Főoldal » Meccsek » 2017. november 12. » Pena Deportiva - Ontinyent

Pena Deportiva - Ontinyent 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 8-án is volt Ontinyent - Pena Deportiva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2017. november 12. 12:00
Helyszín: Campo Municipal del Santa Eulalia del Río (Santa Eulalia del Río)

Pena Deportiva győzelem:
14 tipp (40%)
9 tipp (25%)
Ontinyent győzelem:
12 tipp (34%)

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Ontinyent győzelem

Az elmúlt fél évben a Pena Deportiva kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ontinyent kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ontinyent az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Deportiva 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ontinyent pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Ontinyent szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares vagy a Valencia II. Az Ontinyent pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ebro vagy a Formentera. A Pena Deportiva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Formentera. Az Ontinyent gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Elche. Az Ontinyent csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pena Deportiva 3063., Ontinyent 2086. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ontinyent jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Ontinyent nyeri ezt a találkozót.