Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 22.

Meccsek - 2018. szeptember 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. szeptember 22.)


5 mérkőzés
szept. 22. 13:00
Rayo Vallecano - Alavés
1:5 (1:2)
szept. 22. 16:15
Celta Vigo - Valladolid
3:3 (2:1)
szept. 22. 16:15
Eibar - Leganés
1:0 (0:0)
szept. 22. 18:30
Getafe - Atlético Madrid
0:2 (0:1)
szept. 22. 20:45
Real Madrid - Espanyol
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
szept. 22. 13:30
Fulham - Watford
1:1 (0:1)
szept. 22. 16:00
Manchester United - Wolverhampton
1:1 (1:0)
szept. 22. 16:00
Liverpool - Southampton
3:0 (3:0)
szept. 22. 16:00
Cardiff - Manchester City
0:5 (0:3)
szept. 22. 16:00
Leicester - Huddersfield
3:1 (1:1)
szept. 22. 16:00
Burnley - Bournemouth
4:0 (2:0)
szept. 22. 18:30
Brighton & Hove Albion - Tottenham
1:2 (0:1)
41 mérkőzés
szept. 22. 12:00
Nyírbátor - Nyíregyháza
0:3 (0:0)
szept. 22. 13:00
Nagyatád - Pénzügyőr
1:2 (0:0)
szept. 22. 13:30
Nagykanizsai TE - Iváncsa
0:1 (0:0)
szept. 22. 14:00
Hódmezővásárhely - Vác
1:3 (0:0)
szept. 22. 14:00
Fegyvernek - Monor
0:6 (0:0)
szept. 22. 14:00
PTE-PEAC - Ajka
1:4 (0:0)
szept. 22. 14:00
Körösladány - Budaörs
2:8 (0:0)
szept. 22. 14:00
Kecskeméti LC - Körmend
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Szegedi Vasutas - Ferencváros
0:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
BKV Előre - Debreceni VSC
1:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Bátaszék - Újpest
1:7 (0:0)
szept. 22. 15:00
Siklós - Paks
0:5 (0:0)
szept. 22. 15:00
Komárom - Puskás Akadémia
1:3 (0:0)
szept. 22. 15:00
Fővárosi Vízművek - Mezőkövesd
0:5 (0:0)
szept. 22. 15:00
Kozármisleny - Győri ETO
0:4 (0:0)
szept. 22. 15:00
Tállya - MTK
0:8 (0:0)
szept. 22. 15:00
Király - Kaposvár
0:3 (0:0)
szept. 22. 15:00
Sárrétudvar - ZTE
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Szeged 2011 - Siófok
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Berkenye - Duna Aszfalt Tiszakécske
0:5 (0:0)
szept. 22. 15:00
Fűzfő - Soroksár
0:5 (0:0)
szept. 22. 15:00
Putnok - Csákvár
0:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Pécsi MFC - Kazincbarcika
1:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Lipót - Kecskeméti TE
3:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Biatorbágy - Balatonfüred
4:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Dunaharaszti - Szentlőrinc
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Rákosmenti KSK - THSE-Szabadkikötő
1:1 / tizenegyesekkel 6:7 (0:0)
szept. 22. 15:00
Edelény - Sárvár
1:6 (0:0)
szept. 22. 15:00
Úrkút - Balatonlelle
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 22. 15:00
Tiszasziget - Tiszaújváros
1:3 (0:0)
szept. 22. 15:00
Szekszárd - Dorog
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
szept. 22. 15:00
Felsőtárkány - Ménfőcsanak
1:3 (0:0)
szept. 22. 15:00
Tiszafüred - Dabas-Gyón
0:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Csesztreg - Makó
0:4 (0:0)
szept. 22. 15:00
Gesztely - Sajóbábony
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Maroshegy - Taksony
0:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Lukácsháza - Balassagyarmat
1:4 (0:0)
szept. 22. 15:00
Teskánd - Mezőfalva
3:0 (0:0)
szept. 22. 17:00
Tatabánya - Hajdúböszörmény
3:2 (0:0)
