Főoldal » Meccsek » 2018. november 11.

Meccsek - 2018. november 11.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. november 11.)


5 mérkőzés
nov. 11. 12:00
Alavés - Huesca
2:1 (1:1)
nov. 11. 16:15
FC Barcelona - Betis
3:4 (0:2)
nov. 11. 18:30
Rayo Vallecano - Villarreal
2:2 (1:1)
nov. 11. 18:30
Sevilla - Espanyol
2:1 (0:1)
nov. 11. 20:45
Celta Vigo - Real Madrid
2:4 (0:1)
9 mérkőzés
nov. 11. 13:45
Mansfield - Charlton Athletic
1:1 (1:0)
nov. 11. 13:45
Guiseley - Cambridge United
4:3 (2:0)
nov. 11. 13:45
Alfreton - Fleetwood
1:4 (0:2)
nov. 11. 13:45
Shrewsbury - Salford
1:1 (1:1)
nov. 11. 13:45
Chorley - Doncaster
2:2 (2:1)
nov. 11. 13:45
Barnet - Bristol Rovers
1:1 (1:0)
nov. 11. 13:45
Weston-super-Mare - Wrexham
0:2 (0:0)
nov. 11. 13:45
Hitchin - Solihull Moors
0:2 (0:0)
nov. 11. 15:30
Port Vale - Sunderland AFC
1:2 (1:2)
4 mérkőzés
nov. 11. 13:00
Liverpool - Fulham
2:0 (1:0)
nov. 11. 15:15
Chelsea - Everton
0:0
nov. 11. 17:30
Arsenal - Wolverhampton
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 11. 15:30
Mezőkövesd - Vidi
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 11. 12:30
Atalanta - Inter
4:1 (1:0)
nov. 11. 15:00
AS Roma - Sampdoria
4:1 (1:0)
nov. 11. 15:00
Chievo - Bologna
2:2 (2:1)
nov. 11. 15:00
Empoli - Udinese
2:1 (1:0)
nov. 11. 18:00
Sassuolo - Lazio
1:1 (1:1)
nov. 11. 20:30
AC Milan - Juventus
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 11. 15:30
RB Leipzig - Bayer Leverkusen
3:0 (1:0)
nov. 11. 18:00
Eintracht Frankfurt - Schalke 04
3:0 (0:0)

10 mérkőzés
nov. 11. 13:30
Budaörs - Vasas
2:0 (1:0)
nov. 11. 13:30
Cegléd - Monor
1:0 (1:0)
nov. 11. 13:30
Vác - Kaposvár
0:0
nov. 11. 13:30
Mosonmagyaróvár - Siófok
1:3 (0:0)
nov. 11. 13:30
Kazincbarcika - Csákvár
2:3 (1:0)
nov. 11. 13:30
Soroksár - Békéscsabai Előre
2:2 (0:1)
nov. 11. 13:30
Dorog - Nyíregyháza
1:1 (1:0)
nov. 11. 13:30
Budafok - ZTE
2:3 (0:2)
nov. 11. 17:00
Gyirmót - Győri ETO
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 11. 15:00
Bordeaux - Caen
0:0
nov. 11. 17:00
Olympique Marseille - Dijon
2:0 (1:0)
nov. 11. 17:00
Stade Rennes - Nantes
1:1 (1:1)
nov. 11. 21:00
AS Monaco - Paris St. Germain
0:4 (0:2)
4 mérkőzés
nov. 11. 12:15
Groningen - Heerenveen
2:0 (2:0)
nov. 11. 14:30
Excelsior Rotterdam - Ajax
1:7 (0:2)
nov. 11. 14:30
Den Haag - Alkmaar
0:1 (0:0)
nov. 11. 16:45
Heracles - Feyenoord
0:2 (0:0)
nov. 11. 13:30
Union Berlin - Greuther Fürth
4:0 (3:0)
nov. 11. 13:30
Ingolstadt - Arminia Bielefeld
1:1 (0:0)
nov. 11. 13:30
Magdeburg - Regensburg
2:3 (1:1)
nov. 11. 12:00
Granada - Numancia
0:0
nov. 11. 16:00
Rayo Majadahonda - Almería
2:0 (1:0)
nov. 11. 18:00
Mallorca - Córdoba
3:0 (0:0)
nov. 11. 18:00
Sporting Gijón - Málaga
