Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 23.

Meccsek - 2018. szeptember 23.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. szeptember 23.)


4 mérkőzés
2018. szept. 23. 12:00
Levante - Sevilla
2:6 (1:4)
2018. szept. 23. 16:15
Villarreal - Valencia
0:0
2018. szept. 23. 20:00
Betis - Athletic Bilbao
2:2 (0:2)
2018. szept. 23. 20:45
FC Barcelona - Girona
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:30
West Ham United - Chelsea
0:0
2018. szept. 23. 17:00
Arsenal - Everton
2:0 (0:0)
23 mérkőzés
2018. szept. 23. 12:30
Bőny - Budapest Honvéd
0:6 (0:0)
2018. szept. 23. 13:00
Cigánd - Fehérvár
0:2 (0:0)
2018. szept. 23. 14:00
Kalocsa - Ibrány
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 14:00
Balkány - Andráshida
1:3 (0:0)
2018. szept. 23. 14:00
Öttevény - Gyöngyös
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
ESMTK - Diósgyőr
1:3 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Csepel - Szombathelyi Haladás
0:2 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Szolnoki MÁV - Kisvárda
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Nagykőrös - Vasas
1:4 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Gyöngyöshalász - Gyirmót
1:5 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Hévíz - Pápai Perutz
2:4 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
SZEOL - Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
2:0 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Bonyhád - Budafok
0:3 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Hatvan - Cegléd
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Oroszlány - Ózd
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Sárisáp - Vecsés
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
FC Dabas - Salgótarján
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Szarvas - Debreceni EAC
4:4 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Jászberény - Mosonmagyaróvár
2:1 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Jánoshalma - Füzesgyarmat
2:3 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Eger - Dunaújváros
0:5 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Jánossomorja - III. Kerületi TUE UPE
0:4 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Tordas - Sényő
3:3 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)

6 mérkőzés
2018. szept. 23. 12:30
Torino - Napoli
1:3 (0:2)
2018. szept. 23. 15:00
Bologna - AS Roma
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 15:00
Lazio - Genoa
4:1 (2:0)
2018. szept. 23. 15:00
Chievo - Udinese
0:2 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
AC Milan - Atalanta
2:2 (1:0)
2018. szept. 23. 20:30
Frosinone - Juventus
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:30
Bayer Leverkusen - Mainz
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Eintracht Frankfurt - RB Leipzig
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:00
Stade Rennes - Paris St. Germain
1:3 (1:1)
2018. szept. 23. 17:00
Guingamp - Bordeaux
1:3 (0:0)
2018. szept. 23. 21:00
Lyon - Olympique Marseille
4:2 (1:1)
2018. szept. 23. 13:30
Hamburger SV - Regensburg
0:5 (0:3)
2018. szept. 23. 13:30
Duisburg - Aue
1:2 (1:0)
2018. szept. 23. 13:30
Paderborn - Magdeburg
4:4 (2:1)
2018. szept. 23. 13:30
Heidenheim - Greuther Fürth
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
2018. szept. 23. 12:15
Feyenoord - Utrecht
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 14:30
FC Emmen - Zwolle
0:1 (0:1)
2018. szept. 23. 14:30
Groningen - Alkmaar
1:3 (1:1)
2018. szept. 23. 16:45
PSV Eindhoven - Ajax
3:0 (3:0)
2018. szept. 23. 12:00
Mallorca - Albacete
1:3 (0:1)
2018. szept. 23. 16:00
Real Oviedo - Elche
1:1 (1:1)
2018. szept. 23. 18:00
Las Palmas - Málaga
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Numancia - Almería
0:2 (0:1)
2018. szept. 23. 18:00
Reus Deportiu - Gimnastic
1:1 (0:1)
2018. szept. 23. 20:00
Cádiz - Alcorcón
0:2 (0:2)

