Főoldal » Meccsek » 2020. október 31. » Atzeneta - Orihuela

Atzeneta - Orihuela 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 31-én is volt Orihuela - Atzeneta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. október 31. 16:30
Helyszín: Campo De Futbol El Regit (Atzeneta d'Albaida)

Toché ('32, 11-esből, 0-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Orihuela utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Orihuela győzelem
Az elmúlt fél évben az Atzeneta egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Orihuela egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atzeneta sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atzeneta 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Orihuela pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Atzeneta 10113., Orihuela 2969. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Orihuela jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.