2:2 (0:0)
nov. 11. 20:00
Tenerife - Albacete
0:0
nov. 11. 13:30
Eger - Salgótarján
1:1 (1:1)
nov. 11. 13:30
Szolnoki MÁV - Tállya
3:1 (1:0)
nov. 11. 13:30
Debreceni EAC - Sajóbábony
5:1 (3:0)
nov. 11. 13:30
Füzesgyarmat - Putnok
3:0 (1:0)
nov. 11. 13:30
Gyöngyös - Tiszaújváros
3:1 (1:0)
nov. 11. 13:30
ESMTK - Jászberény
3:1 (0:0)
nov. 11. 13:30
DVTK II - Cigánd
0:0
nov. 11. 13:30
Sényő - Nyírbátor
1:1 (0:1)
nov. 11. 13:30
Kecskeméti TE - Szekszárd
1:1 (1:0)
nov. 11. 13:30
Szeged 2011 - SZEOL
1:2 (0:0)
nov. 11. 13:30
Iváncsa - Szentlőrinc
0:3 (0:1)
nov. 11. 13:30
Kozármisleny - Makó
0:0
nov. 11. 13:30
Hódmezővásárhely - Pécsi MFC
1:2 (0:0)
nov. 11. 13:30
Paks II - Rákosmenti KSK
2:3 (0:1)
nov. 11. 13:30
FC Dabas - Taksony
1:0 (1:0)
nov. 11. 11:00
Vidi II - Komárom
0:4 (0:1)
nov. 11. 13:30
Érd - Sárvár
1:1 (1:0)
nov. 11. 13:30
III. Kerületi TUE UPE - Ajka
0:2 (0:0)
nov. 11. 13:30
Csepel - Nagykanizsai TE
1:0 (1:0)
nov. 11. 13:30
Dunaharaszti - THSE-Szabadkikötő
0:4 (0:1)
nov. 11. 13:30
BKV Előre - Pápai Perutz
2:6 (1:4)
nov. 11. 14:00
Ménfőcsanak - Pénzügyőr
3:5 (3:4)
3 mérkőzés
nov. 11. 15:00
Brescia - Hellas Verona
4:2 (2:0)
nov. 11. 15:00
Cittadella - Venezia
3:2 (1:2)
nov. 11. 21:00
Palermo - Pescara
3:0 (1:0)
nov. 11. 16:00
Guimaraes - Santa Clara
2:0 (1:0)
nov. 11. 18:30
Tondela - Benfica
1:3 (1:1)
nov. 11. 21:00
Sporting CP - Chaves
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 11. 12:00
Ufa - Szpartak Moszkva
2:0 (0:0)
nov. 11. 14:00
FK Krasnodar - Yenisey
3:0 (0:0)
nov. 11. 17:00
CSKA Moszkva - Zenit Szentpétervár
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 11. 20:00
Boca Juniors - River Plate
2:2 (2:1)
1 mérkőzés
nov. 11. 20:00
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
nov. 11. 20:00
Atlético Mineiro - Palmeiras
1:1 (0:0)
nov. 11. 20:00
EC Vitória - Bahia
2:2 (1:1)
nov. 11. 20:00
Ceará - Internacional RS
1:1 (1:1)
nov. 11. 20:00
Gremio Porto Alegre - Vasco da Gama
2:1 (1:1)
nov. 11. 22:00
Fluminense - Sport Recife
0:0
4 mérkőzés
nov. 11. 11:30
Bursaspor - Kasimpasa
1:2 (1:1)
nov. 11. 16:00
Fenerbahce - Alanyaspor
2:0 (2:0)
nov. 11. 17:00
Antalyaspor - Akhisar Belediyespor
1:2 (0:0)
nov. 11. 18:30
Besiktas - Sivasspor
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 11. 13:00
Livingston - Celtic
0:0
nov. 11. 16:00
Rangers FC - Motherwell
7:1 (3:1)
2 mérkőzés
nov. 11. 16:00
Dinamo Kiev - Illichivets
4:0 (1:0)
nov. 11. 18:30
Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
nov. 11. 14:30
Anderlecht - Gent
2:0 (1:0)
nov. 11. 18:00
Kortrijk - Standard Liege
0:2 (0:1)
nov. 11. 20:00
Mouscron-Péruwelz - Genk
0:0
3 mérkőzés
nov. 11. 14:30
Mattersburg - Hartberg
1:2 (0:0)
nov. 11. 14:30
