Főoldal » Meccsek » 2020. január 19. » Ejea - Llagostera

Ejea - Llagostera 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2020. január 19. 16:30
Helyszín: Nuevo Estadio de Ejea de los Caballeros (Ejea de los Caballeros)

Ejea utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Llagostera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Llagostera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ejea kétszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Llagostera egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Ejea sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ejea 5 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Llagostera pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Ejea jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Badalona vagy a Valencia II. A Llagostera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Gimnastic, a Prat vagy az Orihuela. Az Ejea erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ejea olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Levante II vagy az Olot. A Llagostera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Levante II, az Espanyol II. A Llagostera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ejea 2700., Llagostera 1170. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Llagostera jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ejea csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.