szept. 22. 18:00
BVSC-Zugló - Érd
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Parma - Cagliari
2:0 (1:0)
szept. 22. 18:00
Fiorentina - SPAL
3:0 (2:0)
szept. 22. 20:30
Sampdoria - Inter
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Hoffenheim - Borussia Dortmund
1:1 (1:0)
szept. 22. 15:30
Hertha BSC - Mönchengladbach
4:2 (2:1)
szept. 22. 15:30
Wolfsburg - Freiburg
1:3 (0:2)
szept. 22. 15:30
Augsburg - Werder Bremen
2:3 (1:2)
szept. 22. 15:30
FC Nürnberg - Hannover 96
2:0 (0:0)
szept. 22. 18:30
Schalke 04 - Bayern München
0:2 (0:1)
6 mérkőzés
szept. 22. 17:00
Lille - Nantes
2:1 (1:0)
szept. 22. 20:00
Montpellier HSC - Nice
1:0 (1:0)
szept. 22. 20:00
St. Etienne - Caen
2:1 (0:1)
szept. 22. 20:00
Angers - Toulouse
0:0
szept. 22. 20:00
Reims - Dijon
0:0
szept. 22. 20:00
Strasbourg - Amiens SC
3:1 (0:1)

4 mérkőzés
szept. 22. 18:30
Fortuna Sittard - Willem II
4:4 (2:2)
szept. 22. 19:45
Excelsior Rotterdam - Heerenveen
3:3 (2:0)
szept. 22. 19:45
Venlo - NAC Breda
3:0 (2:0)
szept. 22. 20:45
Vitesse - Den Haag
1:1 (1:0)
szept. 22. 13:00
Dynamo Dresden - Darmstadt
4:1 (1:1)
szept. 22. 13:00
Holstein Kiel - Bochum
2:2 (0:1)
szept. 22. 13:00
Arminia Bielefeld - Union Berlin
1:1 (0:1)
szept. 22. 16:00
Osasuna - Sporting Gijón
1:0 (0:0)
szept. 22. 18:00
Rayo Majadahonda - Extremadura
1:4 (0:2)
szept. 22. 18:00
Zaragoza - Lugo
0:2 (0:1)
szept. 22. 20:30
Córdoba - Tenerife
1:1 (0:1)
11 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Middlesbrough - Swansea
0:0
szept. 22. 16:00
West Bromwich - Millwall
2:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Aston Villa - Sheffield Wednesday
1:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Leeds United - Birmingham
1:2 (0:2)
szept. 22. 16:00
Nottingham Forest - Rotherham
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Derby - Brentford
3:1 (3:1)
szept. 22. 16:00
Reading - Hull
3:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Ipswich - Bolton Wanderers
0:0
szept. 22. 16:00
Sheffield United - Preston
3:2 (1:0)
szept. 22. 16:00
Stoke - Blackburn Rovers
2:3 (0:2)
szept. 22. 18:30
Queens Park - Norwich
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Carpi - Brescia
1:1 (1:1)
szept. 22. 15:00
Crotone - Hellas Verona
1:2 (0:1)
szept. 22. 15:00
Lecce - Venezia
2:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Palermo - Perugia
4:1 (2:0)
szept. 22. 15:00
Pescara - Foggia
1:0 (0:0)
szept. 22. 15:00
Spezia - Cittadella
1:0 (0:0)
szept. 22. 18:00
Cosenza 1914 - Livorno
1:1 (1:0)
szept. 22. 17:30
Santa Clara - Rio Ave
1:3 (0:0)
szept. 22. 20:00
Marítimo - Belenenses
0:0
szept. 22. 22:00
Setúbal - FC Porto
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
szept. 22. 10:30
Yenisey - FK Ural
1:2 (0:1)
szept. 22. 13:00
Dinamo Moszkva - Anzhi
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Arsenal-Tula - Rubin Kazan
2:2 (1:0)
szept. 22. 18:00
FK Rostov - Ufa
0:0
szept. 22. 18:00
Akhmat Grozny - Gazovik Orenburg
1:1 (1:0)
szept. 22. 15:00
Paris FC - Metz
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 14:00
Hermannstadt - CFR Cluj
0:1 (0:0)
szept. 22. 17:00
Botosani - Concordia Chiajna
0:2 (0:2)
szept. 22. 20:00
CS U Craiova - Viitorul Constanta
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 21:00
