Főoldal » Focisták » Izrael focistái

Izraeli focisták listája

Izraeli játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6
Muhamad Sarsur
(Maccabi Petach-Tikva)
Muhamad Shaker
(Ironi Kiryat Shmona)
Muhammad Handy
(Maccabi Petach-Tikva)
Muhammad Madi
(Hapoel Acre)
Muhammad Zidan
(Hapoel Kaukab)
Mulat Gabara
(Hapoel Marmorek)
Munas Dabbur
(Hoffenheim)
Nabil Ali
(Hapoel Kaukab)
Nadav Moseinko
(Maccabi Haifa U19)
Nadav Munis
(Bnei Yehuda)
Nadav Niddam
(Maccabi Tel Aviv)
Nadav Zamir
(Ironi Kiryat Shmona)
Naftali Balay
(Maccabi Netanya)
Nana Osoh
(Maccabi Petah Tikva U19)
Naor Orenstein
(Hapoel Hadera)
Naor Paser
(Maccabi Petach-Tikva)
Naor Sabag
(Hapoel Be'er Sheva)
Nasim Abu Yunes
(Bnei Sakhnin)
Nazer Sabah
(Hapoel Kaukab)
Ness Zamir
(Hapoel Haifa)
Neta Lavi
(Maccabi Haifa)
Netanel Amoyal
(Bnei Yehuda)
Netanel Askias
(Hapoel Be'er Sheva)
Netanel Daloya
(Beitar Jerusalem)
Netanel Goldman
(Hapoel Afula)
Nicolas Olsak
(Waalwijk)
Nir Bardea
(Ashdod)
Nir Biton
(Celtic)
Nir Davidovich
(Maccabi Haifa)
Nir Davidovitz
(Maccabi Haifa)
Nir Drori
(Ironi Kiryat Shmona)
Nir Gali
(Hapoel Be'er Sheva)
Nir Gvili
(Bnei Yehuda)
Nir Hasson
(Ashdod)
Nir Itzkovich
(Hapoel Be'er Sheva)
Nir Lax
(Hapoel Tel Aviv)
Nir Nachum
(Bnei Yehuda)
Nir Sharon
(Sektzia Nes Tziona)
Niran Rotstein
(Hapoel Kfar Saba)
Nirel Mahpud
(Hapoel Marmorek)
Nissan Danon
(Hapoel Katamon)
Nissim Kapiloto
(Hapoel Haifa)
Nitai Greis
(Maccabi Petah Tikva U19)
Nitzan Aharonovich
(Bnei Yehuda Tel Aviv)
Niv Antman
(Hapoel Ra'anana)
Niv Berkovitz
(Maccabi Tel Aviv)
Niv Serdal
(Hapoel Tel Aviv)
Niv Sharel
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Niv Zrihan
(Bnei Yehuda)
Noam Cohen
(Hapoel Hadera)
Noam Di'i
(Hapoel Be'er Sheva)
Noam Gamoun
(Hapoel Be'er Sheva)
Noor Bisan
(Hapoel Kfar Saba)
Oded Checkol
(Hapoel Nazareth Ilit)
Oded Elkayam
(Maccabi Petach-Tikva)
Oded Gavish
(Hapoel Ashkelon)
Ofek Antman
(Panserraikos)
Ofek Biton
(Sektzia Nes Tziona)
Ofek Cohen
(Hapoel Afula)
Ofek Nadir
(Hapoel Afula)
Ofek Ovadia
(Hapoel Tel Aviv)
Ofer Werta
(Beitar Jerusalem)
Oferk Fishler
(Hapoel Haifa)
Ofir Davidadze
(Maccabi Tel Aviv)
Ofir Hemo
(Sektzia Nes Tziona)
Ofir Kriaf
(Beitar Jerusalem)
Ofir Marciano
(Hibernian)
Ofir Mizrachi
(Ironi Kiryat Shmona)
Ofir Takiyar
(Ironi Kiryat Shmona)
Ofri Arad
(Maccabi Haifa)
Ohad Atiya
(Hapoel Ashkelon)
Ohad Edelshtein
(Agudat Sport Ashdod)
Ohad Elbaz
(Beitar Jerusalem)
Ohad Hazut
(Hapoel Afula)
Ohad Kadousi
(Hapoel Hadera)
Ohad Levita
(Hapoel Be'er Sheva)
Ohev Perry
(Hapoel Hadera)
Oma Hazoma
(Hapoel Ramat Gan)
Omer Abadi
(Hapoel Haifa)
Omer Atzily
(APOEL Nikosia)
Omer Brami
(Hapoel Kfar Saba)
Omer Buksenbaum
(Hapoel Ramat Gan)
Omer Cohen
(Hapoel Ra'anana)
Omer Damari
(Hapoel Tel Aviv)
Omer Danino
(Hapoel Kfar Saba)
Omer Egozi
(Ashdod)
Omer Golan
(Lokeren)
Omer Hanin
(Hapoel Hadera)
Omer Katz
(Maccabi Tel Aviv)
Omer Lako
(Hapoel Hadera)
Omer Mazrai
(Hapoel Ra'anana)
Omer Nachmani
(Beitar Jerusalem)

