Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 23. » Real Murcia - UD Ibiza

Real Murcia - UD Ibiza 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 17-én is volt Real Murcia - UD Ibiza mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2018. szeptember 23. 12:00
Helyszín: Estadio Nueva Condomina (Murcia)

37%

• A Real Murcia már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. augusztus 15-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Hércules verte őket).

Real Murcia győzelem:
25 tipp (83%)
5 tipp (16%)
UD Ibiza győzelem:

Real Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább UD Ibiza győzelem
Az elmúlt fél évben a Real Murcia kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Murcia 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a FC Cartagena. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético. A Real Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Real Murcia 462., UD Ibiza 3263. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Real Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.