Wolfsberger - Rapid Wien
3:1 (0:1)
nov. 11. 17:00
Austria Wien - Salzburg
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 11. 16:00
St. Gallen - BSC Young Boys
2:3 (1:3)
nov. 11. 16:00
FC Zürich - Sion
1:2 (0:0)
nov. 11. 16:00
Neuchatel Xamax FC - Grasshoppers
2:3 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 11. 14:00
AEK Athen - Atromitos
0:2 (0:0)
nov. 11. 16:15
PAOK Saloniki - Panaitolikos
2:1 (0:0)
nov. 11. 18:00
Lamia - Asteras Tripolis
0:0
nov. 11. 18:30
Olympiakos Pireus - Panathinaikosz
1:1 (0:0)
nov. 11. 12:00
Valencia II - Sabadell
1:1 (0:0)
nov. 11. 12:00
Ebro - Atlético Baleares
1:3 (0:1)
nov. 11. 17:00
Teruel - Barcelona II
1:0 (1:0)
nov. 11. 17:00
Badalona - Ejea
0:0
nov. 11. 17:00
Lleida Esportiu - Alcoyano
2:0 (2:0)
nov. 11. 18:00
Cornella - Conquense
2:1 (2:0)
nov. 11. 18:00
Hércules - Castellón
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 11. 13:00
Unterhaching - Fortuna Köln
6:0 (3:0)
3 mérkőzés
nov. 11. 15:30
Korona Kielce - Piast Gliwice
1:0 (1:0)
nov. 11. 15:30
Miedz Legnica - Arka Gdynia
0:4 (0:1)
nov. 11. 18:00
Jagiellonia - Lech Poznan
2:2 (1:2)
5 mérkőzés
nov. 11. 00:30
Colón - Estudiantes
1:1 (1:0)
nov. 11. 15:00
River Plate - Unión de Santa Fe
elhalasztva
nov. 11. 17:15
CA Independiente - Belgrano
2:1 (1:1)
nov. 11. 19:30
Gimnasia La Plata - Racing Club
0:3 (0:1)
nov. 11. 21:45
Banfield - Lanus
0:0
2 mérkőzés
nov. 11. 21:00
Kansas - Real Salt Lake
4:2 (2:0)
nov. 11. 23:30
Atlanta United - New York City
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
nov. 11. 15:00
Istra 1961 - Rijeka
1:2 (0:2)
5 mérkőzés
nov. 11. 12:00
Hobro - Vendsyssel
1:0 (0:0)
nov. 11. 14:00
Randers - Nordsjaelland
1:1 (0:1)
nov. 11. 16:00
Aalborg - FC Kobenhavn
1:1 (0:0)
nov. 11. 18:00
Midtjylland - Vejle Boldklub
5:0 (2:0)
nov. 11. 20:00
Odense BK - Esbjerg
2:1 (1:1)
8 mérkőzés
nov. 11. 15:00
Brommapojkarna - Trelleborg
3:0 (2:0)
nov. 11. 15:00
Djurgarden - Sirius
1:0 (1:0)
nov. 11. 15:00
Häcken - Norrköping
0:1 (0:1)
nov. 11. 15:00
Malmö FF - Elfsborg
2:0 (0:0)
nov. 11. 15:00
Örebro - IFK Göteborg
1:3 (0:1)
nov. 11. 15:00
Östersunds - Hammarby
3:3 (2:0)
nov. 11. 15:00
Sundsvall - Dalkurd
0:1 (0:1)
nov. 11. 15:00
Kalmar - AIK
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 11. 15:00
Nitra - Slovan Bratislava
1:2 (0:2)
nov. 11. 15:00
Zemplín Michalovce - Trnava
1:0 (1:0)
nov. 11. 17:00
Zlate Moravce - Sered
0:1 (0:1)
nov. 11. 14:30
Rimini - Fermana
2:0 (0:0)
nov. 11. 14:30
Fano - Ravenna
1:1 (1:0)
nov. 11. 14:30
Teramo - AlbinoLeffe
2:2 (1:0)
nov. 11. 14:30
Vicenza - Sambenedettese
1:0 (1:0)
nov. 11. 14:30
Renate - Imolese
1:0 (0:0)
nov. 11. 18:30
Ternana - Gubbio
3:0 (1:0)
nov. 11. 18:30
Vis Pesaro - Monza