1 mérkőzés
2018. szept. 23. 21:00
Padova - Cremonese
1:1 (1:0)
2018. szept. 23. 17:00
Feirense - Nacional
0:0
2018. szept. 23. 17:00
Tondela - Moreirense
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 19:30
Benfica - Aves
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 21:30
Portimonense - Guimaraes
3:2 (1:0)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:30
Zenit Szentpétervár - Lokomotiv Moszkva
5:3 (1:1)
2018. szept. 23. 18:00
CSKA Moszkva - Szpartak Moszkva
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
2018. szept. 23. 20:00
Steaua Bukarest - Dunarea Calarasi
2:0 (2:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:00
Kasimpasa - Alanyaspor
1:2 (0:1)
2018. szept. 23. 18:00
Akhisar Belediyespor - Galatasaray
3:0 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Antalyaspor - Sivasspor
2:1 (2:1)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:30
Gent - Club Brugge
0:4 (0:1)
2018. szept. 23. 18:00
Anderlecht - Standard Liege
2:1 (0:1)
2018. szept. 23. 20:00
Cercle Brugge - Genk
2:5 (1:2)
6 mérkőzés
2018. szept. 23. 16:00
Gremio Porto Alegre - Ceará
3:2 (2:2)
2018. szept. 23. 21:00
Corinthians - Internacional RS
1:1 (0:1)
2018. szept. 23. 21:00
Atlético PR - Paraná
3:0 (2:0)
2018. szept. 23. 21:00
Flamengo RJ - Atlético Mineiro
2:1 (1:1)
2018. szept. 23. 23:00
EC Vitória - Botafogo
3:4 (1:2)
2018. szept. 23. 23:00
Sport Recife - Palmeiras
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
2018. szept. 23. 16:00
Stirling University - Keith
2:1 (0:0)

2 mérkőzés
2018. szept. 23. 13:30
Kilmarnock - Celtic
2:1 (0:1)
2018. szept. 23. 16:00
Rangers FC - St. Johnstone
5:1 (2:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:30
Austria Wien - LASK Linz
0:3 (0:1)
2018. szept. 23. 14:30
Wacker Innsbruck - Admira
1:3 (0:1)
2018. szept. 23. 17:00
Salzburg - Rapid Wien
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 16:00
Shakhtar Donetsk - Chernomorets Odessa
3:0 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Dinamo Kiev - Desna
4:0 (1:0)
2018. szept. 23. 18:30
Vorskla Poltava - Zorya Lugansk
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 13:00
Zwickau - Osnabrück
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 14:00
Hallescher - Aalen
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 16:00
BSC Young Boys - Basel
7:1 (2:0)
2018. szept. 23. 16:00
St. Gallen - Lugano
2:2 (2:0)
2018. szept. 23. 16:00
FC Zürich - Luzern
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:00
Xanthi - OFI Heraklion
3:0 (2:0)
2018. szept. 23. 18:00
Panathinaikosz - Levadiakos
3:0 (2:0)
2018. szept. 23. 19:30
PAOK Saloniki - AEK Athen
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 12:00
Peralada - Atlético Baleares
2:2 (1:1)
2018. szept. 23. 17:00
Sabadell - Ontinyent
0:2 (0:0)
2018. szept. 23. 17:00
Olot - Valencia II
0:3 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Alcoyano - Espanyol II
2:2 (1:0)
2018. szept. 23. 18:00
Castellón - Ebro
1:1 (0:1)
2018. szept. 23. 18:00
Lleida Esportiu - Cornella
1:1 (1:1)
2018. szept. 23. 18:00
Badalona - Levante II
2:1 (0:1)
2018. szept. 23. 19:00
Hércules - Teruel
0:2 (0:1)

