Ejea - Ebro 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 31-én is volt Ejea - Ebro mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2019. szeptember 22. 12:00
Helyszín: Estadio de Luchán (Ejea de los Caballeros)

Albert Torras ('33, 1-0), Paco Aguza ('72, 1-1)

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Ebro győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Ejea stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ejea kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro egyszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 3 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, az Alcoyano vagy az Orihuela. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villarreal II, a Badalona vagy a Levante II. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Ejea 2836., Ebro 1323. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.