Főoldal » Focisták » Észtország focistái

Észt focisták listája

Észt játékosok ABC sorrendben

Karlis Seire
(Ganvix)
Karlo Korss
(Tammeka)
Karmo Einmann
(Tulevik)
Karmo Metsmaa
(Kuressaare)
Karmo Paju
(K-Järve JK Järve)
Karmo Valk
(Parnu)
Karol Mets
(St. Pauli)
Kaspar Klaus
(Järva-Jaani)
Kaspar Kohler
(Tartu Santos)
Kaspar Kurm
(Maksatransport)
Kaspar Laherand
(Flora Tallinn III)
Kaspar Laur
(Kalev Tallinn)
Kaspar Mutso
(Levadia Tallinn)
Kaspar Paur
(Nőmme Kalju)
Kaspar Roomussaar
(Nőmme United)
Kaspar Tilga
(Kalev Tallinn)
Kaspar Veeväli
(Tallinna Charma)
Kaur Kippar
(Tallinna Kalev II)
Kaur Kivila
(Kuressaare)
Kaur Kommussaar
(Nőmme Kalju)
Kaur Lips
(Flora Tallinn III)
Kaur Maksimovski
(Nőmme Kalju)
Kaur Tomson
(Tulevik)
Keito Liiv
(Saaremaa)
Ken Kallaste
(FCI Levadia)
Kenert Anniste
(Läänemaa Haapsalu)
Kenlou Laasner
(Tallinna Kalev II)
Kenn Laas
(Tartu Santos)
Kenner Talisainen
(Tallinna FC Zapoos)
Kennert Liblik
(Rakvere Tarvas)
Kennet Jädal
(Tammeka)
Kenno Muraveiski
(Nőmme United)
Kermo Nava
(Pohja-Tallinna)
Kermo Pihelgas
(Nőmme Kalju)
Kersten Lőppe
(Eston Villa)
Kert Kiik
(Paide)
Kert Klementi
(Kompanii Marjamaa)
Kert Koljal
(Tallinna Charma)
Kert Koplus
(FCP Pärnu)
Kert Kütt
(Paide)
Kert Lillemets
(Viljandi)
Kert Miltop
(Nőmme Kalju)
Kert Saarmets
(Rakvere Tarvas)
Kert Soitu
(Kompanii Marjamaa)
Keven Kirs
(Läänemaa Haapsalu)
Kevin Aloe
(Parnu)
Kevin Burov
(Tammeka)
Kevin Dubrovski
(Harju Jalgpallikool)
Kevin Ingermann
(Kalev Tallinn)
Kevin Kaivoja
(K-Järve JK Järve)
Kevin Koppel
(Nőmme United)
Kevin Krünvald
(Flora Tallinn II)
Kevin Lutsokert
(Kalev Tallinn)
Kevin Mätas
(Nőmme United)
Kevin Omelin
(Maksatransport)
Kevin Raabis
(Kalev Tallinn)
Kevin Saluste
(Tallinna Wolves)
Kevin Sandre
(Flora IV)
Kevor Palumets
(Zulte-Waregem)
Kewin Mataloja
(Ramus Varki)
Kirill Antonov
(Orange County SC)
Kirill Belenikin
(TJK Legion)
Kirill Davidenko
(K-Järve JK Järve)
Kirill Demjanov
(Velldoris)
Kirill Eder
(Narva United)
Kirill Kovaljov
(TJK Legion II)
Kirill Leontjev
(Tallinna Infonet II)
Kirill Novikov
(Narva United)
Kirill Sustov
(Nőmme Kalju)
Kirill Vinogradov
(Harju Jalgpallikool)
Kiur Mägiste
(Kalev Tallinn)
Konstantin Ivanov
(Sillamäe Kalev)
Konstantin Nahk
(Tallinna Charma)
Konstantin Pavlov
(K-Järve JK Järve II)
Konstantin Vassiljev
(Flora Tallinn)
Kris Korn
(Pärnu)
Kris Saia
(Navi)
Kristen Kähr
(Tulevik)
Kristen Lapa
(Flora Tallinn)
Kristen Mere
(Kuressaare)
Kristen Viikmäe
(Nőmme Kalju)
Krister Kansi
(Tulevik)
Kristian Marmor
(Levadia Tallinn)
Kristjan Erm
(Kompanii Marjamaa)
Kristjan Jürgenson
(Flora Tallinn II)
Kristjan Kogermann
(Viimsi Igiliikur)
Kristjan Kriis
(Harju Jalgpallikool)
Kristjan Kurim
(Kuressaare)
Kristjan Lahe
(Olympic Tallin)
Kristjan Moks
(Tammeka)
Kristjan Moorats
(Kuressaare)
Kristjan Rattasepp
(Nőmme Kalju)
Kristjan Roivassepp
(Kalev Tallinn)
Kristjan Saar
(Emmaste)
Kristjan Stüff
(Tallinna Charma)
Kristjan Suurjärv
(Läänemaa Haapsalu)
Kristjan Tamme
(Nőmme United)
Kristjan Vomm
(Tammeka)
Kristo Enn
(Läänemaa Haapsalu)
Kristo Hussar
(Flora Tallinn)
Kristo Kallas
(Kuressaare)
Kristo Kiik
(Ganvix)
Kristo Kull
(FCP Pärnu)
Kristo Linder
(Läänemaa JK II)
Kristo Treier
(Väätsa Vald)
Kristofer Arro
(Team Helm)
Kristofer Grün
(Flora Tallinn)
Kristofer Leedo
(Kuressaare)
Kristofer Reinberg
(Tartu Kalev)
Kristoffer Lepik
(Akropolis)
Kristoffer Lepik
(Akropolis)
Kuldar Pajula
(Kalev Tallinn)
Künter Altnurme
(Nőmme United)
Lars Sempelson
(Vändra Vaprus / Lelle)
Laur Vatsfeld
(Saaremaa)
Lauri Elur
(Tulevik)
Lauri Mihkelson
(Kuressaare)
Lauri Randma
(Viimsi II)
Lauri Särak
(Welco Elekter)
Lauri Suup
(Nőmme Kalju)
Laurits Randmann
(Kuressaare)
Leonid Arhipov
(TJK Legion)
Levani Lagvilava
(Ajax Lasnamäe)
Lucas Liiva
(Tallinna Charma)
Maarek Suursaar
(Kuressaare)
Madis Glase
(Väätsa Vald)
Madis Lange
(Kuressaare)
Madis Nurmik
(Raplamaa)
Madis Rajando
(Tallinna Ülikool)
Madis Reimal
(Rakvere Tarvas)
Madis Sibul
(Lääneranna)
Madis Vihmann
(St. Johnstone)
Magnar Vainumäe
(Harju Jalgpallikool)
Magnus Karofeld
(Kuressaare)
Maico Rimmel
(Kalev Tallinn)
Maido Pakk
(Tammeka)
Maidu Jamnes
(Järva-Jaani)
Maikel Astur
(Flora Tallinn II)
Mairo Miil
(Tammeka)
Mairo Reinsaar
(Voru FC Helios)
Mairo Tikerberi
(Kuressaare)
Mairo Vister
(Tőrva)
Mairon Pihor
(Pohja-Tallinna)
Mait Anton
(Tallinna Ülikool)
Mait Eenmaa
(Flora Tallinn)
Mait Erlenbach
(Saaremaa)