6 mérkőzés
2018. szept. 23. 01:00
Banfield - CA Independiente
1:1 (1:0)
2018. szept. 23. 16:00
Tigre - Huracán
0:2 (0:0)
2018. szept. 23. 18:15
Gimnasia La Plata - Rosario Central
1:1 (0:1)
2018. szept. 23. 18:15
San Martín - Atlético Tucumán
1:3 (0:0)
2018. szept. 23. 22:45
Boca Juniors - River Plate
0:2 (0:1)
10 mérkőzés
2018. szept. 23. 09:00
Luch-Energia - Sibir Novosibirsk
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 12:00
Tomsk - Chertanovo Moszkva
3:1 (2:0)
2018. szept. 23. 12:30
Szpartak Moszkva II - SKA-Energia Khabarovsk
2:1 (1:0)
2018. szept. 23. 13:00
Zenit Szentpétervár II - Baltika Kaliningrad
0:1 (0:1)
2018. szept. 23. 15:00
Avangard Kursk - Tyumen
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 15:00
Khimki - Armavir
2:3 (1:1)
2018. szept. 23. 16:00
PFC Sochi - FK Tambov
0:0
2018. szept. 23. 16:00
Shinnik - Mordovia Saransk
1:2 (0:1)
2018. szept. 23. 17:00
Rotor Volgograd - FK Nizhny Novgorod
2:1 (1:0)
2018. szept. 23. 17:00
Fakel - Krasnodar II
0:0
7 mérkőzés
2018. szept. 23. 01:00
Atlanta United - Real Salt Lake
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 01:30
Montreal Impact - New York City
1:1 (1:1)
2018. szept. 23. 01:30
Columbus Crew - Colorado Rapids
2:1 (1:1)
2018. szept. 23. 01:30
New England - Chicago Fire
2:2 (0:1)
2018. szept. 23. 01:30
Orlando City - Houston Dynamo
0:0
2018. szept. 23. 02:00
Minnesota United - Portland Timbers
3:2 (3:0)
2018. szept. 23. 19:00
Philadelphia - Sporting Kansas City
2:0 (0:0)

2 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:30
Slask Wroclaw - Piast Gliwice
4:1 (1:0)
2018. szept. 23. 18:00
Górnik Zabrze - Jagiellonia
1:3 (1:0)
2018. szept. 23. 14:30
Ravenna - Südtirol
0:1 (0:1)
2018. szept. 23. 14:30
Renate - Vicenza
1:1 (1:1)
2018. szept. 23. 14:30
Giana Erminio - Imolese
1:2 (1:1)
2018. szept. 23. 14:30
Feralpisalo - Fermana
0:0
2018. szept. 23. 18:30
Teramo - Sambenedettese
0:0
2018. szept. 23. 18:30
AlbinoLeffe - Pordenone
1:2 (1:2)
2018. szept. 23. 18:30
Virtus Verona - Monza
0:2 (0:2)
2018. szept. 23. 18:30
Vis Pesaro - Gubbio
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:00
Dunaszerdahely - Trnava
3:2 (1:1)
2018. szept. 23. 11:30
Real Valladolid II - Las Palmas II
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 12:00
Fuenlabrada - Coruxo
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 12:00
Celta Vigo II - Rápido de Bouzas
3:0 (1:0)
2018. szept. 23. 12:00
Inter de Madrid - Pontevedra
3:0 (0:0)
2018. szept. 23. 12:00
Unión Adarve - Unionistas de Salamanca
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 17:00
Leonesa - Real Madrid II
1:2 (1:0)
2018. szept. 23. 17:00
Burgos - Deportivo La Coruna II
2:1 (0:1)
2018. szept. 23. 17:00
Navalcarnero - Atlético Madrid II
2:4 (2:1)
2018. szept. 23. 18:00
Salamanca CF UDS - Guijuelo
2:3 (1:1)
2018. szept. 23. 18:00
Ponferradina - S.S. Reyes
3:1 (2:1)

