Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 22.

Meccsek - 2019. szeptember 22.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. szeptember 22.)


5 mérkőzés
szept. 22. 12:00
Getafe - Mallorca
4:2 (1:1)
szept. 22. 14:00
Espanyol - Real Sociedad
1:3 (0:2)
szept. 22. 16:00
Valencia - Leganés
1:1 (1:1)
szept. 22. 18:30
Athletic Bilbao - Alavés
2:0 (1:0)
szept. 22. 21:00
Sevilla - Real Madrid
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 15:00
West Ham United - Manchester United
2:0 (1:0)
szept. 22. 15:00
Crystal Palace - Wolverhampton
1:1 (0:0)
szept. 22. 17:30
Chelsea - Liverpool
1:2 (0:2)
szept. 22. 17:30
Arsenal - Aston Villa
3:2 (0:1)
18 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Úrkút - Vasas
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Pilis - Kisvárda
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
ESMTK - Győri ETO
1:3 (0:0)
szept. 22. 15:00
Gyöngyös - Szombathelyi Haladás
0:3 (0:0)
szept. 22. 15:00
Nádasd - Soroksár
0:9 (0:0)
szept. 22. 15:00
Taksony - Nyíregyháza
0:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Törökszentmiklós - Budafok
0:5 (0:0)
szept. 22. 15:00
Monor - Komárom
2:0 (0:0)
szept. 22. 15:00
Sárisáp - Rákosmenti KSK
0:5 (0:0)
szept. 22. 15:00
Biatorbágy - Dunaújváros
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Svábhegy - Kazincbarcika
0:6 (0:0)
szept. 22. 15:00
Vasvár - Mosonmagyaróvár
1:9 (0:0)
szept. 22. 15:00
Szarvas - Siklós
8:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Gönyű - BKV Előre
0:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Gázgyár - Makó
1:0 (0:0)
szept. 22. 15:00
Olajmunkás - Sárbogárd
1:5 (0:0)
szept. 22. 15:00
Sényő - Jászberény
3:2 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 22. 17:00
ZTE - Ferencváros
1:2 (1:0)
6 mérkőzés
szept. 22. 12:30
Sassuolo - SPAL
3:0 (2:0)
szept. 22. 15:00
Bologna - AS Roma
1:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Lecce - Napoli
1:4 (0:2)
szept. 22. 15:00
Sampdoria - Torino
1:0 (0:0)
szept. 22. 18:00
Atalanta - Fiorentina
2:2 (0:1)
szept. 22. 20:45
Lazio - Parma
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
3 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Stade Rennes - Lille
1:1 (0:0)
szept. 22. 17:00
Angers - St. Etienne
4:1 (0:1)
szept. 22. 21:00
Lyon - Paris St. Germain
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 12:15
Heerenveen - Utrecht
1:1 (1:1)
szept. 22. 14:30
FC Emmen - Feyenoord
3:3 (2:2)
szept. 22. 16:45
PSV Eindhoven - Ajax
1:1 (0:0)
szept. 22. 16:45
Den Haag - Alkmaar
0:1 (0:0)
szept. 22. 13:30
Hamburger SV - Aue
4:0 (2:0)
szept. 22. 13:30
Dynamo Dresden - Regensburg
2:1 (0:1)
szept. 22. 13:30
Osnabrück - St. Pauli
1:1 (1:1)
szept. 22. 12:00
Ponferradina - Real Oviedo
2:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Girona - Las Palmas
1:0 (0:0)
szept. 22. 18:00
Numancia - Elche
1:1 (1:1)
szept. 22. 18:00
Sporting Gijón - Racing Santander
1:1 (1:0)
szept. 22. 20:00
Extremadura - Huesca
0:1 (0:1)
szept. 22. 20:00
Tenerife - Fuenlabrada
0:1 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 22. 13:00
West Bromwich - Huddersfield
4:2 (1:2)
1 mérkőzés
szept. 22. 21:00
Trapani - Salernitana
0:1 (0:0)
szept. 22. 16:30
Gil Vicente - Boavista Porto
0:0
szept. 22. 19:00
Tondela - Guimaraes
1:3 (1:3)
szept. 22. 19:00
Setúbal - Portimonense
0:0
szept. 22. 21:30
FC Porto - Santa Clara
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 10:30
Gazovik Orenburg - Lokomotiv Moszkva
2:3 (0:1)
szept. 22. 13:00
Dinamo Moszkva - PFC Sochi
2:3 (0:1)
szept. 22. 15:30
Arsenal-Tula - FK Ural
1:1 (1:0)
szept. 22. 18:00
CSKA Moszkva - FK Krasnodar
3:2 (3:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 16:30
Botosani - Chindia Targoviste
0:3 (0:2)
szept. 22. 19:30
Steaua Bukarest - CFR Cluj
0:0
6 mérkőzés
szept. 22. 00:00
Corinthians - Bahia
2:1 (1:0)
szept. 22. 02:00
Santos - Gremio Porto Alegre
0:3 (0:0)
szept. 22. 16:00
Internacional RS - Chapecoense
1:0 (0:0)
szept. 22. 21:00
Fortaleza - Palmeiras
0:1 (0:0)
szept. 22. 21:00
Vasco da Gama - Atlético PR
1:1 (0:0)
szept. 22. 21:00
CSA - Ceará
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 13:00
Rizespor - Gazisehir Gaziantep
1:2 (0:2)
szept. 22. 15:30
Genclerbirligi - Alanyaspor
1:1 (1:0)
szept. 22. 18:00
Malatyaspor - Galatasaray
1:1 (0:1)

3 mérkőzés
szept. 22. 14:30
Standard Liege - AS Eupen
3:0 (2:0)
szept. 22. 18:00
Club Brugge - Anderlecht
2:1 (1:1)
szept. 22. 20:00
Zulte-Waregem - Gent
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
szept. 22. 13:15
St. Johnstone - Rangers FC
0:4 (0:0)
szept. 22. 14:00
Celtic - Kilmarnock
3:1 (1:1)
szept. 22. 16:00
Hibernian - Heart of Midlothian
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 13:00
Desna - Shakhtar Donetsk
0:1 (0:1)
szept. 22. 16:00
Vorskla Poltava - Dinamo Kiev
0:5 (0:3)
szept. 22. 18:30
Kolos Kovalivka - Oleksandria
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 14:30
Austria Wien - Altach
2:0 (0:0)
szept. 22. 14:30
Hartberg - Wolfsberger
0:2 (0:0)
szept. 22. 17:00
LASK Linz - Salzburg
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
szept. 22. 16:00
BSC Young Boys - Basel
1:1 (0:1)
szept. 22. 16:00
Lugano - Luzern
1:1 (1:1)
szept. 22. 16:00
FC Zürich - Thun
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 14:00
Larisa - Xanthi
3:0 (1:0)
szept. 22. 17:30
PAOK Saloniki - Aris Saloniki
2:2 (1:1)
szept. 22. 18:30
Lamia - Panionios Athen
1:1 (0:0)
szept. 22. 19:30
Panathinaikosz - Olympiakos Pireus
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 13:00
Hansa Rostock - Zwickau
1:1 (1:0)
szept. 22. 14:00
Bayern München II - Ingolstadt
2:1 (1:1)

szept. 22. 12:00
Ejea - Ebro
1:1 (1:0)
szept. 22. 12:00
Gimnastic - Cornella
2:2 (1:2)
szept. 22. 12:00
Prat - FC Andorra
0:1 (0:0)
szept. 22. 17:00
Badalona - Lleida Esportiu
1:1 (1:0)
szept. 22. 18:00
Olot - Valencia II
1:0 (1:0)
szept. 22. 18:00
Sabadell - La Nucía
1:0 (1:0)
szept. 22. 18:30
Espanyol II - Castellón
0:0
szept. 22. 19:00
Hércules - Orihuela
1:3 (1:2)
5 mérkőzés
szept. 22. 01:00
Atlético Tucumán - CA Independiente
0:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Newell's Old Boys - Aldosivi
2:0 (1:0)
szept. 22. 18:15
Godoy Cruz - Banfield
0:2 (0:1)
szept. 22. 20:30
Lanus - Colón
3:2 (3:0)
szept. 22. 22:45
Racing Club - Arsenal FC
2:1 (1:0)
7 mérkőzés
szept. 22. 01:30
FC Cincinnati - Chicago Fire
0:0
szept. 22. 01:30
New England - Real Salt Lake
0:0
szept. 22. 02:30
Houston Dynamo - Orlando City
2:1 (0:1)
szept. 22. 02:30
Kansas - Colorado Rapids
2:3 (2:1)
szept. 22. 04:30
L. A. Galaxy - Montreal Impact
2:1 (1:0)
szept. 22. 04:30
Los Angeles FC - Toronto FC
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 22. 12:30
Wisla Plock - Wisla Kraków
2:1 (1:1)
szept. 22. 15:00
Pogon Szczecin - Górnik Zabrze
1:1 (1:0)
szept. 22. 17:30
Cracovia Krakow - Legia Warszawa
1:2 (0:1)

2 mérkőzés
szept. 22. 16:30
Hajduk Split - Inter Zapresic
3:1 (1:0)
szept. 22. 19:00
Istra 1961 - Rijeka
0:3 (0:2)
szept. 22. 15:00
Vis Pesaro - Padova
0:2 (0:1)
szept. 22. 15:00
Gubbio - Vicenza
0:3 (0:2)
szept. 22. 15:00
Virtus Verona - Triestina
3:2 (3:1)
szept. 22. 15:00
Fermana - Sambenedettese
1:1 (1:1)
szept. 22. 17:30
Fano - Reggio Audace
0:0
5 mérkőzés
szept. 22. 12:00
Hobro - SonderjyskE
1:1 (0:1)
szept. 22. 14:00
Nordsjaelland - Aalborg
2:1 (2:0)
szept. 22. 14:00
Silkeborg - Lyngby
2:3 (2:1)
szept. 22. 16:00
Esbjerg - Bröndby
3:1 (2:1)
szept. 22. 18:00
FC Kobenhavn - Midtjylland
0:0
1 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Trencín - Slovan Bratislava
2:4 (1:2)
3 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Hammarby - AIK
2:1 (1:0)
szept. 22. 17:30
Elfsborg - Malmö FF
0:3 (0:0)
szept. 22. 17:30
Helsingborg - AFC Eskilstuna
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Partizan - Crvena Zvezda
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Mlada Boleslav - Banik Ostrava
2:0 (1:0)
szept. 22. 18:00
Sparta Praha - Slavia Praha
0:3 (0:1)
szept. 22. 13:30
Madagaszkár - Namíbia
1:0 (0:0)
szept. 22. 15:00
Zimbabwe - Lesotho
3:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Etiópia - Ruanda
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Szváziföld - Zambia
0:1 (0:0)
szept. 22. 17:00
Niger - Elefántcsontpart
2:0 (0:0)
szept. 22. 17:00
Ghána - Burkina Faso
0:1 (0:0)
szept. 22. 18:00
Togo - Nigéria
4:1 (0:0)
szept. 22. 18:00
Tanzánia - Szudán
0:1 (0:0)

szept. 22. 16:00
FC Vaduz - Lausanne
1:2 (1:1)
6 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Valerenga - Viking
0:4 (0:2)
szept. 22. 18:00
Ranheim - Bodo/Glimt
1:1 (1:0)
szept. 22. 18:00
Odd Grenland - Sarpsborg 08
3:0 (2:0)
szept. 22. 18:00
Tromso - Stromsgodset
0:1 (0:0)
szept. 22. 18:00
Lilleström - Kristiansund
1:1 (1:0)
szept. 22. 20:00
Mjondalen - Rosenborg
1:2 (1:1)
szept. 22. 15:00
Monopoli - Catania
4:2 (1:1)
szept. 22. 15:00
Sicula Leonzio - Ternana
1:2 (0:1)
szept. 22. 15:00
Rieti - Potenza
1:1 (1:0)
szept. 22. 15:00
Viterbese Castrense - Catanzaro
2:1 (2:0)
szept. 22. 15:00
Picerno - Casertana
1:1 (0:1)
szept. 22. 17:30
Avellino - Bisceglie
0:1 (0:0)
szept. 22. 17:30
Reggina - Vibonese
2:0 (1:0)
szept. 22. 17:30
Virtus Francavilla - Bari
1:0 (0:0)
szept. 22. 20:45
Cavese - Paganese
1:0 (0:0)
szept. 22. 12:15
Leixőes - Benfica II
1:0 (0:0)
szept. 22. 17:00
Mafra - Varzim
1:1 (1:0)
szept. 22. 17:00
Cova Piedade - Casa Pia
0:1 (0:0)
szept. 22. 19:15
Académica - Feirense
1:1 (0:0)
szept. 22. 19:15
Vilafranquense - Estoril
1:4 (1:2)

szept. 22. 15:00
Arezzo - AlbinoLeffe
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Renate - Olbia
2:0 (0:0)
szept. 22. 15:00
Siena - Aurora Pro Patria
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Pianese - Alessandria
0:1 (0:1)
szept. 22. 17:30
Juventus II - Pontedera
1:1 (0:0)
szept. 22. 17:30
Lecco - Monza
0:3 (0:1)
szept. 22. 17:30
Novara - Pergolettese
0:0
2 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Flamurtari Vlorë - Laci
3:3 (2:1)
szept. 22. 00:00
Coritiba - CRB
0:2 (0:2)
szept. 22. 00:00
Cuiabá - Oeste
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 17:30
Ilves - Inter Turku
1:0 (0:0)
szept. 22. 17:30
Mariehamn - Kuopion
0:1 (0:0)
szept. 22. 12:00
CD Alavés II - Izarra
4:0 (1:0)
szept. 22. 17:00
Tudelano - Athletic Bilbao II
0:3 (0:2)
szept. 22. 17:00
Salamanca CF UDS - UD Logronés
0:2 (0:1)
szept. 22. 17:00
Haro Deportivo - Guijuelo
1:0 (0:0)
szept. 22. 17:30
Real Valladolid II - Barakaldo
3:1 (2:0)
szept. 22. 18:00
Calahorra - Unionistas de Salamanca
1:1 (1:0)
szept. 22. 18:15
Real Sociedad II - Leioa
4:3 (1:2)
szept. 22. 18:30
Arenas de Getxo - Amorebieta
1:1 (0:0)
szept. 22. 19:00
Leonesa - Burgos
4:0 (2:0)

szept. 22. 11:30
Pena Deportiva - Celta Vigo II
3:4 (3:1)
szept. 22. 12:00
S.S. Reyes - Real Oviedo II
2:3 (1:1)
szept. 22. 12:00
CF Internacional - Las Rozas
2:1 (1:1)
szept. 22. 12:00
Pontevedra - Atlético Baleares
0:1 (0:0)
szept. 22. 12:00
Marino de Luanco - Melilla
0:0
2 mérkőzés
szept. 22. 16:45
Lokomotiv Plovdiv - Beroe
3:0 (2:0)
szept. 22. 19:15
Ludogorets - Arda Kardzhali
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 17:00
Anorthosis - Paphos FC
2:0 (1:0)
szept. 22. 18:00
Ethnikos Achna - Nea Salamina
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 14:00
Rudar Velenje - Domzale
2:3 (0:3)
szept. 22. 16:00
Triglav - Maribor
1:3 (0:1)
szept. 22. 18:00
NS Mura - Celje
1:0 (0:0)
szept. 22. 20:15
Olimpija Ljubljana - Bravo
3:1 (3:0)
szept. 22. 15:00
Mjällby - Brommapojkarna
0:2 (0:0)
szept. 22. 15:00
Västeras SK - Degerfors
1:0 (0:0)
szept. 22. 17:30
Halmstad - Trelleborg
3:0 (2:0)
szept. 22. 15:00
Podbeskidzie - Tychy
2:2 (1:0)
szept. 22. 19:00
Olimpia Grudziadz - Puszcza Niepolomice
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 22. 16:30
Zrinjski - Celik Zenica
3:0 (2:0)
szept. 22. 16:30
Zvijezda '09 Brgule - Velez Mostar
1:2 (0:0)
szept. 22. 13:00
Energetik-BGU Minsk - Isloch
1:2 (0:1)
szept. 22. 16:00
FK Gomel - Dinamo Minsk
0:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Oud-Heverlee - Lommel
1:0 (0:0)
szept. 22. 12:00
Villarrobledo - Villarrubia
2:1 (1:1)
szept. 22. 18:00
Atletico Sanluqueno - Linense
1:0 (1:0)
szept. 22. 18:00
Mérida AD - Huelva
0:1 (0:0)
szept. 22. 18:30
San Fernando - Yeclano
1:0 (0:0)
szept. 22. 19:00
Algeciras - Sevilla Atlético
3:0 (0:0)
szept. 22. 19:00
Talavera - Real Murcia
1:2 (1:1)
szept. 22. 19:00
FC Cartagena - Cádiz II
1:0 (0:0)
szept. 22. 19:00
Don Benito - Marbella
1:1 (0:1)
szept. 22. 13:00
Giresunspor - Fatih Karagümrük
1:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Eskisehirspor - Menemen Belediye Spor
3:0 (0:0)
szept. 22. 18:00
Akhisar Belediyespor - Hatayspor
3:1 (2:1)
6 mérkőzés
szept. 22. 00:00
Atlético San Luis - Santos Laguna
2:3 (2:2)
szept. 22. 00:00
Club Necaxa - Club León
2:4 (0:1)
szept. 22. 00:00
Monterrey - Puebla
3:2 (2:0)
szept. 22. 02:00
Pachuca - Club Tijuana
4:1 (3:0)
szept. 22. 04:05
CF América - Querétaro
2:2 (1:1)
szept. 22. 19:00
UNAM Pumas - Cruz Azul
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Hapoel Ra'anana - Ashdod
1:1 (1:0)
szept. 22. 19:15
Hapoel Haifa - Hapoel Hadera
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
szept. 22. 12:00
Kuressaare - Maardu
1:0 (0:0)
szept. 22. 14:00
Tammeka - Flora Tallinn
1:6 (0:1)
1 mérkőzés
szept. 22. 16:30
Neftchi - Kesla
0:0
szept. 22. 15:00
Ham-Kam - Start
4:0 (2:0)
szept. 22. 15:00
KFUM Oslo - Sandefjord
3:3 (1:2)
szept. 22. 15:00
Jerv - Tromsdalen
1:0 (1:0)
szept. 22. 15:00
Strommen - Sogndal
2:0 (0:0)
szept. 22. 15:00
Nest-Sotra - Skeid
2:1 (2:1)
szept. 22. 18:00
Aalesund - Notodden
3:1 (1:1)
szept. 22. 18:00
Sandnes Ulf - Raufoss
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
szept. 22. 12:00
Shakter Karaganda - Tobol
0:1 (0:0)
szept. 22. 12:00
Zhetysu - FK Astana
2:1 (0:1)
szept. 22. 14:00
Ordabasy - Aktobe
4:1 (2:0)
6 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Fylkir Reykjavik - Stjarnan
1:4 (0:0)
szept. 22. 16:00
KR Reykjavik - Hafnarfjördur
3:2 (2:1)
szept. 22. 16:00
Víkingur Reykjavík - KA Akureyri
2:3 (0:1)
szept. 22. 16:00
UMF Grindavik - Valur
2:2 (1:1)
szept. 22. 16:00
Kopavogur - Akranes
1:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
ÍB Vestmannaeyja - Breidablik
1:1 (1:1)

3 mérkőzés
szept. 22. 14:00
Nyköbing - Vendsyssel
0:3 (0:2)
szept. 22. 14:00
Fredericia - Fremad Amager
1:2 (0:2)
szept. 22. 15:00
Kolding - Skive
4:2 (2:0)
szept. 22. 16:00
Brda - Jadran Dekani
3:2 (0:0)
szept. 22. 19:00
Koper - NS Drava
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 15:00
FS METTA/LU Riga - Ventspils
3:3 (2:0)
szept. 22. 17:00
Valmieras - Riga
0:1 (0:1)
szept. 22. 00:00
Independiente Medellín - Millonarios
1:2 (0:1)
szept. 22. 01:00
Rionegro Águilas - Once Caldas
1:2 (0:1)
szept. 22. 22:15
Santa Fe - Envigado
3:0 (2:0)
szept. 22. 07:00
Mito Hollyhock - Gifu
1:0 (1:0)
szept. 22. 08:00
JEF United - Tokushima Vortis
1:1 (1:0)
szept. 22. 09:00
Kashiwa Reysol - Ehime
2:1 (0:1)
szept. 22. 09:00
Machida Zelvia - Yokohama FC
0:0
szept. 22. 12:00
Omiya Ardija - Tokyo Verdy
2:0 (1:0)
szept. 22. 12:00
Tochigi - Kagoshima
3:1 (2:0)
szept. 22. 15:00
Rudar Pljevlja - OFK Petrovac
4:0 (3:0)
szept. 22. 15:00
Mladost Ljeskopolje - Kom Podgorica
4:2 (1:1)
szept. 22. 16:00
Sutjeska Niksic - Grbalj
5:0 (2:0)
szept. 22. 18:00
Titograd Podgorica - Zeta
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 22. 14:00
Lori - Ararat Yerevan
1:4 (0:1)
szept. 22. 15:00
Pyunik - Noah
1:2 (1:1)
szept. 22. 15:30
TB Tvoroyri - Runavik
1:4 (0:1)
szept. 22. 16:00
B36 Torshavn - Fuglafjordur
7:2 (4:1)
szept. 22. 18:00
AB Argir - Klaksvík
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
szept. 22. 11:30
Tianjin Quanjian - Beijing Guoan
0:3 (0:2)
szept. 22. 13:35
Shanghai East Asia - Henan Jianye
2:1 (1:0)
szept. 22. 14:00
Guangzhou - Wuhan Zall
0:1 (0:0)
szept. 22. 01:30
Blooming - San José
1:0 (0:0)
szept. 22. 21:00
Real Potosí - Nacional Potosí
1:4 (0:2)
szept. 22. 21:00
Club Destroyers - Club Aurora
1:0 (0:0)
szept. 22. 21:30
Club Bolívar - Sport Boys Warnes
2:0 (1:0)
szept. 22. 23:15
Jorge Wilstermann - Royal Pari
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 12:00
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
2:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Atlétic Club d'Escaldes - Engordany
2:0 (0:0)
szept. 22. 18:00
Carroi - Ordino
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Makedonija Gjorce Petrov - Renova
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:30
Vardar Skopje - Sileks Kratovo
3:0 (3:0)
szept. 22. 15:30
Akademija Pandev - Shkupi
0:0
szept. 22. 15:30
Shkendija - Struga
2:0 (1:0)

