Főoldal » Focisták » Izrael focistái

Izraeli focisták listája

Izraeli játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5
Abadi Farhat
(Hapoel Tel Aviv)
Abdalla Azam
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Adam Abu Janb
(Maccabi Haifa U19)
Adar Awat
(Ashdod)
Adi Elisha
(Ironi Kiryat Shmona)
Adi Konstantinos
(Maccabi Netanya)
Adi Nimni
(Hapoel Ra'anana)
Adi Tabechnik
(Hapoel Hadera)
Adoram Keise
(Maccabi Haifa)
Adrian Rochet
(Hapoel Afula)
Afek Blas
(Hapoel Tel Aviv)
Aharon Lemel
(Hapoel Ra'anana)
Ahmad Abed
(Hapoel Tel Aviv)
Ahmad Awad
(Hapoel Kaukab)
Ahmad Hujirat
(Hapoel Kaukab)
Ahmad Sabaa
(Maccabi Netanya)
Ahmad Shuli
(Hapoel Kaukab)
Ahmad Tzabih
(Bnei Sakhnin)
Ahmed Kasum
(Hapoel Nazareth Ilit)
Alexander Mondom
(Hapoel Hadera)
Ali Abu Ria
(Bnei Sakhnin)
Ali El Abarra
(Hapoel Tel Aviv)
Ali Habiballa
(Hapoel Kaukab)
Ali Osman
(Bnei Sakhnin)
Ali Zbedat
(Hapoel Kaukab)
Alicia Sam
(Eindhoven)
Alla Sallah
(Hapoel Kaukab)
Almog Cohen
(Ingolstadt)
Almog Ohayon
(Hapoel Kfar Saba)
Alon Azugi
(Ironi Kiryat Shmona)
Alon Buzorgi
(Ironi Kiryat Shmona)
Alon Dery
(Hapoel Hadera)
Alon Harazi
(Maccabi Haifa)
Alon Netzer
(Trakai)
Alon Reuven
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Alon Soltan
(Kfar Kasem)
Alon Strosberg
(Maccabi Tel Aviv U19)
Alon Turgeman
(Austria Wien)
Amar Fadida
(Hapoel Kfar Saba)
Amid Mhagna
(Hapoel Acre)
Amir Agaiev
(Sumgayit Shekher)
Amir Edri
(Maccabi Haifa)
Amir Khalaila
(Hapoel Acre)
Amir Nassar
(Bnei Sakhnin)
Amir Shimon
(FK Senica)
Amiran Shkalim
(Hapoel Tel Aviv)
Amit Ben Shoshan
(Beitar Jerusalem)
Amit Bitton
(Bnei Yehuda)
Amit Cohen
(Hapoel Hadera)
Amit Glezer
(Maccabi Tel Aviv U19)
Amit Keren
(Hapoel Be'er Sheva)
Amit Malka
(Hapoel Tel Aviv)
Amit Moseri
(Hapoel Rishon LeZion)
Amit Sarusi
(Hapoel Hadera)
Amit Shemesh
(Sektzia Nes Tziona)
Amit Zenati
(Bnei Yehuda)
Amnon Tadale
(Sektzia Nes Tziona)
Anas Mahamid
(Ironi Kiryat Shmona)
Aner Schechter
(Hapoel Afula)
Anthony Warren
(Beitar Jerusalem)
Ara Namir
(Hapoel Shfara'am)
Arad Ari
(Duluth)
Arad Bar
(Maccabi Petach-Tikva)
Arie Yanko
(Hapoel Tel Aviv)
Ariel Harush
(Hapoel Be'er Sheva)
Ariel Lazmi
(Hapoel Rishon LeZion)
Arik Benado
(Beitar Jerusalem)
Artur Atadjanov
(Hapoel Tel Aviv)
Asaad Amasha
(Hapoel Kaukab)
Asaf Sela
(Maccabi Haifa U19)
Ash'al Ben Shabat
(Panthrakikos)
Asi Guma
(Hapoel Hadera)
Assaf Hakak
(Sektzia Nes Tziona)
Assaf Levi
(Hapoel Marmorek)
Assaf Raz
(Bnei Yehuda)
Assaf Tzur
(Hapoel Ra'anana)
Assi Buzaglo
(Hapoel Ashkelon)
Avi Butbul
(Maccabi Haifa U19)
Avi Malka
(Hapoel Ashkelon)
Avi Messika
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Avi Rikan
(Maccabi Tel Aviv)
Avi Sofer
(Hapoel Ramat Gan)
Avi Strool
(Hapoel Rishon LeZion)
Avichay Dahan
(Hapoel Rishon LeZion)
Aviel Asras
(Maccabi Netanya)
Avihay Yadin
(Hapoel Ra'anana)
Aviram Baruchian
(Polonia Warszawa)