2 mérkőzés
2018. szept. 23. 16:30
Dinamo Zágráb - Inter Zapresic
5:3 (1:0)
2018. szept. 23. 19:00
Istra 1961 - Hajduk Split
2:4 (1:3)
4 mérkőzés
2018. szept. 23. 12:00
SonderjyskE - Midtjylland
0:0
2018. szept. 23. 14:00
Hobro - Aalborg
0:5 (0:2)
2018. szept. 23. 16:00
FC Kobenhavn - Nordsjaelland
2:1 (1:0)
2018. szept. 23. 18:00
Aarhus - Bröndby
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:00
AIK - Hammarby
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 17:30
Malmö FF - Kalmar
4:0 (3:0)
1 mérkőzés
2018. szept. 23. 18:00
Slavia Praha - Bohemians 1905
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
2018. szept. 23. 19:00
Partizan - Crvena Zvezda
1:1 (1:0)
2018. szept. 23. 16:00
FC Vaduz - Winterthur
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 10:30
Juniors OÖ - Liefering
0:3 (0:2)
2018. szept. 23. 00:00
Guarani - CSA
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 02:00
Avaí - Sampaio Correa
3:1 (0:1)
6 mérkőzés
2018. szept. 23. 18:00
Bodo/Glimt - Start
1:2 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Kristiansund - Haugesund
2:1 (0:1)
2018. szept. 23. 18:00
Brann - Sandefjord
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Stabaek - Ranheim
3:2 (1:1)
2018. szept. 23. 18:00
Stromsgodset - Molde
1:2 (1:2)
2018. szept. 23. 20:00
Rosenborg - Sarpsborg 08
3:1 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
2018. szept. 23. 14:30
Olbia - Aurora Pro Patria
2:1 (0:1)
2018. szept. 23. 14:30
Cuneo - Gozzano
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 16:30
Alessandria - Pro Piacenza
1:3 (0:0)
2018. szept. 23. 16:30
Pistoiese - Lucchese
2:4 (2:3)
2018. szept. 23. 12:15
Guimaraes II - Leixőes
0:2 (0:1)
2018. szept. 23. 17:00
Academico Viseu - Famalicao
3:4 (1:4)
2018. szept. 23. 18:00
Pacos de Ferreira - Covilha
3:0 (2:0)
2018. szept. 23. 18:00
Estoril - Mafra
1:4 (1:2)
2018. szept. 23. 18:00
Farense - Académica
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:45
Kastrioti - Laci
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 18:45
Kukësi - Kamza
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 12:00
Sporting Gijón II - Real Sociedad II
2:2 (0:2)
2018. szept. 23. 17:00
Tudelano - Leioa
1:1 (0:1)
2018. szept. 23. 17:30
Vitoria - Racing Santander
0:2 (0:1)
2018. szept. 23. 18:00
Torrelavega - Amorebieta
1:2 (1:1)
2018. szept. 23. 18:00
Calahorra - UD Logronés
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 18:00
Barakaldo - Arenas de Getxo
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 18:00
Union Langreo - Mirandés
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
2018. szept. 23. 18:00
Mariehamn - Turku
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 17:00
APOEL Nikosia - Doxa Katokopia
2:5 (0:3)
2018. szept. 23. 19:00
Alki Oroklini - Anorthosis
0:0

