Főoldal » Focisták » Izrael focistái

Izraeli focisták listája

Izraeli játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6 7
Shalev Menashe
(Bnei Yehuda)
Shalev Samorlo
(Maccabi Netanya)
Shalom Edri
(Maccabi Netanya)
Shareef Keouf
(Maccabi Haifa)
Sharon Gormanzo
(Hakoah Ramat Gan)
Shavit Mazal
(Hapoel Tel Aviv)
Shay Abutbul
(Hapoel Tel Aviv)
Shay Belhasan
(Beitar Tel Aviv)
Shay Dahan
(Hapoel Haifa)
Shay Elias
(Hapoel Tel Aviv)
Shay Golan
(Hapoel Rishon LeZion)
Shay Hadad
(Hapoel Ashkelon)
Shay Izan
(Hapoel Tel Aviv)
Shay Konstantini
(Maccabi Netanya)
Shay Mazor
(Bnei Yehuda)
Shay Ya'akov
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Shemor Tza'adon
(Ironi Kiryat Shmona)
Shimon Abuhaztera
(Hapoel Ramat Hasharon)
Shimon Gershon
(Beitar Jerusalem)
Shimon Harush
(Hapoel Tel Aviv)
Shir Tzedek
(Maccabi Netanya)
Shiran Yeini
(Maccabi Tel Aviv)
Shlomi Arbeitman
(Hapoel Ra'anana)
Shlomi Avisidris
(Hapoel Marmorek)
Shlomi Azulay
(Hapoel Tel Aviv)
Shlomi Dana
(Hapoel Acre)
Shlomi Yosef Azulay
(Hapoel Tel Aviv)
Shon Klimkin
(Hapoel Ra'anana)
Shon Krindi
(Hapoel Kfar Saba)
Shon Weissman
(Valladolid)
Shoval Gozlan
(Hapoel Hadera)
Sintiyahu Salalik
(Genclerbirligi)
Siraj Nasser
(Hapoel Acre)
Snir Mishan
(Hapoel Ashkelon)
Snir Shoker
(Hapoel Ra'anana)
Snir Talias
(Hapoel Haifa)
Soli Tzemach
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Stav Finish
(Bnei Yehuda)
Stav Lamkin
(Hapoel Tel Aviv)
Stav Nachmani
(Hapoel Nof HaGalil)
Stav Nachmani
(Maccabi Haifa)
Stav Shushan
(Beitar Jerusalem)
Stav Torial
(Ashdod)
Suhaib Nassar
(Hapoel Kaukab)
Suhil Armeli
(Bnei Sakhnin)
Sun Menachem
(Maccabi Haifa)
Sun Turiel
(Hapoel Bnei Lod)
Tal Ayele
(Hapoel Ra'anana)
Tal Ben Haim
(Beitar Jerusalem)
Tal Ben Haim
(Maccabi Tel Aviv)
Tal Benish
(Hapoel Kfar Saba)
Tal Bomshtein
(Hapoel Haifa)
Tal Khila
(Hapoel Hadera)
Tal Maabi
(Hapoel Ramat Gan)
Tal Machlof
(Hapoel Kfar Saba)
Tal Yagudaev
(Maccabi Tel Aviv U19)
Taleb Tawatha
(Maccabi Haifa)
Tamabi Sages
(Bnei Yehuda)
Tamir Cahalon
(Cracovia Krakow)
Tamir Cohen
(Maccabi Haifa)
Tamir Kahlon
(Sporting Charleroi)
Tamir Lalo
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Tanos Bana
(Bnei Sakhnin)
Taor Hoter
(Maccabi Haifa U19)
Taras Sholkovski
(Maccabi Netanya)
Tariko Getahon
(Hapoel Kfar Saba)
Teshager Dego
(Beitar Jerusalem)
Thai Baribo
(Wolfsberger)
Timor Avitan
(Hapoel Umm al-Fahm)
Timoti Muzi
(Hapoel Nof HaGalil)
Tom Almadon
(Hapoel Tel Aviv)
Tom Menashrov
(Slavia Szófia)
Tom Mond
(Ashdod)
Tom Mordechay
(Hapoel Tel Aviv)
Tom Saklovin
(Hapoel Nof HaGalil)
Tom Shelach
(Hapoel Kfar Saba)
Tomer Ben Yousef
(Beitar Jerusalem)
Tomer Benbenishti
(Maccabi Petah Tikva U19)
Tomer Haran
(Bnei Sakhnin)
Tomer Hemed
(Western Sydney Wanderers)
Tomer Levi
(Maccabi Petach-Tikva)
Tomer Mahluf
(Maccabi Tel Aviv U19)
Tomer Sasonker
(Hapoel Rishon LeZion)
Tomer Suissa
(Hapoel Nazareth Ilit)