Avishay Cohen
(Bnei Yehuda)
Aviv Avraham
(Maccabi Netanya)
Aviv Dado
(Hapoel Tel Aviv)
Aviv Haddad
(Bnei Yehuda Tel Aviv)
Aviv Solomon
(Ashdod)
Avrham Chekul
(Hapoel Tel Aviv)
Awad Amash
(Hapoel Hadera)
Ayid Habashi
(Maccabi Haifa)
azat Halaila
(Hapoel Acre)
Baker Eissa
(Al Ahli Jeddah)
Bar Cohen
(Maccabi Tel Aviv)
Bar Hillel
(Hapoel Acre)
Bar Shem Tov
(Hapoel Kaukab)
Barak Badash
(Maccabi Netanya)
Barak Bakhar
(Ironi Kiryat Shmona)
Barak Itzhaki
(Maccabi Tel Aviv)
Barak Levi
(Maccabi Tel Aviv)
Barat Taba
(Maccabi Petach-Tikva)
Barukh Dego
(Hapoel Ashkelon)
Basal Taha
(Hapoel Ra'anana)
Bashir Bahajat
(Bnei Sakhnin)
Bebars Natcho
(Olympiakos Pireus)
Ben Azubel
(Hapoel Haifa)
Ben Ben Yair
(Ashdod)
Ben Binyamin
(Hapoel Ra'anana)
Ben Bitton
(Hapoel Be'er Sheva)
Ben Edri
(Ashdod)
Ben Grabli
(Hapoel Acre)
Ben Khawaz
(Hapoel Kfar Saba)
Ben Moshel
(Ashdod)
Ben Reichert
(Ashdod)
Ben Sahar
(Hapoel Be'er Sheva)
Ben Savir
(Hapoel Ra'anana)
Ben Shimoni
(Sektzia Nes Tziona)
Ben Sitelkol
(Sektzia Nes Tziona)
Ben Turgeman
(Hapoel Be'er Sheva)
Ben Vahaba
(Hapoel Ra'anana)
Ben Weizman
(Hapoel Kfar Saba)
Ben Yosefi
(Hapoel Hadera)
Ben Zairi
(Maccabi Netanya)
Beni Ben Zaken
(Ironi Kiryat Shmona)
Benjamin Natan
(Hapoel Be'er Sheva)
Beram Kayal
(Brighton & Hove Albion)
Binyamin Bachar
(Hapoel Rishon LeZion)
Buzaglo Almog
(Hapoel Haifa)
Chen Azriel
(Ashdod)
Dan Azaria
(Hapoel Kfar Saba)
Dan Biton
(Ashdod)
Dan Einbinder
(Beitar Jerusalem)
Dan Glazer
(Maccabi Tel Aviv)
Dan Hamama
(Hapoel Marmorek)
Dan Lugassy
(Maccabi Tel Aviv U19)
Dan Romann
(Hapoel Ramat Gan)
Dani Amos
(Maccabi Netanya)
Dani Bondarv
(Volga Nizhniy Novgorod)
Dani Prada
(Beitar Jerusalem)
Daniel Agami
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Daniel Avital
(Bnei Yehuda)
Daniel Benish
(Ironi Kiryat Shmona)
Daniel Blumenfeld
(Sektzia Nes Tziona)
Daniel Borhel
(Ironi Kiryat Shmona)
Daniel Busi
(Maccabi Petach-Tikva)
Daniel Cohen
(Maccabi Petach-Tikva)
Daniel Feslscher
(Bnei Yehuda)
Daniel Freda
(Beitar Jerusalem)
Daniel Hava
(Beitar Jerusalem)
Daniel Lifshitz
(Maccabi Tel Aviv)
Daniel Yosef
(Maccabi Haifa U19)
Danny Gruper
(Hapoel Afula)
David Daudi
(Hapoel Hadera)
David Goresh
(Beitar Jerusalem)
David Keltjens
(Beitar Jerusalem)
David Shani
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
David Tiram
(Maccabi Netanya)
Dean David
(Ashdod)
Dean Maimoni
(Hapoel Ra'anana)
Dean Mori
(Bnei Yehuda)
Dedi Ben Dayan
(Hapoel Tel Aviv)
Dekel Keinan
(Sacramento Republic)
Dekel Moshe
(Hapoel Ashkelon)
Dela Yampolsky
(Maccabi Haifa)
Den Akafi
(Bnei Yehuda)
Dia Seba
(Guangzhou R&F)
Din Omardarker
(Sektzia Nes Tziona)
Diya Lababidi
(Hapoel Hadera)
Dolev Abergel
(Hapoel Ashkelon)
Dolev Azulay
(Maccabi Netanya)
Dolev Bura
(Maccabi Haifa U19)
Dolev Haziza
(Bnei Yehuda)
Dor Ben Ezri
(Hapoel Hadera)
Dor Elo
(Hapoel Be'er Sheva)
Dor Galili
(Ashdod)
1 2 3 4 5