Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Focikatalogus.hu fejléc
       



Facebook
Twitter

Fontosabb mérkőzések:











Meccsek - 2017. november 12.

Előző nap: 2017. november 11. | Következő nap: 2017. november 13.

Meccsek
VB selejtező, 2. forduló
18:00Svájc - Észak-Írország 0:0 - videóval
20:45Görögország - Horvátország 0:0 - videóval
VB selejtező, Afrika-zóna, 3. forduló, E csoport
15:30Kongói Köztársaság - Uganda 1:1 - videóval
16:30Ghána - Egyiptom 1:1 - videóval
NB II., 17. forduló
13:30Budaörs - Vác 0:2
13:30Budafok - Szolnoki MÁV 2:1
13:30Szeged 2011 - Kisvárda 0:2
13:30Kazincbarcika - Siófok 0:2
13:30Soroksár - Csákvár 0:0
13:30Dorog - Cegléd 0:0
14:30Soproni VSE - Győri ETO 1:2
16:00MTK - ZTE 2:0
16:00Nyíregyháza - Békéscsabai Előre 4:1
16:00Gyirmót - Mosonmagyaróvár 2:1
NB III. Kelet, 14. forduló
13:30Tállya - DVTK II 1:3
NB III. Közép, 14. forduló
13:30FC Dabas - Pécsi MFC 1:3
NB III. Nyugat, 14. forduló
13:00Gyirmót II - Csorna 2:1
13:00Puskás Akadémia II. - Érd 0:4
13:30Videoton II - Pápai Perutz 0:4
Spanyol Másodosztály, 14. forduló
12:00Granada - Sevilla Atlético 1:2 - videóval
16:00Gimnastic - Real Oviedo 1:2
18:00Lugo - Numancia 0:1 - videóval
20:30Sporting Gijón - Valladolid 1:1 - videóval
Serie B, 14. forduló
12:30Venezia - Perugia 1:0
15:00Carpi - Brescia 1:1 - videóval
15:00Cesena - Salernitana 3:3 - videóval
15:00Cremonese - Palermo 1:2 - videóval
15:00Ternana - Novara 1:1
15:00Ascoli - Foggia 0:2
15:00Cittadella - Parma 1:2 - videóval
20:30Bari - Pescara 1:0 - videóval
Brazil Bajnokság, 34. forduló
20:00Vasco da Gama - Sao Paulo 1:1 - videóval
20:00Palmeiras - Flamengo RJ 2:0 - videóval
20:00Gremio Porto Alegre - EC Vitória 1:1 - videóval
20:00Atlético GO - Sport Recife 2:0 - videóval
21:00Bahia - Atlético Mineiro 2:2 - videóval
22:00Cruzeiro - Fluminense 3:1 - videóval
22:00Coritiba - Ponte Preta 1:1 - videóval
Orosz Másodosztály, 23. forduló
06:00Luch-Energia - Shinnik 3:1
11:00Shakhter-Volga Olimpiets - Volgar Astrakhan 2:1
11:00Yenisey - FK Tambov 2:0
12:00Sovjetov - Khimki 2:0
12:00Rotor Volgograd - Tyumen 1:2
12:00Avangard Kursk - Tomsk 3:3
13:00Kuban - Dinamo Szentpétervár 0:1
14:00Baltika Kaliningrad - Szpartak Moszkva II 6:0
15:00Zenit Szentpétervár II - Gazovik Orenburg 1:2
16:00Fakel - Sibir Novosibirsk 0:1
Spanyol harmadosztály, 3. csoport, 14. forduló
12:00Lleida Esportiu - Mallorca 0:2
12:00Elche - Formentera 0:1 - videóval
12:00Zaragoza II - Alcoyano 0:2
12:00Pena Deportiva - Ontinyent 0:1
12:00Atlético Baleares - Atlético Saguntino 2:2
16:30Olot - Villarreal II 0:0
17:00Sabadell - Ebro 0:0
17:00Badalona - Cornella 1:0
17:00Peralada - Llagostera 1:0
Liga 1, 17. forduló
15:30Wimbledon - Peterborough 2:2 - videóval
Serie C, B csoport, 14. forduló
14:30Südtirol - Reggiana 1:1
14:30AlbinoLeffe - Fano 2:0
14:30Bassano Virtus - Feralpisalo 1:2
14:30Mestre - Renate 1:2
14:30Triestina - Modena
18:30Teramo - Gubbio 1:2 - videóval
18:30Ravenna - Sambenedettese 1:2
18:30Pordenone - Padova 1:2 - videóval
Portugál Másodosztály, 12. forduló
16:00Leixőes - Guimaraes II 3:2
17:00Famalicao - Cova Piedade 3:0
Portugál Másodosztály, 18. forduló
16:00Varzim - Madeira 3:1
Spanyol harmadosztály, 1. csoport, 14. forduló
12:00Celta Vigo II - Coruxo 0:0
12:00Fuenlabrada - S.S. Reyes 2:1 - videóval
12:00Unión Adarve - Deportivo La Coruna II 3:0
12:15Toledo - Racing Ferrol 2:1
17:00Rápido de Bouzas - Rayo Majadahonda 1:0
17:00Atlético Madrid II - Ponferradina 2:1
17:00Gimnástica Segoviana - Talavera 2:0
17:00Guijuelo - Real Valladolid II 2:1 - videóval
17:00Pontevedra - Navalcarnero 1:1
Spanyol harmadosztály, 2. csoport, 14. forduló
12:00Sporting Gijón II - Osasuna II 3:1 - videóval