Sao Paulo - América MG
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 12:30
Malatyaspor - Rizespor
1:0 (1:0)
szept. 22. 15:00
Kayserispor - Konyaspor
0:2 (0:2)
szept. 22. 18:00
Trabzonspor - Göztepe Izmir
1:2 (0:2)
4 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Dundee FC - Hibernian
0:3 (0:0)
szept. 22. 16:00
Aberdeen - Motherwell
1:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Hamilton - St. Mirren
3:0 (2:0)
15 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Rothes - Clachnacuddin
4:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Wick Academy - Auchinleck Talbot
1:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Strathspey Thistle - Coldstream
0:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Deveronvale - Bonnyrigg Rose
2:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Brora Rangers - Turriff United
4:3 (0:0)
szept. 22. 16:00
Gala Fairydean - Lossiemouth
6:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Edusport Academy - Buckie Thistle
3:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Nairn County - Beith
1:3 (0:0)
szept. 22. 16:00
Linlithgow Rose - Fort William
3:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Gretna - Vale of Leithen
3:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Huntly - East Stirlingshire
1:4 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 13:00
Illichivets - Oleksandria
1:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Lviv - Karpaty Lviv
1:1 (0:0)
szept. 22. 18:30
Arsenal Kiev - Olimpik Donetsk
1:3 (0:1)
4 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Waasland-Beveren - Sporting Charleroi
1:1 (0:1)
szept. 22. 20:00
Lokeren - Mouscron-Péruwelz
0:0
szept. 22. 20:00
AS Eupen - KV Oostende
1:2 (0:1)
szept. 22. 20:30
Sint-Truidense - Royal Antwerp
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 17:00
St. Pölten - Hartberg
3:0 (1:0)
szept. 22. 17:00
Sturm Graz - Mattersburg
1:2 (1:1)
szept. 22. 17:00
Altach - Wolfsberger
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 19:00
Thun - Sion
4:1 (0:0)
szept. 22. 19:00
Grasshoppers - Neuchatel Xamax FC
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 17:15
Asteras Tripolis - Apollon Smyrnis
2:0 (2:0)
szept. 22. 18:00
Atromitos - Larisa
2:0 (0:0)
szept. 22. 19:30
PAS Giannina - Aris Saloniki
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Conquense - Barcelona II
0:3 (0:0)
szept. 22. 19:00
Ejea - Villarreal II
0:2 (0:1)
7 mérkőzés
szept. 22. 14:00
1860 München - Wehen Wiesbaden
1:2 (1:0)
szept. 22. 14:00
Meppen - Unterhaching
3:3 (1:1)
szept. 22. 14:00
Carl Zeiss Jena - Kaiserslautern
3:3 (1:1)
szept. 22. 14:00
Würzburger Kickers - Braunschweig
1:1 (1:1)
szept. 22. 14:00
Fortuna Köln - Lotte
1:1 (1:0)
szept. 22. 14:00
Karlsruhe - Uerdingen
2:0 (1:0)
12 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Accrington Stanley - Wimbledon
2:1 (1:0)
szept. 22. 16:00
Oxford United - Walsall
1:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Sunderland AFC - Rochdale
4:1 (3:0)
szept. 22. 16:00
Barnsley - Burton Albion
elhalasztva
szept. 22. 16:00
Blackpool - Luton
0:0
szept. 22. 16:00
Bristol Rovers - Coventry
3:1 (3:1)
szept. 22. 16:00
Charlton Athletic - Plymouth
2:1 (1:1)
szept. 22. 16:00
Doncaster - Bradford
2:1 (1:0)