Tomer Tzarfati
(Maccabi Netanya)
Tomer Yerouham
(Beitar Jerusalem)
Tomer Yosefi
(Hapoel Be'er Sheva)
Toto Tamuz
(Hapoel Tel Aviv)
Tzlil Hatuka
(Hapoel Tel Aviv)
Tzlil Nehemia
(Maccabi Netanya)
Uday Shalata
(Bnei Sakhnin)
Umri Mansur
(Hapoel Kfar Saba)
Uri Cohen
(Hapoel Tel Aviv)
Uriel Pinya
(Hapoel Ashkelon)
Uziel Parado
(Beitar Jerusalem)
Victor Merey
(Hapoel Tel Aviv)
Viki Kachlon
(Hapoel Nof HaGalil)
Vitali Ganon
(Hapoel Ra'anana)
Vladimir Broun
(Ironi Kiryat Shmona)
Vyacheslav Orchov
(Hapoel Nazareth Ilit)
Wael Najjar
(Hapoel Nof HaGalil)
Wahib Habiballa
(Hapoel Nof HaGalil)
Wail Marisat
(Hapoel Rishon LeZion)
Wail Salam
(Maccabi Ahi Nazareth)
Walid Badir
(Hapoel Tel Aviv)
Walid Yacoubou
(Hartford Athletic)
Wasim Ali
(Hapoel Kaukab)
Wassam Rabah
(Hapoel Hadera)
Wiam Jalia
(Hapoel Kaukab)
Wiyam Amashe
(Maccabi Haifa)
Ya'akov Abeba
(Hapoel Hadera)
Ya'akov Mor
(Ironi Kiryat Shmona)
Yadin Lugasi
(Ironi Kiryat Shmona)
Yadin Zaris
(Sint-Truidense)
Yahav Afriat
(Hapoel Hadera)
Yahav Gurfinkel
(Norrköping)
Yair Shpungin
(Hapoel Kfar Shalem)
Yakir Artzi
(Beitar Jerusalem)
Yakir Chilai
(Maccabi Haifa U19)
Yam Cohen
(Maccabi Haifa U19)
Yam Sasson
(Hapoel Marmorek)
Yaniv Azran
(Maccabi Tel Aviv)
Yaniv Brik
(Ashdod)
Yaniv Katan
(Maccabi Haifa)
Yaniv Luzon
(Hapoel Ramat Gan)
Yaniv Mizrachi
(Maccabi Netanya)
Yaniv Segev
(Hapoel Nof HaGalil)
Yarden Abuhatzira
(Hapoel Ashkelon)
Yarden Cohen
(Maccabi Petach-Tikva)
Yarden Cohen
(Kfar Kasem)
Yarden Krishtul
(Hapoel Be'er Sheva)
Yarden Pinto
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Yarden Shua
(Beitar Jerusalem)
Yarin Cohen
(Hapoel Haifa)
Yarin Cohen
(Hapoel Be'er Sheva)
Yarin David Perez
(Hapoel Nof HaGalil)
Yarin Gavri
(Hapoel Haifa)
Yarin Hassan
(Bisceglie)
Yarin Machluf
(Hapoel Ashkelon)
Yarin Serdal
(Hapoel Haifa)
Yarin Sharabi
(Maccabi Netanya)
Yazen Nassar
(Bnei Sakhnin)
Yehonatan Levi
(Hapoel Hadera)
Yehonatan Shabi
(Hapoel Jerusalem)
Yehoshua Shtrimling
(Hapoel Kfar Saba)
Yehuda Huta
(Hapoel Tel Aviv)
Yevgeni Berkman
(Hapoel Nof HaGalil)
Ygal Antebi
(Hapoel Tel Aviv)
Ygal Beker
(Hapoel Tel Aviv)
Yhonatan Songauker
(Maccabi Petah Tikva U19)
Yoan Stoyanov
(Hapoel Kfar Saba)
Yoav Gerafi
(Ashdod)
Yoav Hofmeister
(Hapoel Tel Aviv)
Yoav Porian
(Hapoel Kfar Saba)
Yoav Tomer
(Hapoel Tel Aviv)
Yoav Ziv
(Maccabi Tel Aviv)
Yochay Kariv
(Hapoel Kfar Saba)
Yoel Abuhatzera
(Maccabi Petach-Tikva)
Yogev Lerman
(Ironi Kiryat Shmona)
Yonatan Elias
(Hapoel Hadera)
Yonatan Levi
(Maccabi Haifa)
Yoni Sisay
(Agudat Sport Ashdod)
Yontan Laish
(Maccabi Haifa U19)
Yorai Maliac
(Hapoel Jerusalem)
Yosef Abara
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Yosef Abukasis
(Bnei Yehuda)
Yosef Asayag
(Sektzia Nes Tziona)
Yosef Azulay
(Maccabi Tel Aviv)
Yosef Ben Abu
(Hapoel Ashkelon)
Yosi Ginzburg
(Maccabi Petach-Tikva)
Yossi Benayoun
(Beitar Jerusalem)
Yossi Shivhon
(Maccabi Netanya)
Yuval Ashkenazi
(Maccabi Netanya)
Yuval Avidor
(Bnei Sakhnin)
Yuval Haliva
(Hapoel Rishon LeZion)
Yuval Levin
(Ironi Kiryat Shmona)
Yuval Sadeh
(Maccabi Netanya)
1 2 3 4 5 6 7