Főoldal » Meccsek » 2017. november 12. » Atlético Madrid II - Ponferradina

Atlético Madrid II - Ponferradina 2:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 16-án is volt Ponferradina - Atlético Madrid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2017. november 12. 17:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Atlético Madrid II győzelem:
23 tipp (65%)
5 tipp (14%)
Ponferradina győzelem:
7 tipp (20%)

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Ponferradina utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Ponferradina győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Madrid II kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Ponferradina egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Madrid II 2 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Ponferradina pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Atlético Madrid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gimnástica Segoviana. A Ponferradina pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gimnástica Segoviana. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben az Atlético Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada. A Ponferradina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Talavera. Az Atlético Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Madrid II 2035., Ponferradina 527. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Ponferradina jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Atlético Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.