szept. 22. 16:00
Gillingham - Peterborough
2:4 (0:1)
szept. 22. 16:00
Portsmouth - Wycombe
2:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Scunthorpe - Shrewsbury
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Southend - Fleetwood
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Cracovia Krakow - Wisla Plock
3:1 (2:0)
szept. 22. 18:00
Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin
3:3 (3:0)
szept. 22. 20:30
Miedz Legnica - Legia Warszawa
1:4 (1:1)
4 mérkőzés
szept. 22. 00:00
San Lorenzo - Patronato
3:2 (1:2)
szept. 22. 02:00
Colón - Godoy Cruz
3:1 (2:0)
szept. 22. 18:15
Newell's Old Boys - Lanus
2:0 (1:0)
szept. 22. 20:30
Talleres Córdoba - Vélez Sársfield
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 21:30
Los Angeles FC - San Jose Earthquakes
2:0 (1:0)
szept. 22. 23:00
New York Red Bulls - Toronto FC
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 16:30
Osijek - NK Gorica
0:1 (0:0)
szept. 22. 19:00
Lokomotiv Zágráb - Rijeka
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Randers - Vendsyssel
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Elfsborg - Örebro
1:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Sirius - Östersunds
0:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Trelleborg - Djurgarden
0:3 (0:2)
szept. 22. 18:00
Dalkurd - Norrköping
0:2 (0:2)
szept. 22. 20:45
Rimini - Triestina
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Nitra - Zemplín Michalovce
2:1 (1:1)
szept. 22. 19:00
Zilina - FK Senica
5:0 (1:0)
szept. 22. 19:00
Slovan Bratislava - Sered
2:1 (2:1)
szept. 22. 19:00
Ruzomberok - Podbrezová
3:0 (2:0)
szept. 22. 19:00
Trencín - Zlate Moravce
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Napredak - Dinamo Vranje
3:0 (2:0)
szept. 22. 16:00
FK Zemun - Backa Palanka
2:2 (1:0)
szept. 22. 19:00
Vojvodina - Vozdovac
3:0 (1:0)
szept. 22. 19:00
Radnik Surdulica - Radnicki Nis
1:2 (1:0)
szept. 22. 19:00
FK Mladost Lucani - Proleter Novi Sad
1:0 (0:0)
szept. 22. 19:00
Rad Belgrád - Macva Sabac
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Sigma Olomouc - Dukla Praha
1:0 (1:0)
szept. 22. 17:00
Mlada Boleslav - Slovácko
5:1 (1:0)
szept. 22. 17:00
Opava - Teplice
2:0 (1:0)
szept. 22. 17:00
Karvina - Pribram
4:1 (2:0)
szept. 22. 19:00
Sparta Praha - Slovan Liberec
4:1 (3:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Odd Grenland - Valerenga
3:2 (1:0)
szept. 22. 16:30
Austria Lustenau - Lafnitz
1:3 (1:0)
12 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Cambridge United - Mansfield
1:1 (0:1)
szept. 22. 16:00
Tranmere - Newport
0:1 (0:1)
szept. 22. 16:00
Bury FC - Carlisle
0:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Crewe - Port Vale
0:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Exeter - Cheltenham
3:1 (0:1)
szept. 22. 16:00
Forest Green Rovers - Crawley
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Lincoln City - Milton Keynes Dons
2:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Morecambe - Macclesfield
2:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Northampton - Notts
0:0
szept. 22. 16:00
Oldham - Colchester
3:3 (0:1)
szept. 22. 16:00
Stevenage - Grimsby
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Yeovil - Swindon
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Derry City - Shamrock Rovers
0:1 (0:0)
szept. 22. 18:30
St. Patricks - Bohemian
1:3 (1:1)
szept. 22. 17:30
FC Schaffhausen - Servette
1:1 (0:1)
szept. 22. 17:30
Wil - Rapperswil-Jona
2:1 (1:0)
szept. 22. 17:30
Kriens - Chiasso
1:1 (0:1)
szept. 22. 12:00
UD Oliveirense - FC Porto II
1:1 (0:1)
szept. 22. 17:00
Arouca - Braga II
0:2 (0:1)
szept. 22. 18:00
Penafiel - Cova Piedade
0:0
szept. 22. 19:00
Benfica II - Varzim
1:0 (1:0)
szept. 22. 00:15
Goiás - Ponte Preta
2:2 (1:2)
szept. 22. 01:30
CRB - Coritiba
1:1 (0:1)
szept. 22. 01:30
Sao Bento - Boa
0:0
szept. 22. 02:30
Fortaleza - Vila Nova
2:0 (0:0)
szept. 22. 21:30
Paysandu - Criciúma
1:1 (1:1)
szept. 22. 21:30
Brasil de Pelotas - Oeste
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
szept. 22. 18:45
Skenderbeu - KF Tiranë
1:1 (0:1)
szept. 22. 20:30
Piacenza - Pontedera
2:0 (1:0)
szept. 22. 16:30
Cavese - Virtus Francavilla
1:0 (0:0)
szept. 22. 18:30
Reggina - Bisceglie
1:0 (0:0)
szept. 22. 18:30
Vibonese - Trapani
0:2 (0:0)
szept. 22. 18:30
Sicula Leonzio - Matera
3:0 (2:0)
szept. 22. 20:30
Potenza - Monopoli
0:0
szept. 22. 20:30
Rieti - Casertana
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 16:30
Septemvri Szófia - Lokomotiv Plovdiv
1:3 (1:1)
szept. 22. 19:00
Botev Vratsa - CSKA Szófia
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Kemi Kings - Vaasa
0:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Kuopion - Honka
1:1 (0:1)
szept. 22. 16:00
Ilves - Inter Turku
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Real Unión - Real Oviedo II
2:2 (2:1)
szept. 22. 19:00
Athletic Bilbao II - Gernika
3:0 (1:0)
szept. 22. 19:00
Durango - Izarra
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 18:00
ND Gorica - Krsko
1:0 (0:0)
szept. 22. 20:15
Maribor - Domzale
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 17:00
Enosis - Ermis Aradippou
2:0 (0:0)
szept. 22. 19:00
Paphos FC - AEL Limassol
0:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Degerfors - GAIS Göteborg
1:1 (0:0)
szept. 22. 12:45
Warta Poznan - Rakow Czestochowa
0:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Lódzki - Tychy
0:0
szept. 22. 16:00
Bytovia Bytow - Wigry Suwalki
1:1 (0:1)
szept. 22. 17:00
Nieciecza - Chrobry Glogów
1:2 (1:0)
szept. 22. 19:00
Stomil Olsztyn - Odra Opole
2:1 (2:0)
szept. 22. 19:00
Stal Mielec - Jastrzebie
0:0
6 mérkőzés
szept. 22. 08:00
Kashiwa Reysol - Sagan Tosu
1:1 (1:0)
szept. 22. 09:00
Jubilo Iwata - Yokohama F. Marinos
1:2 (0:1)
szept. 22. 11:00
V-Varen Nagasaki - Vegalta Sendai
1:0 (0:0)
szept. 22. 12:00
Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus
3:1 (2:0)
szept. 22. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo
1:1 (1:0)
szept. 22. 12:00
Shonan Bellmare - Cerezo Osaka
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 16:30
Krupa na Vrbasu - FK Sarajevo
1:4 (0:2)
szept. 22. 16:30
Radnik Bijeljina - Zrinjski
0:1 (0:1)
szept. 22. 19:00
Sloboda Tuzla - GOSK Gabela
2:0 (1:0)
szept. 22. 13:00
Isloch - Shakhter Soligorsk
1:0 (1:0)
szept. 22. 15:00
Slutsk - FK Minsk
0:1 (0:0)
szept. 22. 17:00
Vitebsk - Dinamo Brest
0:1 (0:0)
szept. 22. 18:45
Torpedo Zhodino - FK Gomel
1:0 (0:0)
szept. 22. 15:00
Bourg-Péronnas - Chambly
0:1 (0:1)
szept. 22. 02:05