Virulitas csepp
2018. szept. 23. 16:00
Mechelen - Westerlo
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:00
Vereya - Dunav Ruse
1:1 (1:0)
2018. szept. 23. 16:30
Cherno More Varna - Slavia Szófia
1:2 (1:1)
2018. szept. 23. 19:00
Botev Plovdiv - Ludogorets
2:3 (2:0)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 11:00
Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe
4:0 (2:0)
2018. szept. 23. 12:00
Consadole Sapporo - Kashima Antlers
0:2 (0:1)
2018. szept. 23. 18:45
Dinamo Minsk - Luch Minsk
3:2 (1:0)
2018. szept. 23. 00:05
Sarmiento - Central Córdoba SdE
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 01:30
Deportivo Santamarina - GyE Jujuy
2:2 (1:0)
2018. szept. 23. 16:00
Nueva Chicago - Olimpo
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 16:00
Brown de Adrogué - Los Andes
0:0
2018. szept. 23. 20:00
Independiente Rivadavia - Platense
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 20:30
Temperley - Arsenal FC
2:3 (0:1)
2018. szept. 23. 20:35
Quilmes - Almagro
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 12:30
Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sacz
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 12:45
Katowice - Puszcza Niepolomice
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
2018. szept. 23. 00:00
Toluca - Club Necaxa
3:2 (0:1)
2018. szept. 23. 02:00
Club León - Lobos de la BUAP
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 04:00
Cruz Azul - Club Atlas
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 04:06
Club Tijuana - Pachuca
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 23:00
Club Guadalajara - Querétaro
1:1 (0:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2018. szept. 23. 15:00
Varberg - Gefle
1:2 (1:1)
2018. szept. 23. 15:00
Falkenberg - Jönköpings Södra
2:0 (0:0)
2018. szept. 23. 17:30
Helsingborg - Frej
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 17:30
Örgryte - Brage
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:00
Triglav - Rudar Velenje
1:2 (0:1)
2018. szept. 23. 16:00
Celje - NS Mura
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 18:15
Olimpija Ljubljana - Aluminij
3:1 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Viking - Sogndal
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 16:00
Jerv - Strommen
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 16:00
Nest-Sotra - Floro
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Ham-Kam - Levanger
2:2 (1:0)
2018. szept. 23. 18:00
Kongsvinger - Tromsdalen
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Sandnes Ulf - Notodden
1:1 (1:0)
2018. szept. 23. 18:00
Ullensaker/Kisa - Asane
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 16:30
Mladost Doboj Kakanj - Zeljeznicar Sarajevo
2:2 (1:0)
2018. szept. 23. 19:30
Celik Zenica - Tuzla City
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 19:30
Siroki Brijeg - Zvijezda '09 Brgule
2:0 (0:0)
2018. szept. 23. 15:30
Eskisehirspor - Gazisehir Gaziantep
0:0
2018. szept. 23. 18:30
Afjet Afyonspor - Balikesirspor
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 18:30
Altay Izmir - Giresunspor
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 16:30
Kesla - Sumgayit Shekher
1:2 (1:0)
2018. szept. 23. 18:30
Karabakh - Qabala
4:1 (2:0)

2018. szept. 23. 10:30
Atlético Malagueno - Granada II
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 11:30
Almería II - Don Benito
4:1 (2:0)
2018. szept. 23. 12:00
Real Murcia - UD Ibiza
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 12:00
Melilla - Linense
3:1 (0:0)
2018. szept. 23. 17:30
Jumilla - FC Cartagena
1:3 (1:1)
2018. szept. 23. 18:00
Villanovense - San Fernando
0:0
2018. szept. 23. 18:00
Huelva - UCAM Murcia
0:1 (0:1)
2018. szept. 23. 18:30
Atletico Sanluqueno - Marbella
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 19:00
Badajoz - El Ejido
2:2 (1:0)
2018. szept. 23. 15:30
Haras El Hodood - Nojom El Mostabel
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 21:00
Zamalek - Al Mokawloon
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
2018. szept. 23. 01:00
Universidad Católica - San Luis Quillota
2:1 (0:1)
2018. szept. 23. 20:00
Curicó Unido - O'Higgins
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 22:30
Colo Colo - Antofagasta
3:4 (3:1)
2018. szept. 23. 15:00
Enyimba - Rayon Sports
5:1 (2:1)
2018. szept. 23. 18:00
Raja Casablanca - CARA Brazzaville
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 21:00
Renaissance Berkane - Vita Club
1:1 (1:0)
2018. szept. 23. 21:00
USM Alger - Al Masry
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:00
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi
0:0
2018. szept. 23. 17:00
Saburtalo - Torpedo Kutaisi
0:3 (0:1)
2018. szept. 23. 19:00
Dila Gori - Rustavi
2:0 (2:0)

