Főoldal » Focisták » Ciprus focistái

Ciprusi focisták listája

Ciprusi játékosok ABC sorrendben

1 2 3 4
Nikos Englezou
(AEK Larnaka)
Nikos Fotiou
(Onisilos Sotiras)
Nikos Katzis
(Ethnikos Achna)
Nikos Pitsillides
(Onisilos Sotiras)
Olymbios Antoniades
(Aris Limassol)
Panagiotis Antoniou
(AEL Limassol)
Panagiotis Georgiou
(PAEEK Kyrenia)
Panagiotis Kyriakou
(AEL Limassol)
Panagiotis Loizides
(Alki Oroklini)
Panagiotis Louka
(Tsarsko Selo)
Panayiotis Andreou
(Olympiakos Nicosia)
Panayiotis Aresti
(Karmiotissa)
Panayiotis Frangeskou
(Alki Oroklini)
Panayiotis Kyriakou
(Olympiakos Nicosia)
Panayiotis Mavroudis
(Onisilos Sotiras)
Panayiotis Nicolaou
(Onisilos Sotiras)
Panayiotis Nola
(Nea Salamina)
Panayiotis Panagiotou
(PAEEK Kyrenia)
Panayiotis Panayiotou
(Othellos Athienou)
Panayiotis Papapericleous
(Othellos Athienou)
Panayiotis Papettas
(EN THOI Lakatamia)
Panayiotis Sofroniou
(Ethnikos Achna)
Panayiotis Touloupi
(Othellos Athienou)
Panayiotis Zachariou
(Omonia Nikosia)
Panos Constantinou
(Doxa Katokopia)
Panteli Pantelis
(Aris Limassol)
Pantelis Kyriakou
(Karmiotissa)
Paraskevas Koui
(Ethnikos Achna)
Paraskevas Moiseos
(Ethnikos Achna)
Paris Panayiotou
(Ayia Napa)
Paris Polikarpou
(APOEL Nikosia)
Paris Psaltis
(Omonia Nikosia)
Pavlos Charalambous
(AEK Larnaka)
Pavlos Charidimou
(Karmiotissa)
Pavlos Christodoulou
(Olympiakos Nicosia)
Pavlos Korrea
(Anorthosis)
Petros Adamou
(Ermis Aradippou)
Petros Hatziaros
(Ethnikos Achna)
Petros Ioannou
(Ethnikos Achna)
Petros Kkolos
(Ethnikos Achna)
Petros Pavlopoulos
(PAEEK Kyrenia)
Petros Psychas
(Apollon Limassol)
Phivos Savva
(Doxa Katokopia)
Pierakis Pieri
(Digenis Morphou)
Pieros Sotiriou
(Ludogorets)
Ploutarchos Aloneftis
(EN THOI Lakatamia)
Polykarpos Anastasi
(Ethnikos Achna)
Rafael Anastasiou
(AEK Larnaka)
Rafael Demetriou
(Ermis Aradippou)
Rafael Mamas
(AEK Larnaka)
Rafael Yiangoudakis
(Aris Limassol)
Rafail Achilleos
(Onisilos Sotiras)
Rois Chrysostomou
(Karmiotissa)
Savvas Andrea
(Ermis Aradippou)
Savvas Kyprou
(Karmiotissa)
Savvas Lytra
(Ermis Aradippou)
Savvas Michaelidis
(Apollon Limassol)
Savvas Nikolaou
(Omonia Nikosia)
Savvas Poursaitidis
(APOEL Nikosia)
Sean Ioannou
(Anagennisi Deryneia)
Serghios Hadjidemetriou
(Ermis Aradippou)
Sergios Feneridis
(APOEL Nikosia)
Simos Michael
(Onisilos Sotiras)

