Főoldal » Focisták » Izrael focistái

Izraeli focisták listája

Izraeli játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6 7 8
Erez Adi
(Maccabi Haifa U19)
Erez Isakov
(Ironi Kiryat Shmona)
Eric Khalfin
(Hapoel Be'er Sheva)
Etai Ehud-Zaira
(Maccabi Haifa U19)
Ethane Azoulay
(Maccabi Netanya)
Eyal Abadi
(Maccabi Netanya)
Eyal Chen
(Hapoel Hadera)
Eyal Golasa
(Maccabi Tel Aviv)
Eyal Inbrum
(Maccabi Petach-Tikva)
Eyal Meshumar
(Hapoel Ashkelon)
Eylon Almog
(Hapoel Be'er Sheva)
Eylon Elimelech
(Bnei Yehuda)
Eylon Yerushalmi
(Sektzia Nes Tziona)
Fadel Zbedat
(Bnei Sakhnin)
Fadil Zabidat
(Bnei Sakhnin)
Filippo Iacovoni
(Triestina)
Firas Courtam
(Hapoel Shfara'am)
Firas Mugrabi
(Bnei Sakhnin)
Francis Kierma
(Hapoel Tel Aviv)
Gaby Joury
(Bnei Sakhnin)
Gad Amos
(Maccabi Bnei Raina)
Gad Ovadya
(Hapoel Marmorek)
Gadi Kinda
(Maccabi Haifa)
Gael Margolis
(Maccabi Tel Aviv)
Gai Assulin
(CSMS Iasi)
Gai Herman
(Hapoel Hadera)
Gaira Joof
(Bnei Yehuda)
Gal Alberman
(Maccabi Haifa)
Gal Arel
(Hapoel Haifa)
Gal Asoulin
(Hapoel Rishon LeZion)
Gal Aviv
(Ashdod)
Gal Azulay
(Hapoel Ashkelon)
Gal Bachar
(Maccabi Petah Tikva U19)
Gal Cohen
(Bnei Yehuda)
Gal Kataby
(Hapoel Kfar Saba)
Gal Levi
(Hapoel Be'er Sheva)
Gal Mayo
(Hapoel Jerusalem)
Gal Navon
(Hapoel Be'er Sheva)
Gal Sapir
(Hapoel Marmorek)
Gal Shish
(Ironi Kiryat Shmona)
Gal Zruya
(Ashdod)
Gavriel Kanichowsky
(Maccabi Tel Aviv)
George Diba
(Hapoel Haifa)
George Imses
(Hapoel Rishon LeZion)
Getachew Yabelo
(Maccabi Haifa U19)
Gidi Kanuk
(Beitar Jerusalem)
Gijermo Israelevich
(Maccabi Tel Aviv)
Gil Barda
(Hapoel Hadera)
Gil Blumstein
(Hapoel Rishon LeZion)
Gil Cohen
(Ashdod)
Gil Hadad
(Hapoel Acre)
Gil Itzhak
(Maccabi Kabilio Jaffa)
Gil Ofek
(Maccabi Haifa)
Gil Shlush
(Maccabi Tel Aviv U19)
Gil Vermouth
(Hapoel Haifa)
Glenn Alvin
(Maccabi Haifa U19)
Glezer Itzhak
(Hapoel Hadera)
Golan Elkaslasi
(Hapoel Afula)
Goni Naor
(Maccabi Haifa)
Guetta
(Hapoel Bik'at HaYarden)
Guy Abend
(Saint Louis)
Guy Badash
(Hapoel Be'er Sheva)
Guy Ben Lulu
(Ironi Kiryat Shmona)
Guy Dahan
(Altach)
Guy Deznet
(Maccabi Petach-Tikva)
Guy Eini
(Sektzia Nes Tziona)
Guy Gomberg
(Hapoel Marmorek)
Guy Gross
(Hapoel Rishon LeZion)
Guy Haimov
(Maccabi Haifa)
Guy Hakim
(Bnei Yehuda)
Guy Lipka
(Hapoel Ra'anana)
Guy Melamed
(Hapoel Haifa)
Guy Mishpeti
(Hapoel Haifa)
Guy Mizrachi
(Maccabi Netanya)
Guy Ovadia
(Sektzia Nes Tziona)
Guy Sanker
(Hapoel Haifa)
Guy Sivilia
(Hapoel Tel Aviv)
Hadar Fuchs
(Maccabi Petach-Tikva)
Hagai Goldenberg
(Beitar Jerusalem)
Haim Izrin
(Hapoel Ashkelon)
Haim Megrelishvili
(Hapoel Haifa)
Haim Ohana
(Hapoel Hadera)
Hamza Mawasi
(Ashdod)
Hamza Shibli
(Hapoel Petach-Tikva)
Hanan Maman
(Hapoel Haifa)
Harel Ben Avi
(Bnei Yehuda)
Harel Shalom
(Hapoel Be'er Sheva)
Hasan Abu Zaid
(Hapoel Hadera)
Hassan Hilo
(Bnei Sakhnin)
Hatem Elhamid
(Hapoel Haifa)
