Főoldal » Meccsek » 2020. február 9. » Ebro - Ejea

Ebro - Ejea 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 31-én is volt Ejea - Ebro mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2020. február 9. 12:00
Helyszín: Estadio Pedro Sancho (Zaragoza)

Albert Torras ('31, 0-1), Álvaro González ('36, 1-1)

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Ejea győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Ebro stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ebro négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ejea egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 5 győzelmet, 5 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ejea pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Ebro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Olot, a Leganés vagy a Gimnastic. Az Ejea gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, a FC Andorra vagy az Orihuela. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ebro 1262., Ejea 2655. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ebro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.