Főoldal » Meccsek » 2021. január 31. » Ejea - Ebro

Ejea - Ebro 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. január 31. 12:00
Helyszín: Estadio de Luchán (Ejea de los Caballeros)

• Loscos az egyetlen a mezőnyből, aki hat Ejea - Ebro mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelem

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Ebro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok kétszer játszottak az Ejea stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Ejea egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ebro az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Ebro szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Lleida Esportiu. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Calahorra. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mutilvera. Az Ebro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tarazona. Az Ejea csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ejea 2621., Ebro 1258. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus szerint az Ebro nyeri ezt a találkozót.