Haviv Ohayon
(Hapoel Hadera)
Hen Ezra
(Maccabi Netanya)
Hezi Dalmoni
(Hapoel Haifa)
Hilal Mussa
(Bnei Sakhnin)
Hisham Kiwan
(Hapoel Haifa)
Hisham Layous
(Hapoel Tel Aviv)
Ibrahim Jauabra
(Maccabi Haifa)
Ibrahim Safuri
(Hapoel Tel Aviv)
Ibrahim Zuabi
(Ironi Kiryat Shmona)
Idan Ahadnani
(Maccabi Petach-Tikva)
Idan Baruch
(Concordia Chiajna)
Idan Cohen
(Hartford Athletic)
Idan Cohen
(Hapoel Jerusalem)
Idan David
(Hapoel Kfar Saba)
Idan Gamliel
(Hapoel Ra'anana)
Idan Golan
(Buzau)
Idan Gorno
(Maccabi Petach-Tikva)
Idan Nachmias
(Maccabi Tel Aviv)
Idan Ohayon
(Ashdod U19)
Idan Perez
(Ashdod U19)
Idan Rette
(Ironi Kiryat Shmona)
Idan Shemesh
(Hapoel Petach-Tikva)
Idan Shriki
(Hapoel Marmorek)
Idan Srur
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Idan Tal
(Beitar Jerusalem)
Idan Vered
(Hapoel Petach-Tikva)
Idan Weitzman
(Hapoel Afula)
Ido Ben Yosef
(Hapoel Ra'anana)
Ido Cohen
(Hapoel Be'er Sheva)
Ido Cohen
(Maccabi Petach-Tikva)
Ido Davidov
(Hapoel Petach-Tikva)
Ido Elmichly
(Maccabi Haifa U19)
Ido Exbard
(Maccabi Ahi Nazareth)
Ido Levy
(Hapoel Hadera)
Ido Shahar
(Maccabi Tel Aviv)
Ido Sharon
(Hapoel Tel Aviv)
Ido Sharon
(Sektzia Nes Tziona)
Ido Vayer
(Bnei Sakhnin)
Igal Becker
(Zakakiou)
Ihab El Abid
(Maccabi Netanya)
Ihab Ganaem
(Hapoel Tel Aviv)
Ihab Shami
(Hapoel Jerusalem)
Ilan Rankevic
(Maccabi Tirat Karmel)
Ilay Bachar
(Hapoel Rishon LeZion)
Ilay Elmkies
(Bnei Sakhnin)
Ilay Feingold
(Maccabi Haifa)
Ilay Hajaj
(Maccabi Haifa)
Ilay Hen
(Maccabi Sha'arayim)
Ilay Krispi
(Hapoel Tel Aviv)
Ilay Madmon
(Hapoel Be'er Sheva)
Ilay Mor
(Maccabi Bnei Raina)
Ilay Tamam
(Ashdod)
Ilay Tomer
(Maccabi Tel Aviv)
Ilay Tovim
(Hapoel Jerusalem)
Ilay Trost
(Hapoel Hadera)
Illay Tzeiri
(Maccabi Petach-Tikva)
Indivo Messika
(Hapoel Hadera)
Inon Eliyahu
(Hapoel Haifa)
Isaac Abushadid
(Hapoel Marmorek)
Ismail Raiyan
(Bnei Sakhnin)
Israel Azroel
(Maccabi Haifa)
Israel Kahlon
(Maccabi Netanya)
Israel Pahima
(Maccabi Haifa U19)
Israel Rosh
(Hapoel Ramat Gan)
Israel Zaguri
(Bnei Yehuda)
Issam Iasha
(Maccabi Netanya)
Itai Elkaslasi
(Hapoel Kfar Saba)
Itai Hamo
(Bnei Sakhnin)
Itai Shor
(Hapoel Kfar Saba)
Itamar Guri
(Maccabi Haifa U19)
Itamar Israeli
(Beitar Jerusalem)
Itamar Nitzan
(Maccabi Haifa)
Itamar Noy
(Hapoel Haifa)
Itamar Shviro
(Maccabi Netanya)
Itay Arazi
(Hapoel Nof HaGalil)
Itay Azut
(Hapoel Be'er Sheva)
Itay Ben Shabat
(Maccabi Netanya)
Itay Bogani
(Hapoel Haifa)
Itay Duani
(Sektzia Nes Tziona)
Itay Karamni
(Beitar Jerusalem)
Itay Katzav
(Hapoel Ra'anana)
Itay Manzur
(Maccabi Netanya)
Itay Moreno
(Hapoel Acre)
Itay Ozeri
(Sektzia Nes Tziona)
Itay Rotman
(Sektzia Nes Tziona)
Itay Shechter
(Hapoel Petach-Tikva)
Itay Tako
(Maccabi Petach-Tikva)
Itay Zada
(Hapoel Jerusalem)
Itzhak Azouz
(Bnei Yehuda Tel Aviv)
Itzhak Cohen
(Hapoel Kfar Saba)
Itzhak Cohen
(Beitar Jerusalem)
1 2 3 4 5 6 7 8