
nov. 9. 14:00
Sepahan - Saipa
3:0 (2:0)
nov. 9. 14:00
Esteghlal - Padideh Khorasan
elhalasztva
nov. 9. 17:45
USM Alger - Kabylie
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 9. 12:30
Al Karkh - Naft
1:1 (1:0)
nov. 9. 12:30
Al Diwaniya - Al Hussein
1:1 (1:1)
nov. 9. 14:45
Al-Quwa Al-Jawiya - Arbil
3:0 (1:0)
nov. 9. 13:15
Al Raed - Al Taawoun
elhalasztva
nov. 9. 16:20
Al Ahli Jeddah - Qadisiya Khubar
0:2 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
109
13 (12%)
43 (39%)
151
2. Tila
110
17 (15%)
30 (27%)
145
110
11 (10%)
43 (39%)
141
4. G76
110
10 (9%)
45 (41%)
140
110
13 (12%)
36 (33%)
137
110
11 (10%)
41 (37%)
137
110
11 (10%)
40 (36%)
135
110
9 (8%)
44 (40%)
133
110
10 (9%)
41 (37%)
132
   1000feri
110
12 (11%)
36 (33%)
132

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont