Főoldal » Meccsek » 2019. december 14. » Villarreal II - Ejea

Villarreal II - Ejea 3:1 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2019. december 14. 18:00
Helyszín: Ciudad Deportiva del Villarreal (Villarreal)

Villarreal II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Ejea győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Villarreal II csapatának kedvez (2:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Villarreal II stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Villarreal II egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ejea egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Villarreal II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Villarreal II 2 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ejea pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Villarreal II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Villarreal II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valencia II, a Lleida Esportiu vagy a Barcelona II. Az Ejea gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, a FC Andorra vagy az Espanyol II. A Villarreal II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Villarreal II 573., Ejea 2700. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Villarreal II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Villarreal II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.