1 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:00
Kalev Tallinn - Nőmme Kalju
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:00
Hradec Králové - Viktoria Zizkov
4:0 (2:0)
2018. szept. 23. 16:30
Varnsdorf - Trinec
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 16:30
Táborsko - Budejovice
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
AB Argir - 07 Vestur
1:2 (0:1)
2018. szept. 23. 16:00
Klaksvík - HB Torshavn
1:2 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
TB / FCS / Royn - Runavik
2:2 (2:1)
2018. szept. 23. 16:00
Vikingur Gota - Skála
2:2 (0:1)
2018. szept. 23. 18:15
B36 Torshavn - EB Streymur
5:1 (4:1)
6 mérkőzés
2018. szept. 23. 16:00
Keflavík - Víkingur Reykjavík
0:4 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
KR Reykjavik - Fylkir Reykjavik
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Hafnarfjördur - Valur
2:1 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Fjölnir - Breidablik
0:2 (0:2)
2018. szept. 23. 16:00
ÍB Vestmannaeyja - Stjarnan
2:1 (0:1)
2018. szept. 23. 16:00
KA Akureyri - UMF Grindavik
4:3 (4:2)
1 mérkőzés
2018. szept. 23. 17:30
EIF Ekenas - HIFK Helsinki
0:3 (0:0)
2018. szept. 23. 21:00
Jorge Wilstermann - Sport Boys Warnes
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 21:00
Real Potosí - Club Bolívar
4:2 (2:2)
2018. szept. 23. 23:15
San José - Blooming
4:1 (1:1)
2018. szept. 23. 16:00
Tabor Sezana - Brda
4:2 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Beltinci - Jadran Dekani
1:2 (0:0)

2 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:00
Shirak - Noah
3:0 (3:0)
2018. szept. 23. 15:00
Ararat-Armenia - Urartu
1:3 (0:2)
2018. szept. 23. 02:00
Alebrijes de Oaxaca - Dorados Sinaloa
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 02:00
Cafetaleros de Chiapas - Mineros de Zacatecas
0:1 (0:0)
27 mérkőzés
2018. szept. 23. 16:00
Colmarberg - UT Pétange
0:4 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Minerva Lintgen - Hostert
0:4 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Jeunesse Useldange - UNA Strassen
1:6 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Blo-Weiss Medernach - Koeppchen
2:4 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
CeBra 01 - Yellow Boys Weiler
3:0 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Schouweiler - Wiltz
0:6 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Jeunesse Schieren - Swift Hesperange
3:6 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Wincrange - Käerjéng
0:6 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Bastendorf - Etzella Ettelbruck
1:10 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Young Boys Diekirch - Jeunesse Canach
2:4 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Les Ardoisiers Perlé - Sandweiler
1:3 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Orania Vianden - Mondorf-les-Bains
0:7 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Alliance Aischdall - Jeunesse Junglinster
4:3 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Daring Echternach - Hamm Benfica
0:4 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Moutfort/Medingen - Sporting Bertrange
2:3 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Mondercange - US Esch
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Schifflange - Mamer
1:4 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Bettembourg - RFCU Luxemburg
0:7 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
URB - Rumelange
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Sanem - Union Kayl-Tétange
1:3 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Bourscheid - Excelsior Grevels
2:0 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Norden - Differdange
1:2 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Obercorn - Union Mertert
1:5 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Blo Weiss Itzig - Fola Esch
1:7 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Alisontia Steinsel - Rodange
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Kehlen - F91 Dudelange
1:7 (0:0)
2018. szept. 23. 18:15
Feulen - Progres Niedercorn
1:4 (0:0)