Instituto - CA Defensores de Belgrano
4:3 (3:1)
szept. 22. 22:05
Chacarita Juniors - Villa Dálmine
2:1 (1:0)
szept. 22. 17:00
Beerschot-Wilrijk - Lommel
1:3 (0:1)
szept. 22. 20:30
Oud-Heverlee - Roeselare
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 04:00
Puebla - CF América
2:3 (1:2)
4 mérkőzés
szept. 22. 12:00
Tulevik - Tammeka
3:2 (1:1)
szept. 22. 12:00
Kuressaare - FCI Levadia
0:5 (0:3)
szept. 22. 15:00
Paide - Trans Narva
2:5 (1:2)
szept. 22. 18:00
Flora Tallinn - Parnu
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 17:45
Hapoel Ra'anana - Ashdod
1:1 (1:0)
szept. 22. 18:45
Maccabi Haifa - Maccabi Petach-Tikva
1:2 (1:0)
szept. 22. 19:30
Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv
1:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Falkirk - Dundee United
0:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Greenock Morton - Dunfermline
1:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Ross - Inverness
0:0
szept. 22. 16:00
Alloa - Ayr
0:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Partick Thistle - Queen Of The South
3:2 (3:2)
12 mérkőzés
szept. 22. 13:35
Eastleigh - Dagenham & Redbridge
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Barnet - Fylde
1:1 (1:1)
szept. 22. 16:00
Harrogate Town - Leyton
0:3 (0:2)
szept. 22. 16:00
Aldershot - Dover Athletic
2:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Barrow - Maidenhead
2:0 (1:0)
szept. 22. 16:00
Braintree - Maidstone
0:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Chesterfield - Gateshead
0:3 (0:2)
szept. 22. 16:00
Ebbsfleet - Havant & Waterlooville
1:1 (1:1)
szept. 22. 16:00
Halifax - Hartlepool
1:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Salford - Boreham Wood
3:1 (2:0)
szept. 22. 16:00
Solihull Moors - Bromley
5:0 (4:0)
szept. 22. 16:00
Sutton - Wrexham
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 16:30
Sabail - Sabah FK
0:0
szept. 22. 18:30
Zira - Neftchi
1:2 (1:1)
szept. 22. 19:00
Sevilla Atlético - Talavera
0:0
5 mérkőzés
szept. 22. 12:00
Zhetysu - Kairat Almaty
1:0 (0:0)
szept. 22. 12:00
Kaisar Kyzylorda - Shakter Karaganda
2:1 (0:1)
szept. 22. 14:30
Atyrau - Kyzyl-Zhar
3:2 (1:1)
szept. 22. 15:00
Ordabasy - Irtysh Pavlodar
0:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Aktobe - Tobol
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 01:00
Deportes Temuco - Huachipato
0:4 (0:1)
szept. 22. 17:00
Palestino - Unión Espanola
1:1 (0:1)
szept. 22. 20:00
Audax Italiano - Deportes Iquique
3:1 (2:1)
szept. 22. 22:30
Unión La Calera - Everton FC
0:4 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 10:15
FK Pardubice - Zbrojovka Brno
1:1 (1:0)
szept. 22. 10:15
Banik Sokolov - Prostejov
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Berdenia Berbourg - Jeunesse Esch
0:3 (0:0)
szept. 22. 18:00
Steinfort - Victoria Rosport
0:1 (0:0)
szept. 22. 19:30
Jeunesse Biwer - Blue Boys Muhlenbach
0:4 (0:0)
szept. 22. 19:30
Koerich - Atert Bissen
2:7 (0:0)
szept. 22. 13:00
Hatayspor - Istanbulspor
1:0 (1:0)
szept. 22. 13:00
Ümraniyespor - Genclerbirligi
0:2 (0:0)
szept. 22. 18:30
Adanaspor - Boluspor
1:2 (0:1)
szept. 22. 18:30
Elazigspor - Karabükspor
4:0 (1:0)
szept. 22. 03:00
Boyacá Chicó - Patriotas
1:1 (0:0)
szept. 22. 22:15
Atlético Junior - La Equidad
