Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 23. » Atletico Sanluqueno - Marbella

Atletico Sanluqueno - Marbella 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 14-én is volt Marbella - Atletico Sanluqueno mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2018. szeptember 23. 18:30
Helyszín: Estadio El Palmar (Sanlúcar de Barrameda)

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Marbella utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Marbella győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atletico Sanluqueno csapatának kedvez (1:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Atletico Sanluqueno stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Atletico Sanluqueno kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Marbella egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atletico Sanluqueno sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atletico Sanluqueno 1 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Marbella pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Atletico Sanluqueno jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atletico Sanluqueno olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Murcia vagy a Córdoba. A Marbella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Almería II, az Écija Balompié. Az Atletico Sanluqueno csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atletico Sanluqueno 2212., Marbella 1181. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Marbella jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atletico Sanluqueno csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.