Omer Niron
(Bnei Yehuda)
Omer Peretz
(Maccabi Netanya)
Omer Tchalisher
(Ironi Kiryat Shmona)
Omer Vered
(Hapoel Ra'anana)
Omer Yizhak
(Maccabi Tel Aviv U19)
Omer Yones
(Hapoel Hadera)
Omri Afek
(Bnei Yehuda Tel Aviv)
Omri Alon
(Hapoel Hadera)
Omri Altman
(Hapoel Tel Aviv)
Omri Azran
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Omri Gandelman
(Maccabi Netanya)
Omri Glazer
(Sektzia Nes Tziona)
Omri Kende
(Hapoel Tel Aviv)
Omri Luzon
(Maccabi Petach-Tikva)
Omri Ram
(Maccabi Tel Aviv U19)
Omri Shekel
(Hapoel Rishon LeZion)
Or Blorian
(Maccabi Petach-Tikva)
Or Dadya
(Hapoel Be'er Sheva)
Or Dasa
(Hapoel Kfar Saba)
Or Ostaynd
(Hapoel Ramat Hasharon)
Or Vaknin
(Beitar Jerusalem)
Or Vaknin
(Maccabi Netanya)
Or Yitzhak
(Maccabi Tel Aviv)
Or Zahavi
(Beitar Jerusalem)
Orel Cohen
(Beitar Jerusalem)
Orel Dgani
(Beitar Jerusalem)
Oren Bitton
(Beitar Jerusalem)
Oren Tal
(Hapoel Haifa)
Ori Arzi
(Maccabi Petah Tikva U19)
Ori Dahan
(Ironi Kiryat Shmona)
Ori Majabi
(Beitar Jerusalem)
Ori Shitrit
(Maccabi Netanya)
Osama Khalaila
(Bnei Sakhnin)
Osher Abu
(Sektzia Nes Tziona)
Osher Davida
(Hapoel Tel Aviv)
Oshri Roash
(Hapoel Haifa)
Oz Bilu
(Ashdod)
Oz Perez
(Hapoel Hadera)
Oz Rali
(Beitar Jerusalem)
Oz Siton
(Beitar Jerusalem)
Paz Ben Ari
(Bnei Yehuda)
Peretz Daniel
(Maccabi Tel Aviv)
Peter Elias
(Maccabi Haifa U19)
Philip Maneh
(Hapoel Rishon LeZion)
Pini Balili
(Bnei Yehuda)
Qasim Najar
(Hapoel Shfara'am)
Rabia Abu Yunas
(Bnei Sakhnin)
Rafi Dahan
(Maccabi Tel Aviv)
Ram Straus
(Hapoel Acre)
Rami Gershon
(Maccabi Haifa)
Ramzi Safuri
(Hapoel Be'er Sheva)
Ran Abukarat
(Maccabi Haifa)
Ran Gozlan
(Hapoel Bnei Musmus)
Ran Itzhak
(Hapoel Kfar Saba)
Ran Kadosh
(Hapoel Haifa)
Ran Rubin
(Ashdod)
Rave Assayag
(Maccabi Tel Aviv U19)
Ravid Asher
(Sektzia Nes Tziona)
Ravid Gazal
(Ironi Kiryat Shmona)
Raz Buhbut
(Hapoel Hadera)
Raz Carmi
(Maccabi Netanya)
Raz Cohen
(Hapoel Kfar Saba)
Raz Levi
(Hapoel Acre)
Raz Meir
(Maccabi Haifa)
Raz Nachmias
(Hapoel Haifa)
Raz Rahamim
(Hapoel Be'er Sheva)
Raz Shlomo
(Hapoel Tel Aviv)
Raz Stein
(Hapoel Haifa)
Razi Abu Hamdan
(Maccabi Netanya)
Reef Messika
(Hapoel Hadera)
Reuven Oved
(Grazer)
Roberto Colautti
(AEK Larnaka)
Roei Avitan
(Hapoel Be'er Sheva)
Roei Azut
(Hapoel Be'er Sheva)
Roei Beckel
(Ashdod)
Roei Ben Shimon
(Bnei Yehuda)
Roei Dayan
(Germinal)
Roei Fadida
(Beitar Jerusalem)
Roei Fuchs
(Maccabi Haifa U19)
Roei Herman
(Hapoel Ra'anana)
Roei Maoz
(Maccabi Petach-Tikva)
Roei Mordechay
(Maccabi Haifa U19)
1 2 3 4 5 6