Főoldal » Meccsek » 2018. november 10. » Arenas de Getxo - Torrelavega

Arenas de Getxo - Torrelavega 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 31-én is volt Torrelavega - Arenas de Getxo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2018. november 10. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de Gobela (Getxo)

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Torrelavega utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Torrelavega győzelem
Az elmúlt fél évben az Arenas de Getxo négyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Torrelavega egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Arenas de Getxo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenas de Getxo 4 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Torrelavega pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Arenas de Getxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Vitoria vagy az Izarra. A Torrelavega gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Oviedo II, a Leioa. Az Arenas de Getxo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arenas de Getxo 1436., Torrelavega 3679. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus az Arenas de Getxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.