1 mérkőzés
szept. 22. 15:30
Barry Town - Cefn Druids
1:0 (1:0)
szept. 22. 15:00
Aswan - Misr Lel Makasa
2:3 (2:1)
szept. 22. 17:30
El Entag El Harby - Masri Club
3:0 (2:0)
szept. 22. 17:30
Wadi Degla - Tanta
0:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
Al Masry - Haras El Hodood
1:1 (0:0)
31 mérkőzés
szept. 22. 16:00
Green Boys - US Esch
2:4 (0:0)
szept. 22. 16:00
URB - Progres Niedercorn
0:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Berdenia Berbourg - Wiltz
2:3 (0:0)
szept. 22. 16:00
Minerva Lintgen - Jeunesse Canach
0:6 (0:0)
szept. 22. 16:00
Avenir Beggen - Etzella Ettelbruck
0:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
The Belval Belvaux - Swift Hesperange
0:6 (0:0)
szept. 22. 16:00
Koeppchen - Käerjéng
1:4 (0:0)
szept. 22. 16:00
Vinesca Ehnen - UT Pétange
0:7 (0:0)
szept. 22. 16:00
Grevenmacher - Fola Esch
1:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Noertzange - Jeunesse Esch
0:4 (0:0)
szept. 22. 16:00
Munsbach - Blue Boys Muhlenbach
3:6 (0:0)
szept. 22. 16:00
Steinfort - Yellow Boys Weiler
2:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
SC Ell - Mondercange
0:3 (0:0)
szept. 22. 16:00
Tricolore Gasperich - Rodange
0:3 (0:0)
szept. 22. 16:00
Bastendorf - Rumelange
1:6 (0:0)
szept. 22. 16:00
Luxembourg-Porto - RFCU Luxemburg
0:7 (0:0)
szept. 22. 16:00
Résidence Walferdange - Hamm Benfica
0:7 (0:0)
szept. 22. 16:00
Jeunesse Schieren - Union Mertert
1:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Daring Echternach - F91 Dudelange
1:6 (0:0)
szept. 22. 16:00
Miniere Lasauvage - Victoria Rosport
2:6 (0:0)
szept. 22. 16:00
Red Boys Aspelt - UNA Strassen
1:3 (0:0)
szept. 22. 16:00
Sandweiler - Mamer
0:4 (0:0)
szept. 22. 16:00
Schengen - Blo-Weiss Medernach
4:5 (0:0)
szept. 22. 16:00
Kehlen - Sanem
2:1 (0:0)
szept. 22. 16:00
Rupensia Lusitanos - Blo Weiss Itzig
2:5 (0:0)
szept. 22. 16:00
Bettembourg - Union Kayl-Tétange
3:2 (0:0)
szept. 22. 16:00
Norden - Alisontia Steinsel
0:4 (0:0)
szept. 22. 16:00
Red Black Egalité - Hostert
1:4 (0:0)
szept. 22. 18:30
Berdorf Consdorf - Lorentzweiler
2:3 (0:0)