2018. szept. 23. 00:30
Águilas Doradas - Leones
2:1 (1:1)
2018. szept. 23. 01:00
Independiente Medellín - Santa Fe
2:2 (2:1)
2018. szept. 23. 02:45
Millonarios - Once Caldas
2:2 (1:2)
6 mérkőzés
2018. szept. 23. 13:45
Thisted - Viborg
3:3 (2:1)
2018. szept. 23. 13:45
Fredericia - Lyngby
2:0 (0:0)
2018. szept. 23. 13:45
Naestved - Fremad Amager
2:1 (1:0)
2018. szept. 23. 13:45
HB Koge - Helsingor
2:2 (2:0)
2018. szept. 23. 13:45
Roskilde - Hvidovre
3:0 (0:0)
2018. szept. 23. 13:45
Silkeborg - Nyköbing
3:1 (1:1)
2018. szept. 23. 16:00
Olympique Khouribga - Chabab Rif Hoceima
2:1 (0:0)
2018. szept. 23. 07:00
Mito Hollyhock - Albirex Niigata
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 07:00
Matsumoto Yamaga - Roasso Kumamoto
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 07:00
Gifu - Tokyo Verdy
1:1 (1:0)
2018. szept. 23. 07:00
Kamatamare Sanuki - Omiya Ardija
0:2 (0:0)
2018. szept. 23. 08:00
JEF United - Yokohama FC
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
2018. szept. 23. 00:45
Sport Rosario - Comerciantes Unidos
1:1 (1:0)
2018. szept. 23. 03:00
Sport Boys - Cusco
3:1 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Sporting Cristal - Deportivo Municipal
4:0 (1:0)
2018. szept. 23. 23:00
Universitario - Universidad San Martín
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 13:35
Guangzhou R&F - Chongqing Dangdai Lifan
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 13:35
Tianjin Teda - Guizhou Renhe
2:2 (2:1)

2018. szept. 23. 02:00
Deportivo Santaní - Libertad
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 23:35
Nacional Asunción - Cerro Porteno
0:3 (0:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:00
AGMK - Sogdiana
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 15:00
Lokomotiv Tashkent - Bunyodkor
2:1 (1:1)
2018. szept. 23. 17:00
Navbahor - Metalourg
0:0
2018. szept. 23. 15:00
Bloemfontein - Maritzburg United
0:1 (0:1)
2018. szept. 23. 15:00
SuperSport United - Black Leopards
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
2018. szept. 23. 15:30
Shkupi - Makedonija Gjorce Petrov
2:1 (1:0)
2018. szept. 23. 15:30
Renova - Belasica
0:2 (0:0)
2018. szept. 23. 15:30
Sileks Kratovo - Shkendija
1:2 (0:1)
2018. szept. 23. 15:30
Pobeda - Akademija Pandev
2:4 (1:2)
1 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:00
Akzhayik - FK Astana
1:2 (1:2)
13 mérkőzés
2018. szept. 23. 01:00
Pittsburgh Riverhounds - Indy Eleven
3:2 (0:0)
2018. szept. 23. 01:00
Charlotte Independence - New York RB II
1:1 (1:0)
2018. szept. 23. 01:00
Penn - FC Cincinnati
1:2 (1:0)
2018. szept. 23. 01:30
Louisville City - Ottawa Fury
4:0 (2:0)
2018. szept. 23. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Richmond Kickers
3:0 (0:0)
2018. szept. 23. 02:00
Tulsa Roughnecks - Sporting Kansas City II
1:1 (0:1)
2018. szept. 23. 02:00
Colorado Springs - Phoenix Rising
1:2 (0:2)
2018. szept. 23. 02:30
Nashville - Charleston Battery
1:1 (1:1)
2018. szept. 23. 02:30
Rio Grande Valley - Tacoma Defiance
3:0 (2:0)
2018. szept. 23. 02:30
Saint Louis - San Antonio
2:0 (0:0)
2018. szept. 23. 04:00
Fresno - Portland Timbers II
2:2 (0:2)
2018. szept. 23. 04:00
Reno 1868 - Las Vegas Lights
3:3 (1:1)
2018. szept. 23. 04:30
L. A. Galaxy II - Real Monarchs
6:1 (2:0)