1:1 (0:1)
nov. 11. 18:30
Giana Erminio - Südtirol
0:0
nov. 11. 18:30
Feralpisalo - Virtus Verona
1:1 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 11. 14:00
Opava - Banik Ostrava
2:1 (1:0)
nov. 11. 15:00
Viktoria Plzen - Pribram
1:1 (1:1)
nov. 11. 15:00
Jablonec - Bohemians 1905
3:1 (1:1)
nov. 11. 15:00
Teplice - Sigma Olomouc
0:0
nov. 11. 17:00
Slavia Praha - Zlín
3:1 (2:1)
8 mérkőzés
nov. 11. 18:00
Start - Rosenborg
0:1 (0:1)
nov. 11. 18:00
Bodo/Glimt - Valerenga
1:1 (1:1)
nov. 11. 18:00
Kristiansund - Brann
3:1 (1:0)
nov. 11. 18:00
Molde - Haugesund
2:0 (1:0)
nov. 11. 18:00
Odd Grenland - Stabaek
0:3 (0:1)
nov. 11. 18:00
Ranheim - Tromso
1:2 (0:2)
nov. 11. 18:00
Sarpsborg 08 - Sandefjord
1:1 (0:0)
nov. 11. 18:00
Stromsgodset - Lilleström
2:2 (1:1)
nov. 11. 10:30
Austria Lustenau - Wattens
1:1 (0:0)
nov. 11. 14:30
Kriens - Lausanne
1:1 (0:1)
nov. 11. 15:00
Aarau - Rapperswil-Jona
3:0 (3:0)
nov. 11. 16:00
FC Vaduz - Wil
0:2 (0:2)
nov. 11. 16:00
Famalicao - Covilha
2:1 (0:1)
nov. 11. 16:00
FC Porto II - Cova Piedade
2:1 (1:0)
nov. 11. 16:00
Braga II - Académica
0:1 (0:0)
nov. 11. 16:00
Arouca - Leixőes
2:0 (0:0)
nov. 11. 00:00
Guarani FC - Paysandu
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 11. 14:00
Kastrioti - Kamza
3:0 (2:0)
nov. 11. 17:00
Partizani Tirana - Laci
1:0 (0:0)
nov. 11. 17:00
Skenderbeu - Flamurtari Vlorë
1:0 (0:0)
nov. 11. 14:30
Cuneo - Pistoiese
0:0
nov. 11. 14:30
Aurora Pro Patria - Arzachena
1:0 (0:0)
nov. 11. 14:30
Olbia - Gozzano
1:4 (0:2)
nov. 11. 16:30
Lucchese - Pisa
0:1 (0:1)
nov. 11. 16:30
Novara - Arezzo
2:2 (1:0)
nov. 11. 16:30
Siena - Pro Vercelli
0:2 (0:1)
nov. 11. 16:30
Alessandria - Carrarese
2:3 (0:0)
nov. 11. 16:30
Albissola - Juventus II
1:0 (1:0)
nov. 11. 20:30
Piacenza - Pro Piacenza
3:1 (2:1)
nov. 11. 14:30
Catania - Catanzaro
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 11. 11:15
Botev Vratsa - Dunav Ruse
1:0 (0:0)
nov. 11. 13:30
Slavia Szófia - Lokomotiv Plovdiv
1:1 (0:1)
nov. 11. 15:45
Ludogorets - Beroe
1:0 (0:0)
nov. 11. 16:00
Real Oviedo II - Vitoria
0:0
nov. 11. 17:00
UD Logronés - Gernika
2:0 (0:0)
nov. 11. 17:00
Barakaldo - Calahorra
1:2 (0:1)
nov. 11. 17:30
Mirandés - Amorebieta
2:0 (1:0)
nov. 11. 13:00
Las Palmas II - Guijuelo
3:1 (2:1)
nov. 11. 16:30
Rápido de Bouzas - S.S. Reyes
1:1 (0:1)
nov. 11. 16:30
Navalcarnero - Celta Vigo II
3:1 (0:1)
nov. 11. 16:45
Coruxo - Unión Adarve
2:1 (2:0)
nov. 11. 17:00
Leonesa - Fuenlabrada
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 11. 15:00
AEL Limassol - Apollon Limassol
0:3 (0:2)
nov. 11. 16:00
Doxa Katokopia - Omonia Nikosia
1:2 (1:0)
nov. 11. 17:00
Alki Oroklini - AEK Larnaka
0:3 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 11. 14:00
