Főoldal » Focisták » Izrael focistái

Izraeli focisták listája

Izraeli játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4 5 6 7
Ben Levy
(Ashdod U19)
Ben Mizan
(Ashdod)
Ben Moshel
(Ashdod)
Ben Musayof
(Maccabi Tel Aviv)
Ben Ozlavo
(Sektzia Nes Tziona)
Ben Reichert
(Maccabi Petach-Tikva)
Ben Sahar
(Maccabi Haifa)
Ben Savir
(Hapoel Ra'anana)
Ben Shalev
(Maccabi Petah Tikva U19)
Ben Shimoni
(Bnei Yehuda)
Ben Sitelkol
(Sektzia Nes Tziona)
Ben Sterling
(Hapoel Nof HaGalil)
Ben Turgeman
(Maccabi Netanya)
Ben Vahaba
(Hapoel Haifa)
Ben Weizman
(Hapoel Kfar Saba)
Ben Yosefi
(Hapoel Hadera)
Ben Zairi
(Maccabi Netanya)
Beni Ben Zaken
(Ironi Kiryat Shmona)
Benjamin Natan
(Hapoel Afula)
Benny Golan
(Hapoel Jerusalem)
Benyamin Tridovski
(Hapoel Jerusalem)
Beram Kayal
(Bnei Sakhnin)
Binyamin Bachar
(Hapoel Rishon LeZion)
Binyamin Dematau
(Hapoel Haifa)
Binyamin Zaga
(Maccabi Haifa U19)
Boris Kleyman
(Volos NFC)
Buzaglo Almog
(Sektzia Nes Tziona)
Chen Azriel
(Ashdod)
Chen Ozeri
(Maccabi Netanya)
Dan Azaria
(Beitar Jerusalem)
Dan Biton
(Maccabi Tel Aviv)
Dan Einbinder
(Hapoel Tel Aviv)
Dan Glazer
(Maccabi Tel Aviv)
Dan Hamama
(Hapoel Marmorek)
Dan Kadur
(Maccabi Petach-Tikva)
Dan Lugassy
(Hapoel Hadera)
Dan Romann
(Hapoel Ramat Gan)
Dan Safronubitz
(Maccabi Haifa U19)
Dani Amos
(Maccabi Netanya)
Dani Bondarv
(Volga Nizhniy Novgorod)
Dani Prada
(Beitar Jerusalem)
Daniel Abu
(Maccabi Petah Tikva U19)
Daniel Agami
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Daniel Avital
(Bnei Yehuda)
Daniel Benish
(Ironi Kiryat Shmona)
Daniel Blumenfeld
(Sektzia Nes Tziona)
Daniel Borhel
(Ironi Kiryat Shmona)
Daniel Busi
(Maccabi Petach-Tikva)
Daniel Cohen
(Maccabi Petach-Tikva)
Daniel Feslscher
(Maccabi Petach-Tikva)
Daniel Freda
(Beitar Jerusalem)
Daniel Hava
(Beitar Jerusalem)
Daniel Joulani
(Maccabi Petach-Tikva)
Daniel Kunitzki
(Maccabi Sha'arayim)
Daniel Lifshitz
(Maccabi Tel Aviv)
Daniel Shimon
(Maccabi Petach-Tikva)
Daniel Solomon
(Hapoel Jerusalem)
Daniel Tesker
(Maccabi Petah Tikva U19)
Daniel Tzadik
(Hapoel Be'er Sheva)
Daniel Yosef
(Maccabi Haifa U19)
Danny Gruper
(Ludogorets)
Danny Rozenblit
(Hapoel Kfar Saba)
David Daudi
(Hapoel Hadera)
David Goresh
(Beitar Jerusalem)
David Houja
(Beitar Jerusalem)
David Keltjens
(Hapoel Be'er Sheva)
David Shani
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
David Suissa
(Ashdod U19)
David Tiram
(Ashdod)
David Twizer
(Hapoel Ra'anana)
Davide Turchetto
(Pordenone)
Dean David
(Maccabi Haifa)
Dean Maimoni
(Hapoel Ra'anana)
Dean Mori
(Bnei Yehuda)
Dedi Ben Dayan
(Hapoel Tel Aviv)
Dekel Keinan
(Las Vegas Lights)
Dekel Moshe
(Hapoel Ashkelon)
Dela Yampolsky
(Maccabi Haifa)
Den Akafi
(Bnei Yehuda)
Dia Seba
(Sivasspor)
Din Omardarker
(Sektzia Nes Tziona)
Diya Lababidi
(Hapoel Hadera)
Dolev Abergel
(Hapoel Ashkelon)
Dolev Azulay
(Hapoel Nof HaGalil)
Dolev Azurel
(Maccabi Bnei Raina)
Dolev Bura
(Maccabi Haifa U19)
Dolev Haziza
(Maccabi Haifa)
Dor Ben Ezri
(Hapoel Hadera)
Dor Edri
(Hapoel Ramat Gan)
Dor Elo
(Hapoel Tel Aviv)
Dor Galili
(Sektzia Nes Tziona)
Dor Hevron
(Maccabi Petach-Tikva)
Dor Hugy
(Wisla Kraków)
Dor Jan
(Ashdod)
Dor Kochav
(Sektzia Nes Tziona)
Dor Malichi
(Hapoel Marmorek)

Dor Malul
(Hapoel Haifa)
Dor Moskovich
(Hapoel Hadera)
Dor Nahmani
(Hapoel Hadera)
Dor Peretz
(Venezia)
Dor Turgeman
(Maccabi Tel Aviv)
Doron Leidner
(Hapoel Tel Aviv)
Doron Michaeli
(Hapoel Nof HaGalil)
Dovev Gabay
(Hapoel Hadera)
Dudu Altrovich
(Hapoel Haifa)
Dudu Aouate
(RCD Mallorca)
Dudu Biton
(Hapoel Afula)
Dudu Twitto
(Hapoel Haifa)
Dvir Ishay
(Hapoel Ramat Gan)
Dvir Rotem
(Bnei Yehuda)
Ebrahem Bader
(Maccabi Petach-Tikva)
Eden Azouri
(Beitar Jerusalem)
Eden Ben Basat
(Hapoel Haifa)
Eden Karzev
(Maccabi Netanya)
Eden Levi
(Hapoel Marmorek)
Eden Otachi
(Maccabi Haifa U19)
Eden Shamir
(Hapoel Be'er Sheva)
Eden Shrem
(Sektzia Nes Tziona)
Edi Gutliv
(Hapoel Tel Aviv)
Effi Alon
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Eiad Khotaba
(Maccabi Bnei Raina)
Eias Arraf
(Maccabi Haifa U19)
Eias Masalha
(Maccabi Netanya)
Eidan Vered
(Crvena Zvezda)
Eitan Komisarov
(Sektzia Nes Tziona)
Eitan Ratson
(Hapoel Be'er Sheva)
Eitan Tibi
(Hapoel Be'er Sheva)
Eithan Velblum
(Hapoel Nof HaGalil)
El Kancepolsky
(Hapoel Tel Aviv)
Elad Gabai
(Hapoel Ra'anana)
Elad Shahaf
(Botosani)
Elad Shik
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Elanatan Salami
(Beitar Kfar Saba Shlomi)
Eli Babayev
(Maccabi Petach-Tikva)
Eli Elbaz
(Agudat Sport Ashdod)
Eli Harush
(Bnei Yehuda)
Eli Zizov
(Maccabi Tel Aviv)
Elia Gethon
(Ashdod U19)
Elian Rohana
(Bnei Yehuda)
Elias Zana
(Hapoel Hadera)
Eliazer Dasa
(Dinamo Moszkva)
Eliel Peretz
(Wolfsberger)
Eliezer Ayalin
(Ironi Kiryat Malakhi)
Eliezer Yosef
(Hapoel Ashkelon)
Elior Mashali
(Maccabi Petach-Tikva)
Elior Seidere
(Hapoel Kfar Shalem)
Eliran Atar
(Beitar Jerusalem)
Eliran Danin
(Hapoel Marmorek)
Eliran Gabay
(Ironi Kiryat Shmona)
Eliran Simon
(Hapoel Kfar Saba)
Eliyahu Belilti
(Hapoel Nof HaGalil)
Ellay Shafiki
(Maccabi Petah Tikva U19)
Elroy Cohen
(Hapoel Tel Aviv)
Elyaniv Barda
(Hapoel Be'er Sheva)
Emri Zaid
(Hapoel Afula)
Eran Levi
(Maccabi Kabilio Jaffa)
Eran Zahavi
(Maccabi Tel Aviv)
Erez Adi
(Maccabi Haifa U19)
Erez Isakov
(Ironi Kiryat Shmona)
Ethane Azoulay
(Maccabi Netanya)
Eyal Abadi
(Maccabi Netanya)
Eyal Chen
(Hapoel Hadera)
Eyal Golasa
(Maccabi Tel Aviv)
Eyal Inbrum
(Maccabi Petach-Tikva)
Eyal Meshumar
(Hapoel Ashkelon)
Eylon Almog
(Hartberg)
Eylon Elimelech
(Bnei Yehuda)
Eylon Yerushalmi
(Sektzia Nes Tziona)
Fadel Zbedat
(Bnei Sakhnin)
Fadil Zabidat
(Bnei Sakhnin)
Filippo Iacovoni
(Triestina)
Firas Courtam
(Hapoel Shfara'am)
Firas Mugrabi
(Bnei Sakhnin)
Francis Kierma
(Hapoel Tel Aviv)
Gaby Joury
(Bnei Sakhnin)
Gad Amos
(Bnei Sakhnin)
Gad Ovadya
(Hapoel Marmorek)
Gadi Kinda
(Sporting Kansas City)
Gael Margolis
(Maccabi Tel Aviv)
Gai Assulin
(CSMS Iasi)
Gai Herman
(Hapoel Hadera)
Gaira Joof
(Bnei Yehuda)
Gal Alberman
(Maccabi Haifa)
Gal Arel
(Hapoel Haifa)
Gal Asoulin
(Hapoel Rishon LeZion)
1 2 3 4 5 6 7