3:1 (2:1)

szept. 22. 01:50
Sportivo Luqueno - Guaraní
0:3 (0:1)
szept. 22. 23:45
Club Olimpia - 3 de Febrero
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 20:45
Longford - UC Dublin
2:2 (0:2)
szept. 22. 20:45
Shelbourne - Galway United
3:0 (1:0)
szept. 22. 20:45
Cobh Ramblers - Drogheda
0:2 (0:1)
szept. 22. 20:45
Finn Harps - Cabinteely
7:1 (3:0)
szept. 22. 14:00
Bravo - NK Krka
2:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Ankaran Hrvatini - Ilirija Ljubljana
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Brezice - Roltek Dob
1:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Bilje - Rogaska
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 18:00
St. Andrews - Sliema Wanderers
0:2 (0:1)
szept. 22. 20:15
Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans
2:1 (1:1)
szept. 22. 15:00
Faetano - La Fiorita
0:1 (0:1)
szept. 22. 15:00
Virtus - Tre Penne
0:8 (0:1)
szept. 22. 15:00
Cailungo - Fiorentino
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 03:00
Huancayo - Cajamarca
1:1 (1:0)
szept. 22. 20:00
Deportivo Binacional - Melgar
0:4 (0:3)
szept. 22. 22:30
Ayacucho - Academia Cantolao
3:1 (1:1)
szept. 22. 15:00
Lovcen - Zeta
0:2 (0:2)
szept. 22. 19:00
OFK Petrovac - Titograd Podgorica
1:2 (0:2)
szept. 22. 21:00
Al Ahly - Horoya
4:0 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 22. 09:30
Dalian Aerbin - Shanghai Shenhua
2:1 (1:0)
szept. 22. 13:35
Jiangsu Suning - Guangzhou
2:3 (2:0)
szept. 22. 13:35
Hebei CFFC - Tianjin Quanjian
2:0 (0:0)
szept. 22. 13:35
Shanghai East Asia - Changchun Yatai
3:1 (2:1)
szept. 22. 13:35
Henan Jianye - Shandong Luneng
1:4 (0:2)
szept. 22. 13:35
Guizhou Zhicheng - Beijing Guoan
3:2 (1:0)
5 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Barry Town - Cefn Druids
2:1 (0:1)
szept. 22. 15:30
Carmarthen - Aberystwyth
2:2 (2:0)
szept. 22. 15:30
Newtown AFC - Cardiff MU
2:1 (2:1)
szept. 22. 15:30
Caernarfon Town - Llanelli
3:0 (0:0)
szept. 22. 20:30
Llandudno - Connah's Quay
0:4 (0:2)
1 mérkőzés
szept. 22. 19:00
Rabotnicki - Vardar Skopje
0:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
Cliftonville - Ballymena
3:2 (2:1)
szept. 22. 16:00
Coleraine - Linfield
0:0
szept. 22. 16:00
Dungannon Swifts - Ards
0:0
szept. 22. 16:00
Glenavon - Crusaders
3:2 (1:1)
szept. 22. 16:00
Glentoran - Institute
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 14:00
Alashkert - Lori
2:1 (0:1)
szept. 22. 17:00
Gandzasar Kapan - Ararat Yerevan
4:0 (3:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Speranta Nisporeni - Sfintul Gheorghe
4:1 (2:1)
szept. 22. 15:00
Dinamo-Auto - Milsami
1:0 (1:0)
szept. 22. 17:00
Sheriff Tiraspol - Zaria
5:2 (1:2)
szept. 22. 19:00
Zimbru - Petrocub
0:0
szept. 22. 21:00
Club Destroyers - Club Aurora
1:0 (0:0)
szept. 22. 23:15
The Strongest - Nacional Potosí
2:0 (0:0)
szept. 22. 16:00
Thor Akureyri - Leiknir Reykjavik
3:1 (2:1)
szept. 22. 16:00
ÍR Reykjavík - Magni Grenivik
2:3 (2:2)
szept. 22. 16:00
Njardvik - Selfoss
2:1 (1:1)
szept. 22. 16:00
Fram Reykjavik - Vikingur Olafsvik
1:2 (1:1)
szept. 22. 18:00
Akranes - Thróttur Reykjavík
1:1 (0:0)
szept. 22. 18:00
Haukar - Kopavogur
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Stumbras - Kauno Zalgiris
0:0
szept. 22. 22:00
