Főoldal » Meccsek » 2017. november 12. » Unión Adarve - Deportivo La Coruna II

Unión Adarve - Deportivo La Coruna II 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 3-án is volt Unión Adarve - Deportivo La Coruna II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2017. november 12. 12:00
Helyszín: Centro Deportivo Municipal Vicente del Bosque (Madrid)

Unión Adarve győzelem:
9 tipp (25%)
4 tipp (11%)
Deportivo La Coruna II győzelem:
22 tipp (62%)

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlen

Deportivo La Coruna II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Deportivo La Coruna II győzelem

Az elmúlt fél évben az Unión Adarve háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Deportivo La Coruna II négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Deportivo La Coruna II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unión Adarve 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Deportivo La Coruna II pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez alapján a Deportivo La Coruna II szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Unión Adarve olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, a Toledo vagy a Coruxo. A Deportivo La Coruna II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Ponferradina, a Fuenlabrada vagy a Rayo Majadahonda. A Deportivo La Coruna II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Unión Adarve 2317., Deportivo La Coruna II 2160. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Deportivo La Coruna II jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Deportivo La Coruna II nyeri ezt a találkozót.