Domzale - Celje
1:1 (0:0)
nov. 11. 16:00
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana
1:2 (0:2)
nov. 11. 18:00
Krsko - Aluminij
1:3 (0:1)
nov. 11. 07:10
Észak-Korea - Mongólia
4:1 (2:0)
nov. 11. 11:10
Tajvan - Hongkong
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 11. 13:30
GOSK Gabela - Krupa na Vrbasu
1:0 (1:0)
nov. 11. 13:30
Sloboda Tuzla - Siroki Brijeg
0:1 (0:0)
nov. 11. 16:30
Zeljeznicar Sarajevo - Tuzla City
2:3 (2:1)
nov. 11. 12:00
Tarpeda - Dnepr Mogilev
3:0 (2:0)
nov. 11. 23:30
Independiente Rivadavia - GyE Jujuy
3:1 (1:1)
6 mérkőzés
nov. 11. 00:00
Cruz Azul - Lobos de la BUAP
2:1 (2:1)
nov. 11. 02:00
Club León - Club Guadalajara
0:1 (0:0)
nov. 11. 02:00
Tigres - Puebla
6:1 (4:1)
nov. 11. 04:00
Club Tijuana - Monarcas Morelia
2:3 (0:1)
nov. 11. 04:00
Club Necaxa - Monterrey
1:1 (0:1)
nov. 11. 19:00
Toluca - UNAM Pumas
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2 mérkőzés
nov. 11. 12:00
Samtredia - Torpedo Kutaisi
0:8 (0:3)
nov. 11. 15:00
Dinamo Tbilisi - Chikhura
1:4 (0:1)
nov. 11. 14:00
Iraklis Saloniki - Aiginiakos
1:1 (0:0)
nov. 11. 14:00
Aittitos Spata - Kerkyra
0:0
nov. 11. 14:00
Apollon Larisa - Panachaiki
1:0 (1:0)
nov. 11. 14:00
Irodotos - Giorgos Karaiskakis
2:0 (2:0)
nov. 11. 14:00
Platanias - Doxa Dramas
0:0
nov. 11. 14:00
Trikala - Kissamikos
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 11. 14:30
Qabala - Karabakh
1:3 (1:0)
nov. 11. 16:30
Sumgayit Shekher - Kesla
1:4 (0:0)
nov. 11. 13:00
Jerv - Tromsdalen
0:1 (0:0)
nov. 11. 13:00
Floro - Mjondalen
0:2 (0:2)
nov. 11. 13:00
Ham-Kam - Ullensaker/Kisa
3:1 (1:1)
nov. 11. 13:00
Levanger - Sandnes Ulf
3:4 (0:1)
nov. 11. 13:00
Nest-Sotra - Asane
1:0 (1:0)
nov. 11. 13:00
Sogndal - Notodden
0:1 (0:0)
nov. 11. 13:00
Strommen - Aalesund
0:1 (0:0)
nov. 11. 13:00
Viking - Kongsvinger
3:1 (1:1)
nov. 11. 10:00
Granada II - UD Ibiza
0:3 (0:3)
nov. 11. 11:30
Almería II - Sevilla Atlético
1:5 (0:2)
nov. 11. 12:00
Linense - El Ejido
3:0 (1:0)
nov. 11. 12:00
Don Benito - Real Murcia
0:0
nov. 11. 12:00
UCAM Murcia - Villanovense
2:1 (0:0)
nov. 11. 12:00
Atlético Malagueno - Melilla
0:1 (0:0)
nov. 11. 16:30
Marbella - Huelva
1:0 (1:0)
nov. 11. 17:00
Talavera - San Fernando
0:0
nov. 11. 18:00
FC Cartagena - Badajoz
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 11. 14:00
Vlasim - Viktoria Zizkov
2:1 (1:0)
nov. 11. 14:00
Varnsdorf - Budejovice
0:1 (0:0)
nov. 11. 15:00
Hradec Králové - FK Pardubice
4:1 (4:1)

1 mérkőzés
nov. 11. 00:00
Audax Italiano - Palestino
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 11. 10:00
FK Astana - Irtysh Pavlodar
4:0 (1:0)
nov. 11. 10:00
Aktobe - Kaisar Kyzylorda
0:2 (0:2)