16:00Pena Sport - Caudal 2:0
16:30Izarra - Burgos 2:1
17:00Racing Santander - Lealtad 1:0 - videóval
17:00Mirandés - Tudelano 3:2
17:00Real Unión - Leioa 1:3 - videóval
17:00Gernika - UD Logronés 0:1
Serie C, C csoport, 14. forduló
16:30Virtus Francavilla - Akragas 2:0
18:30Catania - Catanzaro 1:0 - videóval
Lengyel Másodosztály, 17. forduló
12:00Górnik Leczna - Katowice 1:3 - videóval
12:45Tychy - Zaglebie Sosnowiec 1:1
15:00Stomil Olsztyn - Chrobry Glogów 1:2
16:00Bytovia Bytow - Chojniczanka Chojnice 0:3 - videóval
16:00Pogon Siedlce - Rakow Czestochowa 0:3
17:00Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice 2:2
Serie C, A csoport, 14. forduló
14:30Cuneo - Gavorrano 1:1
14:30Piacenza - Carrarese 1:1 - videóval
14:30Prato - Arzachena 2:2 - videóval
16:30Monza - Livorno 1:1
16:30Arezzo - Pro Piacenza 1:1 - videóval
16:30Lucchese - Alessandria 2:1 - videóval
16:30Pisa - Giana Erminio 0:0
18:30Viterbese Castrense - Pistoiese 1:1 - videóval
20:30Siena - Pontedera 2:3
Fehérorosz Kupa, nyolcaddöntő
15:00BATE Borisov - Torpedo Zhodino 2:1
Argentin Másodosztály, 8. forduló
19:05All Boys - Agropecuario 4:0 - videóval
19:05Villa Dálmine - Estudiantes de San Luis 2:1
21:00GyE Jujuy - Deportivo Riestra 0:0
21:00Boca Unidos - San Martín Tucumán 1:2 - videóval
21:05Ferro Carril Oeste - Brown de Adrogué 2:2 - videóval
23:00Club Atlético Mitre - Juventud Unida G. 0:0
Belga Másodosztály, második szakasz, 1. forduló
14:30Cercle Brugge - Beerschot-Wilrijk 4:0
18:00Oud-Heverlee - Roeselare 1:1 - videóval
Görög Másodosztály, 3. forduló
14:00Kissamikos - Acharnaikos 4:1
14:00Panachaiki - Ergotelis 2:1
14:00Veria - Giorgos Karaiskakis 0:2
14:00Aris Saloniki - Kallithea 2:0 - videóval
14:00Sparta - Apollon Larisa 2:0
14:00Panserraikos - Kalamarias 3:3
14:00OFI Heraklion - Aiginiakos 6:0
14:00Anagennisi Karditsa - Panegialios 1:0
Spanyol harmadosztály, 4. csoport, 14. forduló
11:30Córdoba II - Huelva 0:1
12:00Villanovense - Melilla 1:0
12:00Jumilla - Badajoz 1:0
17:00Mérida AD - El Ejido 2:2
17:00Marbella - Écija Balompié 3:0
17:00San Fernando - Linense 2:0
17:30UCAM Murcia - Extremadura 0:2 - videóval
Andorrai Bajnokság, 8. forduló
12:00Engordany - Sant Julia 1:0
14:00Lusitanos - UE Santa Coloma 0:1
16:00Inter Club d'Escaldes - Encamp 4:1
18:00FC Santa Coloma - Penya Encarnada 7:0
Dán Másodosztály, 17. forduló
13:00Fremad Amager - Fredericia 1:3
13:45Roskilde - Esbjerg 0:4
13:45Skive - Viborg 1:3
13:45Brabrand - Nyköbing 1:1
Szlovén Másodosztály, 15. forduló
14:00Brezice - NK Drava 1:3
14:00Brda - Verzej 4:3
14:00Tabor Sezana - Fuzinar 1:0
14:00NS Mura - Zarica 1:0
Ausztrál Bajnokság, 6. forduló
04:30Wellington Phoenix - Perth Glory 5:2 - videóval
09:00Melbourne City - Western Sydney Wanderers 1:1 - videóval
Norvég Másodosztály, rájátszás, elődöntő
15:00Ranheim - Sandnes Ulf 1:0
Litván Bajnokság, rájátszás, felsőház, 4. forduló
14:00Trakai - Atlantas 2:2 - videóval
Barátságos
00:30Trinidad és Tobago - Grenada 2:2
11:00FK Gomel - Dnepr Mogilev 3:1
12:00Alanyaspor - Karabükspor 0:0
13:00Javor - Decic
13:30Ciprus U19 - Németország U19 0:3
15:00Málta - Észtország 0:3 - videóval
15:00Konyaspor - Genclerbirligi 2:1
16:00Benin - Tanzánia 1:1 - videóval
16:30Togo - Mauritius 6:0

A nap legjobb tippelői
1.NYÍRBÁTOR197 pont
2.Varga Zoltán195 pont
3.Bácskay D194 pont
4.martoonzsolt188 pont
5.xxy184 pont
overhunter184 pont
Amennyiben a honlapunkon közzétett adatokban, eredményekben hibát vagy hiányosságot fedezel fel, kérlek jelezd azt felénk e-mailben.

Minden jog fenntartva © 2017, www.focikatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Bannereink | Kapcsolat: info(kukac)focikatalogus.hu | WebMinute Kft.