Carabobo - Aragua
0:0
szept. 22. 17:00
Kawkab de Marrakech - Mouloudia Oujda
3:1 (0:0)
szept. 22. 19:00
Ittihad Tanger - Moghreb Tétouan
1:1 (0:0)
szept. 22. 21:30
Olympique Safi - Rapide Oued Zem
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 16:00
AC Kajaani - Jaro
0:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Klubi 04 Helsinki - Oulu
1:3 (0:0)
szept. 22. 14:30
Scheveningen - Katwijk
1:2 (1:1)
szept. 22. 14:30
GVVV - Vitesse II
1:1 (1:1)
szept. 22. 14:30
Koninklijke - Kozakken Boys
3:2 (0:1)
szept. 22. 15:00
Ijsselmeervogels - Lienden
1:0 (0:0)
szept. 22. 15:30
Maassluis - Barendrecht
3:0 (2:0)
szept. 22. 15:30
Hardenberg - Rijnsburgse
2:3 (1:2)
szept. 22. 15:30
Sparta Rotterdam II - Spakenburg
2:0 (1:0)
szept. 22. 15:30
Almere City II - De Treffers
0:0
szept. 22. 18:00
Sint Bavo - Amsterdamsche
2:4 (0:0)
szept. 22. 15:30
Petrojet - El Gounah
1:2 (0:2)
szept. 22. 18:00
Ismaily - Smouha
1:3 (1:2)
szept. 22. 07:00
Pohang - Incheon
1:0 (1:0)
szept. 22. 07:00
Gyeongnam - FC Seoul
2:1 (0:1)
szept. 22. 09:00
Sangju Sangmu - Daegu
2:5 (0:3)
3 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Pakhtakor - Buxoro
2:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Neftchi Fargona - Nasaf Qarshi
3:1 (2:1)
szept. 22. 17:00
Qizilqum - Kokand-1912
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 16:55
Al-Sadd - Al-Rayyan
5:0 (2:0)
szept. 22. 19:05
Al Duhail - Al-Gharrafa
4:2 (2:1)
szept. 22. 15:00
Baroka - Orlando Pirates
1:2 (0:2)
szept. 22. 18:00
Kaizer Chiefs - AmaZulu
2:0 (1:0)
szept. 22. 20:15
Free State Stars - Highlands Park
1:0 (0:0)
szept. 22. 13:35
Zhejiang Greentown - Qingdao Huanghai
1:4 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 22. 17:15
Saipa - Naft Masjed Soleyman
2:1 (0:1)
szept. 22. 17:15
Esteghlal Khuzestan - Zob Ahan
1:0 (0:0)
szept. 22. 17:00
Hussein Dey - USM Bel Abbés
0:0
szept. 22. 17:00
Tadjenanet - Saoura
1:0 (0:0)
szept. 22. 20:00
MC Oran - MC Alger
4:3 (3:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 01:00
Atlanta United II - North Carolina
1:6 (1:5)
szept. 22. 21:00
Bethlehem Steel - Toronto FC II
4:0 (1:0)
szept. 22. 15:45
Flamurtari - Feronikeli
1:3 (0:0)
szept. 22. 15:45
Liria Prizren - Llapi
2:3 (0:0)
szept. 22. 15:45
KEK-u - Drenica Skënderaj
2:4 (0:0)
szept. 22. 09:00
Machida Zelvia - Tokushima Vortis
1:1 (1:0)
szept. 22. 10:00
Kyoto Sanga - Tochigi
0:2 (0:2)
szept. 22. 11:30
Ventforet Kofu - Fagiano Okayama
2:0 (2:0)
szept. 22. 12:00
Ehime - Avispa Fukuoka
2:3 (1:0)
szept. 22. 12:00
Renofa Yamaguchi - Oita Trinita
1:3 (1:0)
szept. 22. 07:00
Seongnam Ilhwa - Ansan Greeners
1:1 (0:0)
szept. 22. 08:00
Seoul E-Land - Bucheon 1995
0:1 (0:1)
szept. 22. 12:00
Busan I'Park - Asan Mugunghwa
1:2 (1:1)
szept. 22. 18:00
Al Wehda - Al Raed
4:1 (2:0)
szept. 22. 04:00
Edgeworth Eagles - Newcastle Jets
0:5 (0:3)
szept. 22. 18:00
Uruguay U19 - Vietnam U19
2:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
434
58 (13%)
162 (37%)
614
2. Xxy
433
45 (10%)
192 (44%)
609
433
48 (11%)
178 (41%)
596
424
45 (11%)
185 (44%)
595
409
51 (12%)
165 (40%)
585
434
48 (11%)
170 (39%)
580
432
50 (12%)
162 (38%)
574
433
44 (10%)
173 (40%)
566
433
42 (10%)
166 (38%)
542
434
40 (9%)
165 (38%)
530

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont