Főoldal » Meccsek » 2017. november 12. » Atlético Baleares - Atlético Saguntino

Atlético Baleares - Atlético Saguntino 2:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 8-án is volt Atlético Saguntino - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2017. november 12. 12:00
Helyszín: Campo de Son Malferit (Palma de Mallorca)

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Atlético Saguntino utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Inkább Atlético Saguntino győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Atlético Baleares stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares egyszer sem nyert hazai pályán, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Saguntino kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Saguntino az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Saguntino pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Atlético Saguntino szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. Az Atlético Saguntino gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Olot. Az Atlético Baleares csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Baleares 1337., Atlético Saguntino 2026. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.