2 mérkőzés
szept. 22. 18:00
Santa Lucia - Tarxien Rainbows
2:1 (1:1)
szept. 22. 20:00
Floriana - Gzira
0:0
5 mérkőzés
szept. 22. 00:45
Sport Boys - Cajamarca
4:0 (1:0)
szept. 22. 03:00
Huancayo - Universitario
0:1 (0:0)
szept. 22. 18:00
Sporting Cristal - Ayacucho
1:0 (1:0)
szept. 22. 22:30
Alianza Lima - Real Atlético Garcilaso
1:0 (0:0)
szept. 22. 16:30
Rude Zágráb - Dugopolje
2:1 (1:0)
szept. 22. 16:30
Osijek II - Dubrava
0:1 (0:1)
szept. 22. 10:00
Incheon - Daegu
1:1 (0:0)
szept. 22. 01:00
Guaraní - Club Olimpia
1:1 (1:0)
szept. 22. 22:30
Sol de América - General Díaz
1:0 (0:0)
szept. 22. 04:00
Saprissa - Santos Guápiles
2:2 (1:1)
szept. 22. 19:00
UCR - Jicaral
1:2 (1:1)
szept. 22. 23:05
Limón - Grecia
1:0 (1:0)
szept. 22. 23:55
Pérez Zeledón - Guadalupe
0:1 (0:1)

szept. 22. 15:00
Tre Penne - Virtus
1:0 (1:0)
szept. 22. 15:00
Libertas - San Giovanni
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
szept. 22. 15:00
Bunyodkor - Qizilqum
2:1 (2:0)
szept. 22. 15:00
Nasaf Qarshi - Buxoro
1:2 (0:1)
szept. 22. 15:00
Cape Town City - Golden Arrows
1:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Baroka - Highlands Park
1:2 (0:0)
szept. 22. 14:30
Amsterdamsche - Koninklijke
0:0
1 mérkőzés
szept. 22. 14:30
Esteghlal - Persepolis
0:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Drita Gijlan - Trepca'89
1:1 (0:0)
szept. 22. 15:00
Dukagjini - Feronikeli
0:2 (0:0)
szept. 22. 20:00
Prishtina - Gjilani
2:1 (0:0)
szept. 22. 03:15
Honduras Progreso - Vida
2:3 (2:1)
szept. 22. 23:00
Real Sociedad - Real de Minas
0:2 (0:2)
szept. 22. 11:30
Tai Po - Kitchee
elhalasztva
szept. 22. 10:00
Anyang - Seoul E-Land
5:2 (2:0)
szept. 22. 12:00
Ansan Greeners - Bucheon 1995
1:2 (1:1)

11 mérkőzés
szept. 22. 01:00
Louisville City - New York RB II
5:3 (4:2)
szept. 22. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Bethlehem Steel
6:1 (4:0)
szept. 22. 02:00
Memphis 901 - Saint Louis
1:0 (0:0)
szept. 22. 02:00
Tulsa Roughnecks - Orange County SC
0:1 (0:0)
szept. 22. 02:30
Rio Grande Valley - Real Monarchs
3:1 (1:0)
szept. 22. 03:30
El Paso Locomotive - Colorado Springs
2:0 (1:0)
szept. 22. 04:30
Fresno - Phoenix Rising
2:1 (0:0)
szept. 22. 20:00
Charleston Battery - North Carolina
2:1 (1:0)
szept. 22. 20:00
Ottawa Fury - Hartford Athletic
4:1 (3:0)
szept. 22. 17:00
Deportivo La Guaira - Deportivo Lara
3:1 (2:1)
szept. 22. 22:00
Llaneros de Guanare - Metropolitanos
2:2 (1:1)
szept. 22. 22:00
Atlético Venezuela - Trujillanos
1:2 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
386
46 (12%)
154 (40%)
538
384
47 (12%)
144 (38%)
523
385
47 (12%)
141 (37%)
517
386
45 (12%)
143 (37%)
511
386
39 (10%)
149 (39%)
493
6. Xxy
386
38 (10%)
151 (39%)
492
354
45 (13%)
132 (37%)
489
386
49 (13%)
122 (32%)
489
376
43 (11%)
136 (36%)
487
386
37 (10%)
150 (39%)
485

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont