Főoldal » Meccsek » 2020. november 8. » UD Ibiza - Atzeneta

UD Ibiza - Atzeneta 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 7-én is volt Atzeneta - UD Ibiza mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 8. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Can Misses (Eivissa)

David Álvarez ('50, 1-0)

• Az UD Ibiza az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. Utoljára a Cornella ellen szenvedtek vereséget 2020. július 18-án.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

UD Ibiza győzelem:
34 tipp (85%)
3 tipp (7%)
Atzeneta győzelem:
3 tipp (7%)

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Atzeneta győzelem
Az elmúlt fél évben az UD Ibiza kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atzeneta egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Ibiza sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Ibiza 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atzeneta pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát az UD Ibiza jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Ibiza olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cornella. Az Atzeneta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hércules. Az Atzeneta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
UD Ibiza 2114., Atzeneta 10203. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Ibiza csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.