nov. 11. 10:00
Ordabasy - Atyrau
1:0 (1:0)
nov. 11. 10:00
Tobol - Kyzyl-Zhar
3:0 (1:0)
nov. 11. 10:00
Zhetysu - Akzhayik
3:1 (1:0)
nov. 11. 00:00
La Equidad - América de Cali
1:2 (0:0)
nov. 11. 01:45
Independiente Medellín - Envigado
2:2 (2:1)
nov. 11. 23:30
Millonarios - Santa Fe
0:3 (0:1)
nov. 11. 23:30
Leones - Atlético Nacional
2:2 (1:0)
nov. 11. 23:30
Deportivo Cali - Deportivo Pasto
1:0 (1:0)
nov. 11. 14:00
Ilirija Ljubljana - Nafta
2:0 (0:0)
nov. 11. 14:00
Beltinci - Brezice
2:1 (0:0)
nov. 11. 00:00
Libertad - Sol de América
4:0 (1:0)
nov. 11. 21:50
Cerro Porteno - General Díaz
3:1 (1:0)
nov. 11. 23:50
Guaraní - 3 de Febrero
5:0 (3:0)
nov. 11. 11:30
Ümraniyespor - Altinordu
0:0
nov. 11. 11:30
Elazigspor - Eskisehirspor
3:2 (1:1)
nov. 11. 14:00
Altay Izmir - Adana Demirspor
3:0 (1:0)
nov. 11. 17:00
Osmanlispor - Istanbulspor
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
nov. 11. 13:45
Lyngby - Fredericia
1:3 (1:2)
nov. 11. 13:45
Nyköbing - Silkeborg
3:1 (0:0)
nov. 11. 13:45
Thisted - Fremad Amager
0:1 (0:0)
nov. 11. 13:45
Naestved - Hvidovre
1:1 (0:1)
nov. 11. 13:45
Roskilde - HB Koge
4:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 11. 14:00
Floriana - Mosta
1:0 (1:0)
nov. 11. 16:00
Hibernians - Birkirkara
2:1 (1:0)
nov. 11. 15:00
Libertas - Fiorentino
3:3 (0:0)
nov. 11. 15:00
Cosmos - La Fiorita
0:4 (0:0)
nov. 11. 15:00
Cailungo - Domagnano
1:3 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 11. 02:00
Sport Boys - Sport Rosario
3:1 (1:0)
nov. 11. 19:30
Deportivo Municipal - Ayacucho
2:2 (1:0)
nov. 11. 22:00
Alianza Lima - Huancayo
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 11. 12:00
Inter Club d'Escaldes - Ordino
2:1 (0:0)
nov. 11. 14:00
Sant Julia - Engordany
1:1 (0:0)
nov. 11. 16:00
Lusitanos - FC Santa Coloma
1:4 (0:0)
nov. 11. 18:00
UE Santa Coloma - Encamp
5:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 11. 11:00
Lori - Pyunik
0:1 (0:0)
nov. 11. 11:00
Artsakh - Alashkert
0:0
nov. 11. 11:00
Shirak - Ararat-Armenia
1:0 (0:0)
nov. 11. 12:00
Gandzasar Kapan - Banants
3:0 (2:0)
nov. 11. 02:00
CD Platense - Juticalpa
0:0
nov. 11. 02:00
Honduras Progreso - Marathón
2:3 (0:1)
nov. 11. 02:00
Motagua - Real de Minas
6:1 (3:0)
nov. 11. 02:00
Real Espana - UPNFM
1:2 (0:1)
nov. 11. 17:00
Vida - CD Olimpia
2:0 (1:0)
8 mérkőzés
nov. 11. 08:00
Shanghai Shenhua - Shandong Luneng
2:2 (1:2)
nov. 11. 08:00
Hebei CFFC - Beijing Guoan
2:1 (1:0)
nov. 11. 08:00
Dalian Aerbin - Changchun Yatai
2:0 (1:0)
nov. 11. 08:00
Jiangsu Suning - Henan Jianye
4:0 (1:0)
nov. 11. 08:00
Guangzhou - Tianjin Teda
5:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 11. 15:30
Cardiff MU - Aberystwyth
2:3 (2:0)
nov. 11. 22:00
