Főoldal » Meccsek » 2018. április 14. » Córdoba II - El Ejido

Córdoba II - El Ejido 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2018. április 14. 16:00
Helyszín: Estadio Ciudad de Lucena (Lucena)

Córdoba II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

El Ejido utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább El Ejido győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az El Ejido csapatának kedvez (4:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Córdoba II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Córdoba II csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Córdoba II kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az El Ejido kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Córdoba II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Córdoba II 4 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az El Ejido pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Córdoba II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Córdoba II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melilla, a Villanovense. Az El Ejido pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villanovense vagy a Lorca Deportiva. A Córdoba II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Córdoba II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Extremadura, a San Fernando vagy a FC Cartagena. Az El Ejido gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Écija Balompié, a Badajoz vagy a Melilla. A Córdoba II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Córdoba II 2150., El Ejido 1880. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az El Ejido jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Córdoba II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.