Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 1. » Ebro - Espanyol II

Ebro - Espanyol II 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. január 19-én is volt Espanyol II - Ebro mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 2. forduló - 2019. szeptember 1. 12:00
Helyszín: Estadio Pedro Sancho (Zaragoza)

18

• Iago Indias az egyetlen a mezőnyből, aki öt Ebro - Espanyol II mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Espanyol II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Espanyol II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ebro csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Ebro stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ebro egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Espanyol II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Espanyol II pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent. Ez alapján az Espanyol II szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tudelano. Az Espanyol II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II. Az Espanyol II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Ebro 1330., Espanyol II 1673. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ebro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.