Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 23. » Unión Adarve - Unionistas de Salamanca

Unión Adarve - Unionistas de Salamanca 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 9-én is volt Unionistas de Salamanca - Unión Adarve mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2018. szeptember 23. 12:00
Helyszín: Campo García de la Mata (Madrid)

48%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Unión Adarve győzelem:
17 tipp (54%)
7 tipp (22%)
Unionistas de Salamanca győzelem:

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
Az elmúlt fél évben az Unión Adarve egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Unión Adarve sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unión Adarve 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben kétszer kapott ki. Tehát az Unión Adarve jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unión Adarve olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Talavera. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rápido de Bouzas. Az Unión Adarve erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Unión Adarve olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Guijuelo vagy a Ponferradina. Az Unionistas de Salamanca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Palmas II, a La Hoya Lorca. Az Unión Adarve csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Unión Adarve 2317., Unionistas de Salamanca 3226. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unión Adarve jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unión Adarve csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.