2018. szept. 23. 07:00
Jeju - Gangwon
2:2 (1:2)
2018. szept. 23. 09:00
Jeonnam Dragons - Ulsan Hyundai
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 09:00
Suwon Blue Wings - Jeonbuk
0:0
2018. szept. 23. 15:00
Sutjeska Niksic - Buducnost Podgorica
2:1 (0:0)
2018. szept. 23. 15:30
Mornar Bar - Grbalj
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2018. szept. 23. 18:00
Gzira - Hibernians
3:2 (2:1)
2018. szept. 23. 20:00
Floriana - Birkirkara
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:00
FK Jelgava - Spartaks Jürmala
0:0
2018. szept. 23. 15:00
Valmieras - Ventspils
1:6 (0:3)
2018. szept. 23. 17:00
Liepaja - Riga
0:0
2018. szept. 23. 02:00
AD San Carlos - Limón
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 04:00
Santos Guápiles - Saprissa
0:0
2018. szept. 23. 19:00
Cartaginés - Carmelita
3:2 (2:1)
2018. szept. 23. 19:05
Alajuelense - Grecia
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 23:00
UCR - Herediano
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 23:05
Guadalupe - Pérez Zeledón
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 15:45
Ferizaj - Gjilani
0:2 (0:0)
2018. szept. 23. 15:45
Drita Gijlan - Prishtina
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 09:30
Yanbian Funde - Beijing BG
4:1 (1:0)
2018. szept. 23. 13:00
Dalian Transcendence - Zhejiang Yiteng
2:0 (1:0)
2018. szept. 23. 13:30
Guangdong Southern Tigers - Shenzhen
2:2 (1:1)
2018. szept. 23. 13:30
Liaoning Hongyun - Meizhou Meixian Hakka
1:1 (0:1)
2018. szept. 23. 13:30
Cangzhou Mighty Lions - Wuhan Zall
1:2 (1:1)

2 mérkőzés
2018. szept. 23. 17:30
Shahr Khodrou - Tractor Sazi
0:0
2018. szept. 23. 18:00
Persepolis - Sepidrood Rasht
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
2018. szept. 23. 12:00
UE Santa Coloma - Engordany
0:0
2018. szept. 23. 14:00
Inter Club d'Escaldes - FC Santa Coloma
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 16:00
Sant Julia - Ordino
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 18:00
Lusitanos - Encamp
1:1 (0:0)
2018. szept. 23. 17:00
Deportivo La Guaira - Trujillanos
2:2 (2:0)
2018. szept. 23. 21:30
Atlético Venezuela - Mineros Guyana
2:2 (1:1)
2018. szept. 23. 21:30
Deportivo Táchira - Portuguesa FC
3:0 (2:0)
2018. szept. 23. 22:00
Estudiantes Caracas - Academica Puerto Cabello
1:1 (0:1)
2018. szept. 23. 22:00
Zulia - Metropolitanos
5:0 (2:0)
3 mérkőzés
2018. szept. 23. 14:30
Al Hudod - Naft
1:3 (0:0)
2018. szept. 23. 17:00
Al Zawra'a - Al Shorta
0:0
2018. szept. 23. 17:00
Arbil - Al Talaba
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Domagnano - Libertas
1:0 (0:0)
2018. szept. 23. 15:00
Murata - Folgore / Falciano
1:7 (0:5)
2018. szept. 23. 15:00
San Giovanni - Pennarossa
0:1 (0:0)
2018. szept. 23. 23:00
Juticalpa - Vida
3:1 (2:1)
2018. szept. 23. 23:30
Real de Minas - Real Espana
1:0 (1:0)
2018. szept. 23. 08:00
Gwangju - Daejeon Citizen
1:2 (1:0)
2018. szept. 23. 08:00
Anyang - Suwon City
3:1 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
390
37 (9%)
157 (40%)
499
390
36 (9%)
158 (41%)
496
374
48 (13%)
126 (34%)
492
4. Xxy
390
39 (10%)
147 (38%)
489
386
36 (9%)
154 (40%)
488
387
39 (10%)
146 (38%)
487
390
34 (9%)
152 (39%)
474
386
40 (10%)
135 (35%)
470
376
31 (8%)
157 (42%)
469
10. BeZo
390
41 (11%)
131 (34%)
467

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont