Főoldal » Meccsek » 2021. január 30. » Osasuna II - Haro Deportivo

Osasuna II - Haro Deportivo 3:1 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. január 30. 16:00
Helyszín: Campo A2 de Tajonar (Navarra)

Asier Querejeta ('3, 1-0), Asier Querejeta ('8, 2-0), Daniel Santafé ('45, 3-0), Héctor Martínez ('59, 3-1)

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Haro Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Haro Deportivo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Osasuna II kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Haro Deportivo egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Osasuna II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Osasuna II 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Haro Deportivo pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Osasuna II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tudelano. A Haro Deportivo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tarazona. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Osasuna II 2160., Haro Deportivo 3003. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Osasuna II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Osasuna II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.