Sohna Suleiman
(APOEL Nikosia U19)
Sotiris Finiris
(Ethnikos Achna)
Sotiris Foti
(Apollon Limassol)
Sotiris Kaiafas
(Olympiakos Nicosia)
Sotiris Vasiliou
(AEL Limassol)
Sotiris Zantis
(Paphos FC)
Sozos Papacharalambous
(Digenis Morphou)
Spyros Nikolaou
(PAEEK Kyrenia)
Stamatis Pantos
(Karmiotissa)
Stavrinos Konstantinou
(Ermis Aradippou)
Stavros Charalambous
(APOEL Nikosia)
Stavros Christoforou
(Omonia Nikosia)
Stavros Gavriel
(APOEL Nikosia)
Stavros Georgiou
(APOEL Nikosia)
Stefanos Kafataris
(Ermis Aradippou)
Stefanos Michael
(APOEL Nikosia U19)
Stefanos Miller
(Paphos FC)
Stelios Andreou
(Sporting Charleroi)
Stelios Demetriou
(Ermis Aradippou)
Stelios Fragkoudis
(AEL Limassol U19)
Stelios Karapatakis
(APOEL Nikosia U19)
Stelios Mattheou
(ASIL Lysi)
Stelios Okkarides
(APOEL Nikosia)
Stelios Papoutsos
(APOEL Nikosia U19)
Stelios Parpas
(ASIL Lysi)
Stephanos Charalambous
(Olympiakos Nicosia)
Stephanos Georgiou
(Karmiotissa)
Stephanos Kittos
(APOEL Nikosia)
Stephanos Mouhtaris
(Olympiakos Nicosia)
Stergios Avraam
(ASIL Lysi)
Stylianos Kallenos
(Xylotympou)
Stylianos Kogkorozis
(Doxa Katokopia)
Stylianos Panteli
(Ermis Aradippou)
Stylianos Vrontis
(APOEL Nikosia)
Symeon Kittou
(EN THOI Lakatamia)
Symeon Kkone
(Ethnikos Achna)
Takis Taki
(Karmiotissa)
Tasos Kissas
(Nea Salamina)
Tasos Makris
(Paphos FC)
Thalis Papakyriakou
(Nea Salamina)
Thanasis Liasides
(Ermis Aradippou)
Theocharis Papatheocharous
(EN THOI Lakatamia)
Theodoros Antronikou
(Olympiakos Nicosia)
Theodoros Chrysosotomou
(Apollon Limassol)
Theodoros Hadjantonis
(Nea Salamina)
Theodoros Iosifidis
(Aris Limassol)
Theodoros Papapanagiotou
(APOEL Nikosia U19)
Theodoros Tsolakis
(Ermis Aradippou)
Theodosis Kyprou
(Ermis Aradippou)
Theodosis Siathas
(Nea Salamina)
Thodoros Josephides
(Fuenlabrada)
Thomas Ioannou
(Ethnikos Achna)
Thomas Nicolaou
(Nea Salamina)
Timotheos Pavlou
(Nea Salamina)
Valentinos Sielis
(Busan I'Park)
Vasilios Papafotis
(AEL Limassol)
Vasilis Hadjigiannakou
(Othellos Athienou)
Vasilis Papageorgiou
(Onisilos Sotiras)
Vasilis Paphitis
(AEL Limassol U19)
Vasos Demosthenous
(Nea Salamina)
Xenios Pilavas
(Olympiakos Nicosia)
Yiannis Gerolemou
(Tsarsko Selo)
Yiannis Mavrou
(Giorgos Karaiskakis)
Yiannis Michael
(AEK Larnaka)
Yiannis Okkas
(Anorthosis)
Yiannis Pachipis
(Aris Limassol)
Yiannis Seraphim
(Olympiakos Nicosia)
Yiannis Stephanou
(Aris Limassol)
Yiannis Stylianides
(Aris Limassol)
Yiannis Tsaparillas
(Karmiotissa)
Yiannos Ioannou
(EN THOI Lakatamia)
Yiannos Stylianou
(PAEEK Kyrenia)
Zacharias Adoni
(Ethnikos Achna)
Zacharias Theodorou
(Nea Salamina)
Zanettos Koumasis
(Onisilos Sotiras)
Zannetos Savva
(Olympiakos Nicosia)
Zihni Temelci
(Kütahyaspor)
1 2 3 4