Főoldal » Meccsek » 2016. november 13. » El Ejido - Córdoba II

El Ejido - Córdoba II 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. április 14-én is volt Córdoba II - El Ejido mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2016. november 13. 16:00

Samuel Corral ('23, 1-0), Álvaro Ocana ('83, 2-0)

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Córdoba II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Córdoba II győzelem
Az elmúlt fél évben az El Ejido háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Córdoba II kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az El Ejido sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az El Ejido 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Córdoba II pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az El Ejido jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a FC Cartagena. A Córdoba II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a San Fernando vagy az Atletico Sanluqueno. Az El Ejido erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az El Ejido olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Granada II. A Córdoba II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villanovense. Az El Ejido csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

El Ejido 1880., Córdoba II 2150. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az El Ejido csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.