Herediano - Limón
6:2 (4:2)
nov. 11. 22:00
Guadalupe - Alajuelense
0:2 (0:1)
nov. 11. 22:00
Pérez Zeledón - Cartaginés
1:1 (0:0)
nov. 11. 22:00
Saprissa - Carmelita
3:0 (1:0)
nov. 11. 22:00
UCR - AD San Carlos
1:2 (0:0)
nov. 11. 00:30
Royal Pari - Blooming
3:2 (1:0)
nov. 11. 20:00
Universitario - San José
0:4 (0:2)
nov. 11. 21:00
Club Bolívar - Nacional Potosí
2:0 (0:0)
nov. 11. 22:15
Real Potosí - Jorge Wilstermann
0:2 (0:1)
nov. 11. 13:45
Haras El Hodood - Ismaily
1:0 (1:0)
nov. 11. 16:00
Petrojet - ENPPI
0:0
nov. 11. 18:30
Wadi Degla - Al Masry
1:1 (1:1)
nov. 11. 21:00
Caracas - Deportivo Lara
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 11. 12:00
Suduva - Zalgiris Vilnius
1:2 (0:1)
nov. 11. 12:00
Atlantas - Trakai
1:5 (0:4)
nov. 11. 12:00
Kauno Zalgiris - Stumbras
1:2 (0:0)
nov. 11. 02:00
Team Wellington - Southern United
3:1 (0:0)
nov. 11. 02:00
Waitakere - Tasman United
3:0 (0:0)
nov. 11. 04:35
Eastern Suburbs - Auckland City
0:1 (0:0)
nov. 11. 06:00
FC Seoul - Jeonnam Dragons
3:2 (2:1)
nov. 11. 06:00
Daegu - Sangju Sangmu
0:0
nov. 11. 14:30
Cape Town City - Black Leopards
3:1 (2:1)
nov. 11. 14:30
AmaZulu - Polokwane City
0:0
nov. 11. 13:30
Gjilani - Drenica Skënderaj
1:0 (0:0)
nov. 11. 13:30
Prishtina - Ballkani
2:0 (0:0)
nov. 11. 13:30
Trepca'89 - KEK-u
4:1 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 11. 21:00
Santos FC - Social Venus
1:0 (0:0)
nov. 11. 21:30
Las Palmas - UDA
3:2 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 11. 13:00
Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft
1:1 (0:1)
nov. 11. 14:00
Étoile Sahel - Métlaoui
1:0 (1:0)
nov. 11. 06:00
Daejeon Citizen - Anyang
2:2 (0:1)
nov. 11. 06:00
Gwangju - Ansan Greeners
4:0 (3:0)
nov. 11. 06:00
Seongnam Ilhwa - Busan I'Park
1:0 (0:0)
nov. 11. 06:00
Seoul E-Land - Suwon City
1:0 (1:0)
nov. 11. 06:00
Bucheon 1995 - Asan Mugunghwa
0:1 (0:0)
nov. 11. 05:00
Tokyo Verdy - Kamatamare Sanuki
1:0 (1:0)
nov. 11. 05:00
Renofa Yamaguchi - Ventforet Kofu
0:1 (0:0)
nov. 11. 05:05
Avispa Fukuoka - Roasso Kumamoto
1:0 (1:0)
nov. 11. 06:00
Mito Hollyhock - Gifu
1:1 (1:0)
nov. 11. 06:00
Tochigi - Matsumoto Yamaga
0:1 (0:0)
nov. 11. 07:00
Ehime - Machida Zelvia
0:2 (0:0)
nov. 11. 16:20
Al Wehda - Al-Hilal
0:3 (0:3)
nov. 11. 18:15
Al Ittifaq - Al-Nassr
1:2 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
376
48 (13%)
141 (38%)
522
2. AltT
376
44 (12%)
148 (39%)
516
365
44 (12%)
144 (39%)
508
376
43 (11%)
142 (38%)
499
376
39 (10%)
150 (40%)
495
6. Xxy
376
37 (10%)
154 (41%)
493
376
45 (12%)
133 (35%)
491
376
40 (11%)
144 (38%)
488
374
39 (10%)
146 (39%)
487
10. Tatrai
373
46 (12%)
127 (34%)
484

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont